ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 6:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Guury
PříspěvekNapsal: září 6th, 2008, 3:49 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: září 1st, 2008, 3:36 pm
Příspěvky: 4
Ahoj lidi,

vetsina z vas uz me asi trochu zna protoze moje postava je uz prihlasena do RODu a byl jsem s nekterymi uz i nejake ty dungy. Jestli se nekdo divite proc je moje postava uz v RODu tak je to tim ze od moji postavy ma heslo i xBlade coz je muj synovec a obcas za ni hraje tak ji nechal prihlasit do guildy. Ja jsem totiz puvodne myslel ze moc hrat nebudu ale nejak me to zaclo zase bavit a tak hraju. Hral jsem ultimu asi 4 roky a pak jsem skoncil protoze uz me to stvalo ze cely dny sedim u pocitace a nic jinyho nedelam nez hraju UO. No a ted asi po 3 letech muj kamarad skoncil s UO a dal mi svoji postavu - klerika Guuryho. Na tom acc je jeste kraftik jmenem Rob ale ten ma jen gm mining a trochu tailoring jinak je to lamka. Guury ma vsechny potrebny skilly (heal, mgr, taktiku, mace, parryng,...) na max.
No a pokud jde o tu minulost tak uz si ani nepamatuju jmena mejch postav mel jsem jich kupu, od kazdyho povolani minimalne jednu. Ale nejvic jsem hral za maga jmenem Valheru. V ty dobe jsem nebyl jedinej mag s timhle jmenem znal jsem minimalne dalsi 2. S kamosema z realu jsme zalozili spolecne guildu jmenem Winged Riders. Kdo v ty dobe hral tak tu guildu urcite zna, bohuzel jsme nemeli moc dobrou povest hlavne kvuli nasemu gm Herculesovi. Kdyz jsem pak koncil s ultimou smazal jsem vsechny svoje postavy abych se k tomu uz nevratil. Mozna jste slyseli o tom co sem potom proved. Kdyz uz jsem nehral a mel jsem osobni spor z Herculesem a v ty dobe me nenapadlo nic jinyho nez ho vyresit skrz ultimu tak jsem zkusil lognout za Herculese a ejhle mel porad stejny heslo tak jsem jim nahazel sochy (bylo jich asi 7) a vetsinu cennyho guildovniho majetku do kose. Bohuzel mi tenkrat v afektu nedoslo ze tim ublizim spouste dalsim lidem nejen Herculesovi :( jsem jen clovek a delam chyby jako kazdy ale dokazu se znich poucit!!
Ale to je minulost a myslim ze ze me vyrostl slusnej clovek a niceho takovyho uz nejsem schopnej! Pokud jde o muj herni skill myslim ze umim hrat velice dobre... vetsinu veci si stale jeste pamatuju akorat mam problemy s tema novyma vecma co se zmenili za tu dobu co jsem nehral ale ucim se rychle.
Od guildy cekam pratele a pomoc v nouzi a hlavne chozeni dungu a zabavu. Rozhodne nehledam problemy a problemy ani nevyvovalam. Nabizim vam svoji vernost a ochotu chodit dungy a chci zlepsovat svuj herni skill. Umim celkem vybone scriptovat v Yoku kdyby jste treba nekdy neco potrebovali...
V realu je mi 21 a studuju na CVUT v praze jinak jsem z Hronova.
Snad jsem na nic nezapomel...

PS. pokud se divite ze je mi 21 a jsem strejda xBlade tak se nedivte... mam mnohem starsi 2 bratry a jsem strejda uz 4x :)

Dekuji za pozornost a verim ze me pochopite, rad zodpovim vsechny vase dotazy :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Guury
PříspěvekNapsal: září 6th, 2008, 4:21 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Takže až tě naštvem, najdeme vybílenej gh? :oP
No, já bych byla pro přijetí. Zatím se mi s tebou dungovalo pěkně a kelrici tu scházej. Jinak máš pravdu, typovala jsem, že ti bude tak 30, když jsi Bladeův strejda :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Guury
PříspěvekNapsal: září 6th, 2008, 4:31 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Ahoj Guury.

Prvni vec ohledne tebe - ktera mi vadi, ale to je spis na Xbladovi, ze mi oznamil, ze postava Guuryho je jeho a hraje za ni on, ale ja potom vidim, ze ji hraje nekdo jiny, kdo neni clenem guildy a tudiz ani nema narok mit v ni postavu. Tuhle prihlasku beru jako pozitivni gesto z tve strany a krok spravnym smerem.

Ohledne tve minulosti. Guildu WR jsem zazil, o jejich vnitrnich rozporech bohuzel nevim vubec nic. Pamatuju si, ze se dokonce jednou navazeli do nas, i kdyz uz nemam zdani proc. To cos udelal tehdy s temi sochama a majetkem WR vubec, je cin hodne troufaly a spatny - jsem rad, ze sis to uvedomil.

Nemam tu cest te zatim vubec znat - i na mape te vidim jen jako pasivniho posluchace, ktery se sam moc neprojevuje. Zapsani tve postavy na guildstone bylo provedeno po podani zavadejich informaci. Na zaklade tohoto, co jsem ti tu napsal, klerika Guuryho odstranuju ze spolecenstvi nasi guildy. Prozatim. Pristup na mapu mas nadale - budeme v tvem pripade postupovat od zacatku, jako s kazdym jinym zajemcem o vstup do guildy.

Prvne te chci sam poznat.

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Guury
PříspěvekNapsal: září 6th, 2008, 6:25 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina

Registrován: prosinec 19th, 2007, 10:35 pm
Příspěvky: 120
povolani: Student
Abys to nerek ze jsem tvuj synovec :D jinak nevim co ti mam ric chvalit te nebudu :P ptat se na nic nebudu vse vim:P jinak musim potvrdit a poklonit se zes scriptovani nezapomel po 3 letech,takovi hireoglifi no co musis me to naucit! :wink: takze doufam ze se cem dostanes takze mnoho stesti!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Guury
PříspěvekNapsal: září 6th, 2008, 8:15 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: září 1st, 2008, 3:36 pm
Příspěvky: 4
2Ati: Neboj nic takovyho se nestane! :)
2Whi: To zes me odstranil v guildy je v poradku vubec se nedivim a taky te rad poznam a vsechny ostatni taky :)
2Blade: Scriptovani se uc sam... na mrakoplashoj mas nejaky lekce pro zacatecniky tak si to precti :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Guury
PříspěvekNapsal: září 6th, 2008, 8:34 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina

Registrován: prosinec 19th, 2007, 10:35 pm
Příspěvky: 120
povolani: Student
Guury píše:
2Ati: Neboj nic takovyho se nestane! :)
2Whi: To zes me odstranil v guildy je v poradku vubec se nedivim a taky te rad poznam a vsechny ostatni taky :)
2Blade: Scriptovani se uc sam... na mrakoplashoj mas nejaky lekce pro zacatecniky tak si to precti :P

si rikas strejda? :evil: :hvizdal:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Guury
PříspěvekNapsal: září 7th, 2008, 12:40 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Už sem s tebou nějakej dung byl, například Cyclop Dung se špatnym koncem... :) takže nějakej herní skill fakt máš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Guury
PříspěvekNapsal: září 15th, 2008, 11:04 am 
Offline
čerstvá krev

Registrován: září 1st, 2008, 3:36 pm
Příspěvky: 4
Chtel bych vam rict ze jsem si vykopal novou postavu je to rang a jmenuje se Evil Sunz, tak jen abyste vedeli :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Guury
PříspěvekNapsal: říjen 20th, 2008, 9:35 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina

Registrován: prosinec 19th, 2007, 10:35 pm
Příspěvky: 120
povolani: Student
tady to nejak spí :hvizdal:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Guury
PříspěvekNapsal: říjen 20th, 2008, 9:43 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Tady žiju jen já! Teda na fórku píše spoustu lidí ale všechnu aktivitu gildy teď tvořim snad jen já a Reneme s našima CV pro musty :oP Nechci nikomu křivdit, ale pomalu už to tak je.

No chlape chybí nám kler do dungu tak bys měl zaktivnět...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Guury
PříspěvekNapsal: říjen 22nd, 2008, 6:26 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina

Registrován: prosinec 19th, 2007, 10:35 pm
Příspěvky: 120
povolani: Student
Ma rozbitej noutbuk takze tu chvili jeste nebude nejspis... :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Guury
PříspěvekNapsal: listopad 8th, 2008, 9:47 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
To samý co Scortek. Příště si vem káď na gs a pít co to jde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Guury
PříspěvekNapsal: listopad 9th, 2008, 2:04 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Ono u klera se to GS nedá pít pořád protože skoro pořád musí pít TMR...teda aspon co sem tak koukal ségře přes rameno. U ostatních charu neni co řešit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Guury
PříspěvekNapsal: listopad 9th, 2008, 3:13 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
U clera jo, ale rang by tu káď nosit měl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Guury
PříspěvekNapsal: listopad 9th, 2008, 5:59 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek
Uživatelský avatar

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 44
Dneska se Guury poucil ze kdyz se objevi Pk tak nema kopat ale snazit se pomoc ostatnim proti nim bojovat

_________________
Každý je tu blázen jen já sem Letadlo

Ranger Tělem i duší


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz