ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 7:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Stížnost na Gerrarda
PříspěvekNapsal: březen 1st, 2009, 3:06 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: březen 1st, 2009, 2:57 pm
Příspěvky: 6
Zdravim vsechny cleny ROD,

Chtel bych vam oznamit ze vas hrac Gerrrardo, me okradl, menili jsme jeho robe of fighting za moji +25 death robu, jeho robe of fighting mela durability 45/45, Ptam se ho je nova? On odpovida neni, nova ma durability 50, rikam dobre -5 durability me az tak nevadi, po te se dozvim ze nova robe of fighting ma durabilitu 70-90 +- , rikam hmm, dojdu za Gerrardem na trh , ptam se ho Muzes na chvilicku? , odesli jsme trinsik hq banka a povidam mu, nevymenil by si to zpet? On me rika , uz ji nemam vymenil jsem ji spolu se 2 cobwebama za Ancestralku, coz je pravdepodobne lez, tak rikam at me aspon neco doplati at nejsem tak v minusu, rekl sry a odkopl pryc. Je to sice i moje vina ze jsem nevedel kolik ma nova roba durability a veril jsem tomuhle hracovy ale tenhle vystup co hrac Gerrardo predvedl, je hodne pod urovni. Ja jenom aby jste vedeli.

Predem diky, za to ze jste si to precetli.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stížnost na Gerrarda
PříspěvekNapsal: březen 1st, 2009, 3:54 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
Myslim ze to byl naprosto fair obchod vzhledem k tomu že nova cobovka se prodava 300 a deathka 250, nicméne jak si řekl ja tě informoval o tom ze neni nova dokonce sem ti řekl jakej je jeji stav a mě byl řečeno, že jeji max je těch padesát(kupovalo sem ji 20min než sem ji menil s tebou s tim ze mela byt fenc) a do mých dalších obchodů ti vůbec nic neni


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stížnost na Gerrarda
PříspěvekNapsal: březen 1st, 2009, 4:28 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: březen 1st, 2009, 2:57 pm
Příspěvky: 6
Podle me neni moc ferovy rict nekomu ze roba ma durab 50 kdyz ma 70-90, nova death roba 250k, robe of fighting 250-300k, death roba byla nova tzn. 250k, robe of fighting byla o 50% snizena durab tzn. polovicni cena, 125-150k, takze si me lhal a sproste me okradl, nedelas moc dobry jmeno guilde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stížnost na Gerrarda
PříspěvekNapsal: březen 1st, 2009, 4:38 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
tak poloviční durab neznamená poliviční cena...protože armor to nepridava a skili ti to dava....a stejně to nekde nechas....nelhal sem ti protože protože mi bylo řečeno tak ja sem ti to podalt o je vše a nic ti nedam tečka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stížnost na Gerrarda
PříspěvekNapsal: březen 1st, 2009, 6:43 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: březen 1st, 2009, 2:57 pm
Příspěvky: 6
Jestli ji nekde necham nebo jestli nedava skill bo armor, je uplne putna, jde o tvuj pristup, ze lzes a okradas ostatni, pokud mi teda nedas odskodne, nebo si s tebou guilda neporadi, budes nest nasledky a tim i povest guildy ROD. Hold si me sproste okradl, zadna vyhyvka s tadyma nevede.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stížnost na Gerrarda
PříspěvekNapsal: březen 1st, 2009, 7:47 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
To ze si špatnej obchodnik je jedna věc, to že sem ti neúmyslně řekl nepravdu věc druhá(lhaní je úmyslné) a to že tu ted pláčeš jak děcko a stěžuješ si na vše možné nic neřeší


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stížnost na Gerrarda
PříspěvekNapsal: březen 1st, 2009, 9:00 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Některý Rainovi obchody se mi taky nelíbí, nicméně nemůžu do toho co kecat. Snad jen říct pravidlo: na trhu radši nikomu nevěř a vše si ověř u nějakýho kamaráda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stížnost na Gerrarda
PříspěvekNapsal: březen 1st, 2009, 9:10 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Ahoj Spectrale.

Zajimavé téma. Četl jsem ho pro jistotu dvakrát, abych všemu přesně porozuměl.

Původně jsem se přikláněl k Tobě, Spectrale. Rain ti prodal tu róbu za cenu neodpovídající její durabilitě. Když to zjistil, měl ti nějaké GP připlatit. Tak bych se aspoň zachoval já. Na druhou stranu - Rain má pradu v tom, že jsi se ty měl dříve informovat, jak to vlastně s těmi róbami je. Každý lepší obchodník než já, pak udělá to, co udělal Rainbow.

Raina nepokárám, ani mu nic neřeknu, z jediného důvodu - začal jsi tu pro tuto maličkost vyhrožovat jemu a dokonce i nám jako celku. To se mi nelíbí a považuju to za horší chování než to Rainovo.

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stížnost na Gerrarda
PříspěvekNapsal: březen 1st, 2009, 9:40 pm 
Offline
Vrchní Resser, Site Admin
Vrchní Resser, Site Admin
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 30th, 2007, 10:39 am
Příspěvky: 177
Bydliště: Ankh 3, u pokladu vedle LLL mam sekurku.
povolani: Programator
To vyhrozovani se mi taky nelibi... kdyz nedokazes unyst to, ze te nekdo umyslne ci neumyslne napali je bohuzel vec tvy (ne)zkusenosti.

To ovsem raina neomlouva a ty si na to pro priste muzes dat pozor.

_________________
Arized: Od ted mi budete rikat "Pan Mag". You see body of Ari (54 items). Archo pod me zvednout pls :p.

Pravda není vždy taková jak se zdá. Rozpor neexistuje. Rozum je mým jediným vládcem.
1. pravidlo: Lidé jsou hloupí.
Dávejte Obrázek. Žádný Obrázek protože je to opravdu Obrázek. Nepěstujte Obrázek nebo vase tema ceka Obrázek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stížnost na Gerrarda
PříspěvekNapsal: březen 4th, 2009, 12:21 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: březen 1st, 2009, 2:57 pm
Příspěvky: 6
whiwihoo píše:
Ahoj Spectrale.

Zajimavé téma. Četl jsem ho pro jistotu dvakrát, abych všemu přesně porozuměl.

Původně jsem se přikláněl k Tobě, Spectrale. Rain ti prodal tu róbu za cenu neodpovídající její durabilitě. Když to zjistil, měl ti nějaké GP připlatit. Tak bych se aspoň zachoval já. Na druhou stranu - Rain má pradu v tom, že jsi se ty měl dříve informovat, jak to vlastně s těmi róbami je. Každý lepší obchodník než já, pak udělá to, co udělal Rainbow.

Raina nepokárám, ani mu nic neřeknu, z jediného důvodu - začal jsi tu pro tuto maličkost vyhrožovat jemu a dokonce i nám jako celku. To se mi nelíbí a považuju to za horší chování než to Rainovo.


No podle me si to co jsem napsal doslova nepochopil a kdyz jsem si to precetl po sobe sam, taky to moc nedavalo smysl, ROD urcite nevyhrozuji, takoveho jedince jako je rainbow uhlidat nemuzete, vyhrozuji pouze mu, na nej si posvitim, ja to myslel tak ze vam nedela dobrou povest a ze ji ohrozil, jen rikam rainbowe tes se !! :dabel: :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stížnost na Gerrarda
PříspěvekNapsal: březen 4th, 2009, 3:50 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
Co já ted budu dělat pokaždý když budu portit z trhu budu si řikat někde na mě čeká uplakanej spectral


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stížnost na Gerrarda
PříspěvekNapsal: březen 4th, 2009, 4:00 pm 
Offline
Vrchní Resser, Site Admin
Vrchní Resser, Site Admin
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 30th, 2007, 10:39 am
Příspěvky: 177
Bydliště: Ankh 3, u pokladu vedle LLL mam sekurku.
povolani: Programator
Raine myslim ze urazky ani posmesky nejsou zapotrebi kolego.

_________________
Arized: Od ted mi budete rikat "Pan Mag". You see body of Ari (54 items). Archo pod me zvednout pls :p.

Pravda není vždy taková jak se zdá. Rozpor neexistuje. Rozum je mým jediným vládcem.
1. pravidlo: Lidé jsou hloupí.
Dávejte Obrázek. Žádný Obrázek protože je to opravdu Obrázek. Nepěstujte Obrázek nebo vase tema ceka Obrázek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stížnost na Gerrarda
PříspěvekNapsal: březen 5th, 2009, 11:35 am 
Offline
čerstvá krev

Registrován: březen 1st, 2009, 2:57 pm
Příspěvky: 6
No, taky od cloveka ktereho kdyz prosim o vyrovnani cen kopne a rekne sry, nic jineho nez urazky cekat nemuzu, na vic plac je zdravej a rad placu, bohuzel je to dano od boha a neubrani se tomu nikdo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stížnost na Gerrarda
PříspěvekNapsal: březen 5th, 2009, 10:01 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Tak teď tě fakt setřel Raine...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stížnost na Gerrarda
PříspěvekNapsal: březen 5th, 2009, 11:44 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: březen 1st, 2009, 2:57 pm
Příspěvky: 6
No kluci, myslim ze to muzete locknout, rekl jsem vse co jsem chtel, dal bych to nedramatizoval, obrazek jste si jiste udelali ja take a na tebe Rainbowe si dam pozor. Mejte se, Ahojte.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz