ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 7:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Markus z Yewu
PříspěvekNapsal: září 16th, 2007, 9:03 pm 
Ahojky,
už nějakou dobu si říkám,že jsem opuštěním RODu o hodně přišel.
Dneska jsem si moc hezky pokecal s Farllesem,a rozhodl jsem se...Vím,že vůbec nemáte důvod se se mnou bavit,ale já to přesto zkusím.Chtěl jsem se omluvit,a poprosit o druhou šanci.
Takže...
Postava se kterou se k vám hlásím se jmenuje Markus Z Yewu,a je to Paladin.
Skilly: sw max
fenc 60
taktika 75
mgr 40
Gildy:
AoL-rozpadl se
Camarilla-moje rp já se nepohodlo s Elder Trainerem
Dungeony:
Starý pride
Desp 1+4
Covetous
Deceit
Cyclop Valley
FDD
Hytloth
Terathan keep
Terra Sanctum
....
Pk postavy nemám,frakční postavu také ne.

Byale postavy:
Lilith-klerik,dal jsem ji kamaradovy
Third Hellraisah-mag,dal jsem ho kamaradovy
Renfri-red,byla na accu s TH
Dal uz to nestoji za rec.
Pokud vás cokoliv zajíma,ptejte se,já teď nějak vůbec nevím... :shock:
XYZE


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 16th, 2007, 9:14 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
Zdravim,
no v první řadě bych chtěl apelovat na ostatní, ať vezmou v úvahu, že jsem vůči tobě trochu zaujatej a ty víš proč. Takže můj názor neberte až tak moc vážně, protože pár lidí na mapě má prostě pocit, že zaujatej jsem. Nicméně se pokusím být objektivní.
V první řadě se chci zeptat, proč říkáš "opuštěním RODu", když jsi byl vyhozen?
V druhé řadě se chci zeptat, jestli máš pocit, že jsi se zlepšil k lepšímu, nebo jestli se tradičně při každý upřímný vítce k tobě urazíš a začneš dělat, že jsme zlý.
To je zatím vše.
EDIT: Btw. nejseš takhle náhodou Oximus z DP fora? Značně mi ho připomínáš a máš i stejný avatar.
EDIT 2: Tak jsem si prověřil ICQ čísla odsud a z tvojeho xchat profilu a jsi. Proč jsi nám neřekl nic o postavě Oximus? Za a) na forum se registruješ podle jména postavy, tudíž by jsi tak měl být pojmenovaný ve hře, oprav mě jestli se pletu prosím.
EDIT 3: A když už jsem se takhle hezky rozepsal, měl bych takovou otázku, která zní rýpavě, ale není myšlená zle. Už neloguješ na DP only for Desp 1+4? /jak jsi mi psal onehdá v prosinci na icq/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 16th, 2007, 9:45 pm 
Heh, Oximus? Ten co porat zebral? Zdravim..... Ale promin mi ze to tak reknu.... zebrani nemam rad..... moje odpoved je NE (promin) ale rikal sem ti to pretim porat.....


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 16th, 2007, 10:27 pm 
Offline
čerstvá krev
Uživatelský avatar

Registrován: únor 2nd, 2007, 12:12 am
Příspěvky: 8
Dlouho sem tu nebyl, takze nevim co bylo pred tim. Ale kdyz sem hral, tak si tu Lilith byl tez. Nechoval ses sice presne podle prestav nasi Guildy a nekdy me stvalo tve chovani. Jenze kazdy ma mit sanci. kdyz ji dostal King, Deathka i Gore a ja nevim kdo jeste. Dneska sem se s tebou bavil a pripadals mi v pohode. No nebudu to rozepisovat. Ja ti davam jeste sanci uvidime co ostani.

_________________
Farlles the clerik of the ROD, Zdravý Mrzák


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 17th, 2007, 7:17 am 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 1:00 pm
Příspěvky: 164
Bydliště: Petrzalka
nekto sa nam docetl ze cava konci? jakok ja na tom guildstone jeste sem a rikam NE a kdyby te nahodov prijmou tak to k tomu stounu zajdu a uz tu nebudu rikat do niceho :P nepotrebuju sa tu za naky cas vratit medzi maly deti co si misli jaky su genialni a neomilni takze nezebych se nak vyhrozoval nebo vydiral jine lidi ale jako nebudu v guilde s lidmi tohto typu

Edit by Archon: Upraveno, a vraceno zpet.

_________________
kler to ma tezky... samy plsaci ....pls vus pls str pls resss. proste strasneeeeeee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 17th, 2007, 4:34 pm 
Ahojky..
Lilith píše:
Dal uz to nestoji za rec.

=>
Goremoth píše:
Btw. nejseš takhle náhodou Oximus z DP fora?

Ta postava byla vytvořena za účelem dp fóra.Je to kraft,má základní skilly,a od té doby,co jsem ho vykopal(+ - 4 měsíce),jsem ho nelogoval.Proto to dál užž nestojí za řeč.
Goremoth píše:
Zdravim,
no v první řadě bych chtěl apelovat na ostatní, ať vezmou v úvahu, že jsem vůči tobě trochu zaujatej a ty víš proč. Takže můj názor neberte až tak moc vážně, protože pár lidí na mapě má prostě pocit, že zaujatej jsem. Nicméně se pokusím být objektivní

Ne,nevím.Tvrdíš,že jsem jsem tě pomlouval v cechu warriorů,přitom moc dobře víš,že to bylo úplně jinak.Já proti Tobě nic nemám,jsi fajn člověk.
Goremoth píše:
V první řadě se chci zeptat, proč říkáš "opuštěním RODu", když jsi byl vyhozen?

Opustil,odešel,byl vyhozen...
Slovíčkaření.Každopádně mě to moc mrzí.
Goremoth píše:
V druhé řadě se chci zeptat, jestli máš pocit, že jsi se zlepšil k lepšímu, nebo jestli se tradičně při každý upřímný vítce k tobě urazíš a začneš dělat, že jsme zlý.

Poslední dobou se měním z minuty na minutu,začal jsem si vážit život jako takového,začal(možná...)se řídit mozkem,ne emocemi.Takže jo,změnil jsem se,ale to by se změnil asi každý,kdyby se mu stalo to,co mě(přečtěte si moji úvahu kterou mám v podpisu,a pochopíte...) ;]
Poslední dobou(+ - od začátku prázdnin) jsem se dokázal postavit spoustě věcí,aniž by se mi zvedl tlak ;]
Goremoth píše:
A když už jsem se takhle hezky rozepsal, měl bych takovou otázku, která zní rýpavě, ale není myšlená zle. Už neloguješ na DP only for Desp 1+4? /jak jsi mi psal onehdá v prosinci na icq.

Historii z toho rozhovoru mám pořád ještě někde v počítači.Psal jsem tam,že zrovna hraju na Imperial Dawn a DP loguju jen na high dungy.
Každý měl,má nebo bude mít herní přestávky.
Rod Sacketts píše:
Heh, Oximus? Ten co porat zebral? Zdravim..... Ale promin mi ze to tak reknu.... zebrani nemam rad..... moje odpoved je NE (promin) ale rikal sem ti to pretim porat.....

To si mě s někým pleteš.
Farlles píše:
...

Kují.
Cavalier píše:
nepotrebuju sa tu za naky cas vratit medzi maly deti co si misli jaky su genialni a neomilni

Jo,já taky ne.Cavo,ty jses mi mohl úplně v klidu smát,protože moje trapné urážky se vůbec nedaly brát vážně...
Archon píše:
...

Btw taky tě zdravím :]


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 17th, 2007, 4:55 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: březen 4th, 2007, 7:29 pm
Příspěvky: 122
Zdravim ta EMO brother.
Zaujima ma nieco o tebe z realu napriklad kolko krat denne places,kolko krat uvazujes o podrezani sa...Jake EMO kapely pocuvas lebo tie svoje som pocul uz asi X krat.Kolko mas rokov?Si gay?(u EMAcov to je dost casty pripad)Ceses si ofinu?Jak ju mas dlhu?Pouzivas nejake pripravky na krajsiu ofinu?Holis si nohy?Mas ploche nohy?Nosis cierno biele pruzkovane oblecenie?Kolko krat si umyvas zuby?Ake zuvacky mas rad?

Edit by Archon: Ty kravo tohle si dej do podpisu a budu vazne uvazovat o tom ze ti dam prvni misto :D.

_________________
I am DODO bird!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 17th, 2007, 5:30 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
Já myslím, že i na slovíčkaření něco bude. Nevím jak pro tebe, ale pro mě osobně je dost podstatný rozdíl opustit/být vyhozen ve zlém.
Co se týče pomlouvání v cechu warriorů - vidíš, já na to už dávno zapoměl :roll: Prostě jsi mě zklamal a nelíbilo se mi tvoje chování, to je myslím dostatečný způsob pro "zaujatost" /rozuměj nemít v oblibě někoho/. Ale budiž, jak říká Farlles šanci může dostat každej a i když já osobně je nedávám, tak se podřídím většině a budu vstřícnej minimálně k ozkoušení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 17th, 2007, 5:33 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: březen 4th, 2007, 7:29 pm
Příspěvky: 122
Dobre dobre dakujem za potlesk ale teraz by som rad tie odpovede urcite by kazdeho zaujimali...

_________________
I am DODO bird!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 17th, 2007, 8:18 pm 
nekromant Goremoth píše:
Já myslím, že i na slovíčkaření něco bude. Nevím jak pro tebe, ale pro mě osobně je dost podstatný rozdíl opustit/být vyhozen ve zlém.
Co se týče pomlouvání v cechu warriorů - vidíš, já na to už dávno zapoměl :roll: Prostě jsi mě zklamal a nelíbilo se mi tvoje chování, to je myslím dostatečný způsob pro "zaujatost" /rozuměj nemít v oblibě někoho/. Ale budiž, jak říká Farlles šanci může dostat každej a i když já osobně je nedávám, tak se podřídím většině a budu vstřícnej minimálně k ozkoušení.

Jasně,ale doufám že na mě ještě změníš názor...Pokud tedy budu mít šanci ten názor nějak změnit.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 17th, 2007, 8:38 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Destroyer píše:
Co my není rovno, potom je my hovno.

Dobrej nazor! Na to si přišel sam? :P

Zdravim Lilith
Nejsem si jistej jestli sme spolu někde byli takže můžu soudit jen podle občasných výjevů Goreho na mapě... :P Takže nemám žádnej důvod proto být proti...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 17th, 2007, 9:04 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 1:00 pm
Příspěvky: 164
Bydliště: Petrzalka
jo lilith a ty tvy vyjevy na trhu na mne typu rod smrdi to se zmenilo? myslim ze za dva dni sa tyto zmyslania nezmenia jako byl tam i jirik a ten to muze dosvecit jak lilithovi strasne vadi nase skratka,guilda nebo zeby jen ja?

jo a gore ma pravdu opustit a byt vyhozen je zasadni rozdil a ja su d odnes rad ze sem se o ten vyhazov pricinil takze asi tak

to naxem: ty to tu nak vaalis bracho :D

kazdopadne pockejme co rekne guldmaster :uctivani:

_________________
kler to ma tezky... samy plsaci ....pls vus pls str pls resss. proste strasneeeeeee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 17th, 2007, 9:22 pm 
Cavalier píše:
jo lilith a ty tvy vyjevy na trhu na mne typu rod smrdi to se zmenilo? myslim ze za dva dni sa tyto zmyslania nezmenia jako byl tam i jirik a ten to muze dosvecit jak lilithovi strasne vadi nase skratka,guilda nebo zeby jen ja?
jo a gore ma pravdu opustit a byt vyhozen je zasadni rozdil a ja su d odnes rad ze sem se o ten vyhazov pricinil takze asi tak
to naxem: ty to tu nak vaalis bracho
kazdopadne pockejme co rekne guldmaster

Oh?Neměl bys trošku rozlišovat,co napíše postava Jiri a postava Markus Z Yewu?
Doslova cituju:
Markus Z Yewu:
Jsi byl v pohode,kdyz jsi byl jeste v Rodu..

Jiri:Rod smrdi
Fakt nevím,jestli je tohle tvoje nevědomost,nebo se mě naschvál snažíš pošpinit nebo co...
Každopádně já proti tobě nic nemám.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 17th, 2007, 9:48 pm 
Tak to se ti velice omlouvam....


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 18th, 2007, 1:46 am 
Offline
čerstvá krev

Registrován: únor 27th, 2007, 6:08 pm
Příspěvky: 16
Ja te sice neznam ale jsem 100% proto abys nebyl prijat.me osobne se nezamlouva ze lidi s RODu nejdrive odejdou a pak se zase vratej kdyz se jim to hodi.
Nic osobniho Gore :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz