ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 7:13 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: prihlaska Scortek
PříspěvekNapsal: říjen 28th, 2008, 6:54 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: říjen 28th, 2008, 6:21 pm
Příspěvky: 13
Ahoj guildo Jmenuji se tomas Novák.Je mi 14 let.UO hraju asi 1,5 roku.Moje konicky jsou skate UO a fotbal.




Muj pribeh zacina v male jeskyni na upati hor blizko od mesta Trincu.Jednoho rana jsme otevrel poprve oci.Byla tma a na konci te tmave jeskine zacalo svitit slunko jsel sem bliz a zjistil jsme ze deni svit mi nedela dobre.Ale i presto jsem se vidal dal dosel jsme do endalekeho mesta a tam si hrali deti jsel jsme bliz ,ale ony zacali utikat a ja se divil proc chvilku jsme bbezel za nimi ale na konec jsme to vzdal.Bylo mokro a tak jsme se podival do jedne velke louze.A v tu chvili jsme si uvedomil proc se lekly.Byl jsme strasne osklivy a vychrtly.A v tu chvili jsme si pomyslel ,,ja ve svete jednou enco dokazu budu hrdinou,,!!a od te chvile jsme pilne zacal cvicit zdokonalovat se v bojovych umeni v leceni a v kouzleni.Asi dva tydny potejsem obevil kouzlo krystalu ktery byl v jesnyni kde jsem poprve otevrel oci.Mohl jsem se zmenit bud do amleho vampira nebo do velkeho gargoila.Jednoho slunecneho dne kdyz jsem se zdokonaloval v bojovem umeni se nakednou zatahlo ne jakou ze yb melo prset ale tak nejak z vlastne .A v ten moment ze zemne zavali vilezat zombi skeletoni a bezeli na mesto .Co nejrichleji jsem se zbalil vzal jsme ten podivny kristal a jsel sem dokazovat co ve me je,ale bylo pozne sel jsme do ejdnoho domu kde byl starec na ktereho se vylili 3 skeletoni .tak sjem zautocil a zneskodnil jse utrpel sem take nejake rany ale brzy se zhojili.Tens tarek me na dukaz vecnosti dal modre krouzkove brneni mislim ze rikal ze se jmenuje mythril kriss a kite zelezny stit a rekl my chlapce z tebe bude jednou velky hrdina .A od te doby pomaham slabsim ochranuji stare.





me skilly na vampikoj jsou:
wrestling: 100(max)
fencing: 90(max)
macefithing: 60(max)
tactika: 100(max)
parring: 80(max)
healing: 75(max)
magery: 58,4
hiding: 75,9
stealt: 75,2
alchemy: 44,5
musicalship: 72,0






skusenosti s PvM:tak prosel sjem nejaky ty dungeony obcas si zadu s kamsem nejyky harv an krakeny fenixe a podobna monstra Dungeony jsme chodil s Cont s bejvalimi Eol se slimarilionem


Dungeony co jsem prosel:Shame Ankh1,2,kiklopwalej,deceit,water,yomo,cove,TS,hytl



Guildy v kterych jsme byl:Holly knights,BA/holy knights se rozpadly kuli gm .Z BA jsme odesel kuli tomu ze tam by praskac z Pink Kilers



PVP:Na dp pvp nebeham obcas si zabeham na pvp serveru




Questy:mam udelany nejaky ty nb questiky ale mam hotovou imunku na wampira





Do vasi guildy se chci dostat protoze se mi zdate aktivni kdyz budu potreba tak me ve svete DP poradite Chodite dungeony dky se to hodi skoro vzdy kdy se sejdou lidi.

Moje icq je 190914235 tesim se an dalsi spolupraci


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska Scortek
PříspěvekNapsal: říjen 28th, 2008, 8:34 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek
Uživatelský avatar

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 44
ahoj tak prihlaska se zda pekna,Jeste by me zajimalo jak casto a jak dlouho si ochoten hrat,mas nejaky prohresek na dp? :hvizdal:

_________________
Každý je tu blázen jen já sem Letadlo

Ranger Tělem i duší


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska Scortek
PříspěvekNapsal: říjen 28th, 2008, 8:44 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Rainovi jsem slíbila, že se optám :wink: Za co ti smazali clerika?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska Scortek
PříspěvekNapsal: říjen 28th, 2008, 10:18 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: říjen 28th, 2008, 6:21 pm
Příspěvky: 13
ano mam jeden prohresek za nadavani ale je to uz asi pul roku zpet a clerika me ensmazali akorat ho nehraju rad bych hos mazal akorat zo enjde mam vsechyn postavy na jednom acontu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska Scortek
PříspěvekNapsal: říjen 28th, 2008, 10:33 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek
Uživatelský avatar

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 44
Scortek a mohl bych poprosit o zodpovezeni druhe otazky? jak cast a jak dlouho muzes hrat Uo :dabel:

_________________
Každý je tu blázen jen já sem Letadlo

Ranger Tělem i duší


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska Scortek
PříspěvekNapsal: říjen 28th, 2008, 10:36 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Začni hrát klera :-) wamp se hodí ale kler je kler...
Přihláška pěkná. RP pojatá, je v ní všechno co má bejt, nevim co dodat ani na co se zeptat :oP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska Scortek
PříspěvekNapsal: říjen 28th, 2008, 10:51 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: říjen 28th, 2008, 6:21 pm
Příspěvky: 13
no enchapu jak si ymslel otazku ajk muzu hrat uo o vykendu furt a v tydnu odpoledne no z clerika se me nechtenou nahodou stalo pk jinak ybch ho hral ale to uz jsme rikal gm rodu a pri ze to problem neni


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska Scortek
PříspěvekNapsal: říjen 28th, 2008, 10:54 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek
Uživatelský avatar

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 44
myslel jsem treba kolik task priblizne hodin o vsednim dnu treba 2 hodky nebo vic

_________________
Každý je tu blázen jen já sem Letadlo

Ranger Tělem i duší


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska Scortek
PříspěvekNapsal: říjen 28th, 2008, 11:04 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: říjen 28th, 2008, 6:21 pm
Příspěvky: 13
no tak podle toho do kolika mam skolu ale v tydnu dve hodiny urcite i vic a o vikednu tak 8


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska Scortek
PříspěvekNapsal: říjen 28th, 2008, 11:18 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Cau Scorteku.

Prijemne me prekvapil ten pribeh na zacatku, i kdyz si jako milovnik cisteho textu, jeho upravy a stylistiky musim postezovat, ze diky preklepum se chvilemi skoro neda cist.

Ale plus za nej zustava.

S tvym PK opravdu nevidim problem, ac to mozna nektere prekvapi - dokud ho nebehas aktivne a nebavis se s nim tak, ze kazis hru ostatnim, je mi to jedno. Lec i tak te poprosim o jeho jmeno, abych mel pripadne kontrolu.

Skilly mas pekne.

Otazka jsi zvykly poslouchat, nebo se radsi za kazdou cenu ridis vlastni hlavou? Co si sebou beres vsechno do dungeonu, kdyz jdes v morfu a co, kdyz jdes huma?

Dalsi vec - vyhani te rodice od PC, takze pak jsi co dvacet minut v dungu afk, nebo dokazi pockat hodinku dve, nez dojdes, aniz by do tebe huceli a vypuzovali te od blahodarneho svitu monitoru? (Ten jediny my vampiri snasime bez obtizi.)

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska Scortek
PříspěvekNapsal: říjen 28th, 2008, 11:38 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Jj no to bude ve 14 možná problém :-). Ale to si člověk prostě musí ty rodiče vychovat. Chodíš radši huma nebo v morfu? Jinak si mezi skilly nedal lockpiting a ten se wampovi může taky hodit...tréníš pois? Taky zajímavej skill


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska Scortek
PříspěvekNapsal: říjen 29th, 2008, 9:19 am 
Offline
čerstvá krev

Registrován: říjen 28th, 2008, 6:21 pm
Příspěvky: 13
takze jemeno clerika je zayl the dark .rodice me od pc nevyhaneji do dunu si beru veci podle toho co jse de za dung v morfu enjaky kristali gb krvavy bandy humana to ej jedno podle obtiznosti dungu.locpikong mam asi 2,2 z mapek a poisoning netrenim distak mining mam prez 70 takze muzu lvl 3 mapy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska Scortek
PříspěvekNapsal: říjen 31st, 2008, 10:50 am 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Tak zkus někoho z guildy otravovat na ICQ (nejlíp Anarchyho, u toho se nebudeš ani muset moc snažit a někam s tebou půjde).

Vzhledem k mému velmi sporadickému objevování se ve hře se budu muset při vytvářéní si názoru na tebe spolehnout na názory jejich..

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska Scortek
PříspěvekNapsal: listopad 1st, 2008, 1:08 pm 
Offline
Nevrlý Pražák
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina

Registrován: listopad 24th, 2007, 9:31 pm
Příspěvky: 175
:p Tohle uz udelal a dopadlo to dosti tragicky :) Doufam ze to Scorteka uplne neodradilo, ale aspon videl ze i takovy akce tu probihaj :p
Navic Anarchy rikal neco o dlouhy neaktivite.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska Scortek
PříspěvekNapsal: listopad 1st, 2008, 1:39 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek
Uživatelský avatar

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 44
No tak nakonec probehlo vse dobre mel jsem ve skole hodne pisemek najednou a tak jsem myslel ze to podelam ale nakonec se povedlo
PS:tahej Ariho ten mas cas kazdy den :hvizdal:

_________________
Každý je tu blázen jen já sem Letadlo

Ranger Tělem i duší


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz