ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 3:53 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ludmila
PříspěvekNapsal: červenec 5th, 2009, 6:20 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červenec 5th, 2009, 6:04 pm
Příspěvky: 19
Toulám se světem už asi šestým rokem, prošla jsem mnoho vlhkých jeskyní,lesů a močálů, někdy i s armádamy různých společenstvých a bajných zvířat. Mé zkušenosti se těmato dobrodružstvími zvyšovaly a upevňovaly, ale nejsou ještě dokonalé. Proto bych se chtěla usadit ve vašem společenství, abych si je mohla ještě víc zdokonalovat. Má nejsilnější strana je boj na blízko s mečem! Dokážuho ho ovládat s pevnou rukou a chladnou myslí, tomu mi dopomáhá i dlouhodobé procvičování taktiky, ve které jsem dokonalá! Možná mě občas potkáváte na tržnici, kdy se snažim prodávat ukořestěné věci. Jinak mám za sebou úkol od Al'ahja, který mi ještě dopomohl s dokonalostí mého umění s mečem díky magickému oblečení, co mi daroval za mojí statečnost a odvahu při splnění jeho úkolu. Doufám, že budete rozvážný s chladnou myslí. Ludmila
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mé skilly, které vás určitě budou zajímat:

Swordsmanship: 100 (+20)
Macefighting: 100 (+20)
Fencing: 100 (+20)
Parring: 100
Tactics: 100
Healing: 75
______________________________________________
Mé povolání je:Warrior
V Dungách hodlám bojovat buď z mečem nebo s halbet.
______________________________________________

Jinak ve zkutečnosti jsem osmnáctiletý kluk, který hraje UO ráno a nebo až večer. Když mám studium, tak spíše o víkendu ráno a večer. Přes den jsem venku nebo studui. Nemůžu trávit všechen čas u notebooku. Jsem z Mostu (Severní Čechy). Na výpravy chodim s plnou verbou a vrahy nesnáším, proto žádného nemám. vlastním mága, s kterým se učim PVP(snad se něco od vás přiučim), potom mám crafta, který má maximální Blacksmithing,Tinkering, Tailoring, Amrs lore. Co bych ještě dodal ... asi Děkuji, že jste si to přečetli, dali mi tu možnost to zkusit se přihlásit. Kdyby byli nějaké otázky tak můžete se ptát.
Můj kontakt je: ICQ: 341-852-408

P.S.: Jestli jde o hraní UO, tak 3 roky jsem byl na Dark Paradise, půl roku na Kelevaru, čtvr roku na Endoru, čtvrt roku na Dark Sunrise 2, půl roku na Auberonu a teď rok a půl na Dark Paradise.
Byl jsem teď v t2b, ale jelikož chci chodit dungy a toto je neaktivní guilda tak hledám novou aktivní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ludmila
PříspěvekNapsal: červenec 5th, 2009, 6:30 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Zdravim,
tak nejdřív bych se chtěl zeptat na jméno mága a crafta? A pak proč jen s mečem nebo halou? TS a UOmapu používáš?

Jo a dál my si tě na icq přidávat nebudem musíš ty projevit aktivitu a přidat si nás... mě osobně nemusíš já skoro nehraju :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ludmila
PříspěvekNapsal: červenec 5th, 2009, 6:37 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: květen 13th, 2008, 4:25 pm
Příspěvky: 235
povolani: Kulturní referent, technolog
Znám ho, bydlí v největšim bytě v baráku jako já ve hře. No pamatuju pár akcí s nim, pomáhal sem mu dělat část na ty hadry. pak nějakej harv, vim že sme si nevěřili, podezříval mě že prášim protože mu to prý někdo řekl. No postav co vim má hodně. nebo respektive už jsme jich v jeho bytě viděl aspoň 6. To bych rád abys vysvětlil. Proč máš dva mágy, pak co vim máš taky nb ranga ne? Trošku líp osvětli Tvojí historii, protože mě dycky zaráželo že člověk kterej moc nehraje, resp. jsem Tě moc nevídal, má docela majetek. Jinak je asi v pohodě, to se uvidí časem. Je dobře že nenávidíš vrahy, doufám že to píšeš jako za svou osobu a ne přirovnáním za Ludmilu, (?) jenžto jsme navýsost modrá gilda. Ode mě bys jako žadatel dostal následující úkoly: 1. poraz mě minimálně v jedný hříčce v sekci arcade :D, 2. dojdi s námi pár dungů, 3. (nepovinné ale bude hodnoceno) zjisti k čemu je item "Gargesh head" (výsledek kdyžtak na icq, ne sem..)
Přihláška se mi líbí, má kulturu! Až projde ty dungy jsem pro.

edit: Vanci to si děláš kozy, on sám mi napsal že je tam zrovna přihláška, tak jak si moh odepsat dřív než já. Laskavě si vypni invis :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ludmila
PříspěvekNapsal: červenec 5th, 2009, 6:47 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červenec 5th, 2009, 6:04 pm
Příspěvky: 19
Tak TS a UOmap mám, aktivní jsem když to jde (asi tak 3/4 roku)
Kraft se jmenuje Yota a mág je Lol. Meč a hala jsou asi nejlepší zbraně, ale tak můžu i maulem. Neni problém, ale mám spíš v oblibě LBA (sekera, ale beru to do sw) a potom hala a Longsword.

-- ned črc 05, 2009 6:47 pm --

Tak abych ti to osvětlil koko.price, napsal jsem sem jenom ty postavy, za který jsem aktivní a mají aspoň nějaké skilly. Jinak abych ti udělal radost, tak mám tyto postavy teda: Ed McManus - ranger, Kozák - warrior, Maniac psl Pomoc - negr, Pardal - cler. Jinak mě nevídáš, protože mám trochu víc útočišť. 2 pokoje a 1 barák.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ludmila
PříspěvekNapsal: červenec 5th, 2009, 6:57 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
odkud konkrétně z mostu si a na jakou sš chodíš


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ludmila
PříspěvekNapsal: červenec 5th, 2009, 7:09 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
no prihlaska pekna navic si me pridal i do icq i kdyz
Ahoj, jsem Ludmila a hlásim se k vám do dungu, tak si vás přidávám do kontaktů.
to me trosku rozesmalo preci jen kdyz chce clovek do dungu nemusi si pridat celou gildu to ma smysl jen kdyz se hlasim do gildy ale jinak dobry

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ludmila
PříspěvekNapsal: červenec 5th, 2009, 7:11 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Já žádnej invis nemám... asi mám prostě jen štěstí :)

Jinak na icq si mě přidal... takže plus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ludmila
PříspěvekNapsal: červenec 5th, 2009, 7:15 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červenec 5th, 2009, 6:04 pm
Příspěvky: 19
Omlouvam se, melo to být že se k vám hlásim do guildy a ne do dungu ... to jsem byl zblblej s toho, jak pojeli Raiwa :( Jinak teď jdu posledním rokem na Střední průmyslovou školu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ludmila
PříspěvekNapsal: červenec 6th, 2009, 12:03 am 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: květen 13th, 2008, 4:25 pm
Příspěvky: 235
povolani: Kulturní referent, technolog
Jen za dnešek dva dungy ? :-)))))

edit: ješiš vlastně včera


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ludmila
PříspěvekNapsal: červenec 6th, 2009, 2:24 am 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červenec 5th, 2009, 6:04 pm
Příspěvky: 19
+ 3x mapa lvl 5 a 1x lvl 4


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ludmila
PříspěvekNapsal: červenec 6th, 2009, 6:44 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
Dnešní covetous byl prostě nepovedený sám sem si jednou ustlal, fisikovi asi padnul net a měl lod tak sme šli jen po wyrmu.....to, že si třikrát umřel, dejme tomu jednou to nebyla tvoje chyba.......stává se nesváděj svoji neschopnost na klery, hl. ten nb nebyl spolehlivý ale cove chodíme bez clera a moc se neumírá....je mi celkem jedno kolikrát umřeš, a zkazíš i s jakou přídeš výbavou, ale nezkousnu keci kde svádíš vše na ostatní a stěžuješ si. Odmítal si mlatit wyrmu a nechal si mi ji celou usumim(výmluva málo fame 6500fame neni malo), od čeho tam pak jsi když nemlátíš...imponuje mi, že si z mostu rád bych měl v guildě souseda, ale zatim mě musíš hodně přesvědčit abych byl pro hlavně chováním


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ludmila
PříspěvekNapsal: červenec 7th, 2009, 10:40 am 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červenec 5th, 2009, 6:04 pm
Příspěvky: 19
Uz se k tomu Covetousu nechci moc vyjadřovat, ale když dostaneš 2x IK i přes sumy, tak tě to odradí, když nemáš zasebou někoho kdo tě podrží.

-- úte črc 07, 2009 10:40 am --

+ bandu za 80 nedám, i když mám max healing a anatomku, to se na mě nezlobte :micek:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ludmila
PříspěvekNapsal: červenec 9th, 2009, 12:19 pm 
Offline
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět
Uživatelský avatar

Registrován: září 19th, 2007, 9:12 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Prijemny baracek cislo 118.
Sice uz nejsem z guildy, ale casto se tu obevuji a u toho wara fakt v cove nemusis umrit kdyz toho wara hrajes trochu s rozmyslem u wyrmy nebudu stat kdyz me zacne mlatit a kdyz se dobre prepijes tak ti ik neda ja za wara kdyz du k ik potvoram tak se nabostim aspon pres 300 hp a pak kdyz vidim ze se na me otaci tak udelam par kroku zpet a pak zas mlatim, pak te opravdu nic nezabiji.

_________________
-Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl.-
-Rozhodl jsem se, že budu žít věčně, a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo.-

Pizzi-Wampirus
Genessis-Magikus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ludmila
PříspěvekNapsal: červenec 9th, 2009, 4:44 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: květen 13th, 2008, 4:25 pm
Příspěvky: 235
povolani: Kulturní referent, technolog
No jsi trochu moc upovídanej, ještě Tě bere když si někdo vylosuje něco lepšího. Za mága Ti to opravdu moc nejde :-D, no a přijde mi, že moc často hiduješ i když to neni potřeba. V dungu je lepší jít s ostatníma než čekat až to ostatní vyřeší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ludmila
PříspěvekNapsal: červenec 9th, 2009, 7:00 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
Dneska ve FDD to bylo lepší, taky sme si už řekli víc klamáků, víc poslouchat mín mluvit:)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz