ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 10:06 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 130 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: říjen 18th, 2008, 12:21 am 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
no gore smysl zivota hledat je docela marny ale aspon neco cloveka pri zivote drzi vetsina z nas je jen ten snih proste se tu objevime a pak zase zmiznem.
co se tyce muziky docela si fandis neco jako kiss apod uz v dnesni dobe tezko vzniknou konkurence je velka a lidi preletavi jako motyli ale stejne drzim palce.

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: říjen 18th, 2008, 10:26 am 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
pane boze co sem to zas psal :roll: tak to dopada kdyz se chodi brzo domu... ale jinak jo stojim si za tim aspon je o cem diskutovat ze jo? doufam ze dungujete zas bych nekam zasel 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: říjen 18th, 2008, 5:16 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Koukám, že jsi se Gore, zase krásně rozepsal.
Citace:
z boxu se vali doslova smrst emoci skrz strunu jak snehova boure
Tohle jsou přesně ty věty, který chtějí každýho napadnout při nějaký slohový práci a tobě to jde samo od sebe :o .
Jakub Bohem píše:
smysl zivota hledat je docela marny
Záleží na úhlu pohledu. Gore správně připomenul, že lidé ten důvod chtějí najít. Proč by potom existovalo tolik náboženství a filozofií, které se tím zabývají? Mě se třeba nelíbí myšlenka, že bych tu byla jen tak náhodou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: říjen 18th, 2008, 8:10 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
ano zalezi na uhlu pohledu vemu napriklad ten nejzakladnejsi biologicky a tim je se rozmnozit a chcipnout nic vic clovek hledat nemusi

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: říjen 19th, 2008, 2:26 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Jakub Bohem píše:
ano zalezi na uhlu pohledu vemu napriklad ten nejzakladnejsi biologicky a tim je se rozmnozit a chcipnout nic vic clovek hledat nemusi


Takhle to dělaj zvířata a od těch se lišíme, ikdyž někteří né zase tolik.
Gore až budeš mít kapelu určitě chci aspoň na jeden koncert... kdyby se mi splnil sen tak bych tě s kapelou pozval do vlastního klubu :oP
Myslim že když nenajdem smyls života najde si on nás, ale co já vim je mi 17 o zkušenostech s životem nemůžu ani mluvit. Můžu dělat chytrýho, můžu hádat, typovat a můžu se i trefit, ale nemusim... všechno se dá schrnout pod slovo možná (nehledejte podobnost s reklamou na bonaqvu) a otázku proč...možná se pletu a jestli jo tak proč se pletu? :oP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: říjen 19th, 2008, 3:30 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
Tak k tomu bude jeste dlouha cesta 8) Chce to mit stesti a potkavat ty spravny lidi se spravnym nadsenim pro vec a zapalenim a ochotou obetovat se hudbe. Jinak receno zatim potrebuju sehnat basaka, druhou kytaru a bicmena :cry: Jako jo lidi by se naslo spousta... Ale hlavne to chce lidi ktery tu hudbu proste maj uvnitr sebe a chtej hrat aby to melo koule a slo to z jejich srdce... zpev a hlavni kytaru to mam pod palcem ja.. Dalsi vec je financni stranka veci momentalne mi chybi asi 30 tisic, protoze potrebuju novy snimace (2 kusy - jeden stoji 3000,-), pak lampovou hlavu (15 000) a aspon jeden reprobox (12000) aby to neco utahlo. Nemluvim o pronajmu garaze a nakladech na elektriku a nejakou tu inspiraci v podobe dobry whiskey ze jo ! Ale je fakt ze sem si teda cil dal docela tezkej v dnesni dobe uz v rockovy a metalovy hudbe neni co vymyslet -neco uplne novyho a taky posluchacska zakladna se sklada uz jenom z poslednich "pankacu".. ale je to prdel sice si moc neverim ze mi neco takovy vyjde a budu rad kdyz si zahraju za 15 let na mistnim festu ale proc ne hlavne ze je za cim jit ! A stat jednou na 100 metrovym podiu pred vyprodanym stadionem... kurva to musi bejt pocit! Skoda ze sem se nenarodil tak o 40 let driv.. Jinak jo Vanco, dobrej sen, kvalitnich klubu neni nikdy dost 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: říjen 19th, 2008, 3:47 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
vanco rekni my jedinej rozdil mezi clovekem a zviretem ja zatim nasel jen jeden a to ten ze lide nepouzivaji jazyk k cisteni genitalii (vetsinou)

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: říjen 19th, 2008, 3:59 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
U nekterejch lidi to fakt vyjde nastejno. Ale hlavni rozdil cloveka je v tom ze ma palec oproti ostatnim prstum tudiz muze pouzivat naprosto vsechno + vyvoj naseho mozku, mysleni. Kazdopadne tim nechci rict ze lidi sou neco vic nez zvirata. A nemam rad kdyz nekdo hrozne povysuje cloveka nad ostatni existenci..rozumis
Jednou jsem vymyslel docela zajimavou blbost, ze zakony prirody sami nechali cloveka vyevulovat na nasi uroven aby se tim zachovala rovnovaha - lidi ovladnou svet a znicej ho - tim padem se muze opet zachovat zakladni zakon - stare dava vzniknout novymu a tak porad dokola... myslim si ze to je docela jisty, neverim na to ze se celej svet najednou obrati k miru a ekologii a lidska rasa bude zit vecne v tomto raji na zemi.. protoze tobysme museli vyevulovat na jakousi vyssi uroven aby nekteri z nas prestali touzit po moci nad ostatnima a tim souvisejicim vecem jako jsou penize a respekt atd. ....jenze takova evoluce by zabrala tisice let casu a do ty doby se sami znicime... si myslim. takovy by mohlo bejt vysvetleni toho proc zrovna lidi maji dar myslet a vsechno co k tomu patri (touzit po moci - nicit).. hehe ....kdyz uz sme u tech blbosti co sem vymyslel tak docela vzrusujici je predstava, ze sem jenom upadnul do komatu a tohle vsechno je jenom sen -cela historie tohodle vesmiru je jenom v moji hlave, jako vyplod myho mozku kterej pracoval a vymejslel si tohle vsechno jenom aby neumrel- a ve skutecnosti ziju v uplne jiny realite a az se proberu z toho jakoby komatu tak si vsechno tohle budu pamatovat a svuj zivot "pred komatem" ne. Takze budu za blazna a pujdou po me budou me chtit zavrit pod zamek .... jo tohle by byl hustej namet na nejakej scifi roman, mam toho v hlave spoustu ale nejak to nedokazu slepit dohromady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: říjen 19th, 2008, 7:45 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
To máš vzdáleně podobný Metrixu :-) (píše se to Matrix nebo eště nějak jinak nebo to mám dobře?).

Jo Jakube eště je rozdíl že zvířata se můžou rozmnožovat jen v určitym období (hárání atp.) ale lidi zrovna v tomhle období (menstruace) nemůžou :oP. Já vim o biologii úplný kulový takže se moc hádat nemůžu :-)

Tak eště ke strašímu tématu...Gore kámoš jednou vyplodil teorii, že když se zhasne je víc světla. On měl teda pravdu protože v tu chvíli při tom úhlu sluníčka a jeho malýmu lustru tam bylo fakt miň světla když se rozsvítilo, ale my si z něj děláme srandu do teď :-). Na tomhle je dobře vidět jak je těžký prorazit s novejma teoriema...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: říjen 19th, 2008, 7:51 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
Vancis píše:
Na tomhle je dobře vidět jak je těžký prorazit s novejma teoriema...

Jo tak s timhle mas pravdu, pravdu a zas jenom pravdu. Ja sem prisel na spousty veci. Nebo proste jenom tak premejslim hodne o vesmiru a zivote a takovy ty veci... Jenze sem nenasel nikoho kdo by mel podobny myslenky takze sem mezi znamejma povazovanej za magora a furt musim poslouchat ze se zabejvam blbostma , az me to nekdy zacina pekne srat :P Jinak jo, pise se to Matrix


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: říjen 21st, 2008, 5:38 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Nezbývá mi než souhlasit s Jakubem. Jsme jen zvířata. Máme stejná těla a dokud bude naše podstata fyzická, nebudeme ani o malinký kousíček jiní.

Prostě, dokud musíš přijímat potravu, tekutiny, dýchat a tvé myšlení ovlivňují hormony a různá jíná chemie, nemáš nárok se oprostit od zvířecí podstaty. Staň se robotem, eliminuješ aspoň ty hormony a možná dýchání a budeš se určitě chovat jinak :).

Na druhou stranu, ani kdybychom se povznesli na nějaké éterické bytosti, nemyslím si, že bychom byli o něco lepší, lidská podstata obsažená v duši se prostě nezmění.

Jinak smysl života není až tak důležitej, já osobně už jsem přestal řešit, jestli jsem tu, aby se někdy něco mohlo udát, jestli mě někdo stvořil a jestli jsem součástí vyšších úradků. Zjistil jsem, že stačí mít cíl. Mít sen a za tím jít, což jsi už, Gore, zmiňoval taky. Nevýhodou tohoto je, že ten sen je jen tvůj, možná ho budeš sdílet s pár jinými lidmi, ale nejspíš jich nebude moc. A takový sen se může snadno roztříštit, rozplynout a pak jsem v pěkným průseru...

Takže, kdo se bojí vlastních snů, hledejte oporu v náboženství. Poskytne vám pevnou půdu pod nohama a spoustu lidí, kteří vás podpoří, řeknou, že věří tomu samému co vy. Jenže nedovolí se rozlétnout...

Sny jsou lepší.

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: říjen 21st, 2008, 10:41 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Jakub Bohem píše:
tim je se rozmnozit a chcipnout nic vic clovek hledat nemusi

Brát to z hlediska biologie je dost omezený. Vzhledem k tomu, že máš mozek a během svého života můžeš dělat různé věci, různá rozhodnutí. Tak proč to nevyužít pro nějaký cíl?
Whiwihoo píše:
Na druhou stranu, ani kdybychom se povznesli na nějaké éterické bytosti, nemyslím si, že bychom byli o něco lepší, lidská podstata obsažená v duši se prostě nezmění.
Éterické bytosti či jiná forma bytí by z nás teda lepší lidi opravdu neudělaly:) Ale změněna našeho myšlení. Použiju jako příklad třeba Goreovu příhodu s ukradeným deníkem. Kdyby se ty lidi dovedli v cítit do Goreho situace, představili si sami sebe na jeho místě, jak jim někdo bere deník, čte jejich osobní věci a následně se jim za ně vysmívá ... Asi by si to kradení rozmysleli.

Jinak mám tu další názor do diskuze:):
Dalajlama píše:
Ať už člověk věří v náboženství či nikoliv, ať už člověk věří v to či ono náboženství, hlavním cílem našeho života je štěstí
Co si o tom myslíte? Když vynechám emaře :oP tak bych řekla, že snad nikdo netouží po utrpení


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: říjen 22nd, 2008, 2:54 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
Dalajlama píše:
Ať už člověk věří v náboženství či nikoliv, ať už člověk věří v to či ono náboženství, hlavním cílem našeho života je štěstí

Hej tak s timhle teda souhlasim na 100% ani sem nevedel ze to bylo nekdy receno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: říjen 22nd, 2008, 9:59 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
ati jenze jak uz řekl froid (neprimo) je to prave ten nejzakladnejsi pud(sexualita) co lidstvo pohani kupredu tudiz lze tento biologicky pud brat jako uplne zakladni. co se tyce toho rceni tak prave utrpeni a bolest davaj cloveku poznat ze zije a ne ze jen preziva.etericke bytosti ? tu někdo moc pari starcraft ne.lidstvo je bohuzel dost sebedestruktvni rasa mozna proto nas jeste nekontaktovala zadna jina civilizace.

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: říjen 23rd, 2008, 12:27 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Štěstí je neuvěřitelně subjektivní. Co je vlastně štěstí, víte to někdo? Vám nakloněná náhoda, kdy padnou čísla, které jste tipovali ve sportce?

Nebo štěstí jako příjemný pocit - radost z něčeho? V tomto případě je to značně ošemetné - mnoha lidem takový pocit štěstí přináší možnost ubližovat jiným. Já se přiznávám, že jsem neuvěřitelně škodolibej a když vidím cizí lidi v průseru ( ne život ohrožujícím) dost často se jim místo nabídnutí pomoci zasměju - mám pocit štěstí, že se něco takového nestalo mně.

Tohle se taky nedá použít :P

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 130 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz