ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 10:00 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 130 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: srpen 18th, 2008, 10:03 am 
Offline
Vrchní Resser, Site Admin
Vrchní Resser, Site Admin
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 30th, 2007, 10:39 am
Příspěvky: 177
Bydliště: Ankh 3, u pokladu vedle LLL mam sekurku.
povolani: Programator
Už někdo mi říkal abych nemyslel na problém ale na řešení. Tobě bych doporučil to samý. Hele a tyhle úvahy o životě to vedu docela často, prostě takovej už sem. Když vidím ty lidi jak se pořád o něco snaží, stačí 10 kliků na klávesnici a přijdou o všechno o naděje, sny, svůj život. A opravdu tak těžký to není. Snažím se žít tak jak žije každej jinej (alespoň na venek), bohužel využívám jejich neznalostí tak aby mi to vyhovovalo, mám pravidla a zásady, kterejma se řídím, a který fungujou pokaždý a v každý situaci, ale to už jsem ti možná říkal. Občas ty zásady selžou, ale většinou je na vině moje špatná interpretace a ne ty zásady.

Ohledně toho co provozuješ můžu říct, že pokud je to tak jak chceš ty, tak je všechno v pořádku, ale pokud to tak není tak chyba je vzdycky v tobe.... A ono celej zivot je o kompromisu, záleži jenom jak výhodnej je ten kompromis pro tebe. S tím se musís smířit a jinak to nebude. Prozatím ti přeju hodně štěstí ať ti to jde tak jak chceš.

Edit: Ještě me napadá co takhle se vrátit k nám? ;)

_________________
Arized: Od ted mi budete rikat "Pan Mag". You see body of Ari (54 items). Archo pod me zvednout pls :p.

Pravda není vždy taková jak se zdá. Rozpor neexistuje. Rozum je mým jediným vládcem.
1. pravidlo: Lidé jsou hloupí.
Dávejte Obrázek. Žádný Obrázek protože je to opravdu Obrázek. Nepěstujte Obrázek nebo vase tema ceka Obrázek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: srpen 18th, 2008, 2:09 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
No vrátit by se moch... aspoň menší aktivita by tady hodně lidí potěšila, ale já bych ti spíš přál ať ti to dlouho vydrží se slečnou. Holky dokážou s klukama dělat divy...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: srpen 18th, 2008, 4:44 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
dik vsem za podporu...no s uo se to ma asi tak ze ted fakt moc neni nalada ale co ja vim treba bych zacal logovat v zime to se vetsinou moc veci delat neda..vite jak to se mnou bylo vzdycky.. jinak co se tyce slecny tak to taky doufam ze to vydrzi ale dost recem o ni nepotrebuju se nikde chlubit nebo tak rozumite....ne ze by za to nestala rozumime si proste....sem jen dopsal pro upresneni pribehu vite jak.. jeste zpatky k UO je to sice krasna hra a predevsim super lidi a tak vsechno znate to jenze je tu stejnej problem jakej sem mel s herakem a speedem...proste je to tak sem problemovej clovek od mala a mam sklon k zavislostem a kdyz sem hraval UO moc aktivne nemyslel sem celej den na nic jiny atd. asi to znate... sice jako s fetem se to porovnavat neda ale je to dost podobny.,..misto jit ven me spis bavilo dat si speka a poradne si zaparit a uz sem si ani nevsim ze sem nikde nebyl pekelne dlouho ze sem furt jenom zmastenej posloucham hudbu a parim uo...nebojim se rict ze diky kombinaci uo + trava sem prakticky 90% skolniho roku prospal nebo stravil zahloubanej v sobe a svejch genialnich planech......v prvni rade si musim udelat v zivote poradek a naucit se odolavat chutim a vzpominkam..pak by mozna o zabave mohla bej rec..ne ze bych se nebavil to ja se bavim primo kralovsky..ale rozumite mi jak to myslim.......kazdopadne vam tu zabavu preju a na UO a nektery lidi z ni vzpominam v nejlepsim verte mi...kazdej vi jestli o nem mluvim.....mejte se a dik!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: srpen 22nd, 2008, 10:22 am 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
neni to jeste ani tejden.....tak takhle HUSTY sem to teda kurva necekal...prvni tri dny v pohode ani sem si to neuvedomil..to ale bude tim ze sem proste chodil stylem cumet do zeme a nedivat se po kamosich a lidech..... pak ale clovek zvedne hlavu a vidi vsechny ty bary v kterejch sedaval a hral maty...potkava vyhuleny kamose a v hlave se zas objevujou vzpominky jaky to bylo bejt s nima vyjetej kdyz o tom oni nevedeli...proste nadhera.... a tak se v hlave rozjede valka a zatim vyhravaas....ale kazdej den to je horsi - jakoby vojaku naroda "ABSTAK" bylo nekonecne moc a kazdej den na frontu pribejvali miliardy dalsich.......... kdyz se vzbudim a chmatam po tme kolem sebe a hledam to... nemam to.. musim jeste spat protoze jinak sem v praci uplne mrtvej ale uz to nejde..musim zacit vstavat protoze to trva i dve hodiny..bez toho uz se proste neda normalne fungovat - takovy to je...pomalu me zacinaj popadat myslenky na to jak muj zivot stoji za hovno a jak je hrozne nudnej...zkratka poradna depka z toho zkurvene nudnyho zivota...dosli prachy dosel fet dosel ZIVOT.....a chute? o tech ani kurva nemluvim kdyby to prede mnou nekdo vybalil a nechtel mi to dat rozbrecim se silenosti po tom nebo ho zabiju pro jednu zasranou davku... povim vam takhle husty jsem to fakt necekal...a tak sedim, kourim a pomalu premejslim ze se na vsechno zase vyseru...sezenu...dam si...a nebudu resit nic jen si uzivat toho uzasnyho stavu stesti a pohody..musim se z toho vypsat a vymluvit to proste nejde...... a moje pocity? po necelym tejdnu? kurva nechci se dockat toho az to bude mesic, pul roku, rok....do prdele to nevydrzim ani kdybych se mel zabit..jo mam tu porad "u sebe" moniku ale co z toho? da mi snad to co kurva vazne chci? ne....a kdo kdyz ne ona? spravne odpoved je- da mi to fet....uz chapu o cem to cely je nejsem zavislej na ty latce...ale na tom zpusobu zivota protoze tenhle jakej ted vedu se neda vydrzet nic me nebavi a ani ja se s nikym neumim bavit... umim se jen rozcilovat a rvat na vsechny kolem ..........cetl jsem na netu pribehy lidi ktery se z toho dostali...a nechapu proc me to nejde? proc to proste nejde tak lehce jako jim? nevim....ale co vim je ze pokud to nesezenu co nejdriv zblaznim se...a kdyz to nesezenu zase potom tak se zas zblaznim..a zas v tom budu protoze uz to bez toho proste nejde!!!!!!nedokazu si furt namlouvat klid kamo bude to dobry vydrzis dva tejdny a budes v klidu ale takovyhle to neni kurva fakt ne...........kdyz se potim cejtim ze sebe ty zasrany chemikalie cejtim jak mi to nechalo stopy na tele ale stejne bych si dal? zatemnilo me to rozum? pud sebezaqchovy? asi jo........je to tak krasny ze se to neda k nicemu na svete prirovnat ...ani k orgasmu..ani k flasce vina za 50000...ani k nicemu jinymu ...predstav si silu atomovy hlavice 1000x silnejsi...tak presne takovou silu ma fet.....nevim jak to pude dal ale musim se z toho vypisovat...jinak to nejde vydrzet dusit to v sobe....kazdopadne pokud by se me nekdo zeptal jak se mi dari..asi bych mu rek ale jo jde to...celkem to jde...ale uz bych mu nerek ze to jde protoze v sobe mam porad moznost neco sehnat a dat si...jestli o tuhle moznost prijdu jdu se zabit...uz me tu nic jiny nedrzi...momentalne ne protoze ja kurva nemam pocity vsechny ty haldy speedu je ze me vymazali na trvalo a identita je neznama ...nevim kdo sem byl a kdo sem ted...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: srpen 22nd, 2008, 1:07 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
:D sorry Gore, tak nějak se mi chce smát když to čtu. Někde sem slyšel že když je člověk na dně už může jen nahoru. Vlastně s tim v podstatě souhlasim, asi je to proto že sem optimista nebo spíš tim že sem nezažil to co ty, ale nikdy sem nepřemejšlel o sebevraždě ani o tom že bych začal fetovat. Proč ty jo? Víš vlastně proč ses dostal do takovejch sraček? Myslim že ne, stejně tak jako já nevim proč kouřim. Je to asi taky kůli tomu životu, du ven mezi kámoše a oni si najednou všichni zapálí a já tam budu jen tak stát? A pak taky pro ten pocit uvolnění... Kámoš (Nesro) hrozně odsuzuje kouření, protože to prej dělaj jen slaboši. Ale on nikdy nekouřil, nezná ten pocit když si dám cigáro v lese a pak mě hypnotizujou stromy, jen po cigáru to sem prostě nechápal...Nesro neví o čem mluví. A já to taky nevim, nezkoušel sem speed, vem si z toho co chceš... já vlastně stejně vůbec nevim co sem tim chtěl říct.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: srpen 22nd, 2008, 7:00 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
gore vydrz reknu ti ze chut n dalsi davku ti zustane uz celej zivot jen se potom celkem oslabi je to hodne o vuli vydrzet a nedat si jen slaboch podlehne pokud chce opravdu prestat

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: srpen 26th, 2008, 2:32 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
no....tak sem dneska udelal opravny zkousky takze pokracuju na skole..tim padem o problem min..tohle je snad vazne definitivne posledni vec co sem pisu, chci se omluvit jestli sem nekoho nasral myslenkama ktery jsem sem psal ale proste to bylo potreba ze sebe dostat - a co je ve tri rano jednodussi nez triskat do klavesnice, ze ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: srpen 26th, 2008, 4:21 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
fajn.. jsem rad, ze se ti dari sve problemy vyresit aspon krucek po krucku.. treba nakonec vyresis vsechny.. a vratis se mezi nas :) fakt bych te rad zase videl ve hre...

a klidne pis dal...

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: srpen 26th, 2008, 8:40 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: květen 13th, 2008, 4:25 pm
Příspěvky: 235
povolani: Kulturní referent, technolog
čau, tak sem si přečet první stránku, a tak příspěvek goreho mi něco připomněl. To přemýšlení o světě, realitě, a v neposlední řadě i štěnicích, přitom koukám na nějakej klip předělaný doors trochu ve stylu diska a joy divison, a radši v tomhle tématu končim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: srpen 27th, 2008, 12:31 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
No Gore apoň menčí info jak se ti vede by si sem tam moch hodit. Hlavně aby bylo na co odpovídat :oP

Btw. Koko nějak sem nepochopil co si tim chtěl říct...:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: srpen 29th, 2008, 8:42 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
Ale jo slape to uz zas dobre....cejtim se ve svy kuzi konecne! nejvic me prekvapuje ackoliv jsem si docela "uzil" jak se rika hehe... tak vim ze zadnej konec se nekona rozumis az zas bude nejak tak ten spravnej cas...tak se mi tohle smaze z hlavy cim sem si prosel a zas to bude kde to bylo....no ale poucenej a zkusenejsi si to aspon muzu vic uzit a proste celkove na pohodu rozumis... hehe
No sem zvedavej docela jak to budu davat ve skole, nikdy me to tam nebavilo protoze sem byl vzdycky nejstarsi i kdyz treba jen o 5-6 mesicu...kolikrat i min..ale proste vidim jak sem jinde nez ty lidi vsude kolem ...je mi z toho docela na bliti kdyz si zas predstavim jak cely dny musim prospat.. hlidat si veci aby mi je nekdo neschoval, furt si hlidat kdo se kolem mota aby neudelal nejakou svinarnu..nevim no, rozumite o cem mluvim... si pripadam jak nevinnej mezi bandou vrahu asi tak nejak..totalne jinej level nemam si o cem povidat s nikym ve skole protoze to co se tam resi? a nejen tam samozrejme....ale ve vetsina part mejch vrstevniku.. "jeee ty mas upa supa new mobilek takovej bych taky chtel moc moc"....rozumite....tyhlety detinsky hovna - produkt vychovy materialistickejch rodicu rozmazlujicich svoje roboty bez mozku..reseni hoven jako "tý vole vcera sem byl tak na sracky vyhulil sem cely gecko toho nejbrutalnejsiho skanku ty vole nebudete mi to verit!!!videl sem po tom upe mega moc haldy ....." nebo... "ta díza vcera byla naprosto luxusni vozrali sme se jak prasata a zbili ty curaky z upice..." apod. sracky....proste nevim, co jinyho cloveku zbejva nez poslouchat hudbu a spat...pripadne si kreslit nebo cist....proste je mi z toho spatne uz ted kdyz si to predstavim... nedejboze abych nekdy k nekomu prisel a zeptal se ho co si mysli o tyhle hudbe, jak se mu libi tohle a tohle......to ses pak za nejvetsiho loozera a proste pokud neresis jejich nejlepsi telefony nebo jak si se "skvele" ozral, osukal tri devky naraz (samozrejme si to nikdo nevymyslel kdepak.......)...proste hrozny hovna rozumite.. si tak rikam kam to kurva smerujem jako civilizace kdyz tyhle lidi maj mit jednou deti ... asi to je jeden z duvodu proc deti nechci protoze kdyby byli po me prozili by si sileny peklo....nejvetsi z paradoxu je jak vsichni tyhle radoby hulici kalici a drsnaci ve skutecnosti nikdy nevytahli prdel od maminky ale v kolektivu si hrajou na velky prisnaky z ulice co maj nejvic zkusenosti a vsechno vedi nejlip.. a kdyz temhle jakoze hulicum co se vsude vytahujou jak berou drogy reknes ze jedes v necem jinym nez je chlast a huleni tak do dvou dnu s tebou nemluvi pulka mesta? jo ta zbyla pulka jsou lidi nad 25 let anebo tvoji kamosi ktery vedi o cem to je....o toleranci a vzajemnym respektu..ne o tom kdo ho ma vetsiho apod......o cem bych se s nima kurva mel bavit? o hudbe? skonci to kecama true blbecku "jak muzes poslouchat tolik stylu naraz? vzdyt si tim uplne protirecis ..." ... apod. proste ty lidi nechapou ze muzika je o svobode a individualite, vlastne celej zivot je o tom nebejt jeden v rade ale bejt samostatna rada... rozumite mi.......ee no trochu sem se zas rozepsal ale verim ze si tady najdu par lidi ktery si radi neco prectou....tomu zbytku se omlouvam jestli jim to vadi cist to nemusej nikoho nenutim k nicemu.......co me treba nejvic odradilo od toho verit komukoliv ve skole je to ze kdyz sem v cervnu ztratil svuj "denik" kam pisu tyhle svoje uvahy a filosofie a zazitky tak misto aby mi to nekdo vratil sem to nasel o tejden pozdejc v lavici a cela skola se perfektne bavila tim jakej sem dusevne chorej chudak a jaky resi filosofie....uz se asi nezbavim prezdivky filosof nebo doktor....kurvy jedny...haha ale ne, nevadi mi to.....jenom je obcas dobry si tak trochu pobrecet rozumime si.... timhle vsim samozrejme nemluvim uplne na vsechny ale proste jen obecne...na nektery lidi kterejch je bohuzel furt vetsina a nejen ve skole o ktery sem psal...nevim mam snad nejakou sociofobii? nerek bych, nepripadam si tak, lidi poznavam rad a proste nemam zadny problemy v komunikaci atd. ...mozna sem jenom proste silenej detailista a vecnej premejslec?.kdo vi...... no nic at se vam dari o kus lip nez me a zas nekdy zdar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: srpen 29th, 2008, 9:47 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Hehe já mám takovej pocit že máš jen smůlu. Nebo já štěstí? Padnul sem do třídy kde sou prostě pohodový lidi. Rozumim si tak nějak se všema, jasně že s některejma míň... Ale asi je to tim že ze sebe nikdo nedělá drsňáka. Týpek se tam všech ptal jestli už měli holku (jako sex...) a když řekly že ne tak se ani nepousmál... Jo abych to uved na pravou míru on už měl a né jednu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: srpen 30th, 2008, 12:43 am 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
No nemluvim jen o skole...vis jak...rozumis.......ale to je fuk ja to nikdy nenapisu tak jak to myslim..to je proste moc tezky dostat to odsud z moji hlavy pres klavesnici sem do tehle vet...rozumis.......hehe


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: srpen 30th, 2008, 4:30 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Gore, pis... s tim co jsi psal o svych vrstevnicich mi nezbyva nez souhlasit... a nejen s tim.

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tek Tek Tek Tekno
PříspěvekNapsal: říjen 17th, 2008, 10:16 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
Tak znova nakej malej prispevek do tohodle tematu...po docela dlouhy dobe ? ...hodne sem premejslel posledni aspon mesic v kuse skoro nepretrzite -k cemu sem dospel? ze sem v tom lital je moje blbost, resil jsem blbe situaci ktera momentalne byla..mozna byla celej zivot? nikdy sem nebyl opravdove stastnej a sralo me ze jsem jedinej koho sem znal a proste ze sem uplne jinej nez ostatni... na venek to az tak moc videt neni, protoze nechci aby to bylo videt... tohle je proste v hlave, znate to ze jo? hmm co sem to chtel sakra rict? ani nevim...
ale jako masakr, sem vdecnej ze sem se tady moh vypsat protoze i kdyz to asi nejde pochopit tak tohle byl v podstate tok mejch myslenek v ty dobe no proste mi to nejak pomohlo si uvedomit nejaky veci.. masakr? clovek nesmi ztratit nejakej svuj sen, neco co chces fakt moc a je ti jedno jak dlouha k tomu bude cesta....vite o cem mluvim? ja sem tech snu ztratil uz moc, ale to jde asi nejak s vekem jak si clovek uvedomuje jak to chodi..co jde a co ne..
co je na tom zajimavy? treba to ze sem driv hraval na kytaru a nejak mi to prislo uplne umely a proste ta hudba nesla skrz me... to je ted uplne jiny, staci si vzpomenout na neco co bylo a hned cejtim to drevo v ruce, z boxu se vali doslova smrst emoci skrz strunu jak snehova boure..je to fakt zajimavy... hmm? sem uplne cistej a ani nejak nemam chut neco podnikat..zas je ze me takovej samotar a ja ty lidi vubec nevyhledavam, jak kdyby byli uplne v jiny realite? jenom me stve, ze furt nevim jakej je smysl zivota..furt hledam neco vic, nejakej nejvic hlubokej a dulezitej smysl... vsimli ste si nekdy jak si clovek nechce pripustit ze proste tady muze bejt jenom tak? pro nic za nic? proste par atomu a trocha chemie, odbyde si tady svoji dobu nez se atomy rozpadnou a konec? je to jak smysl snehu, na podzim napadne a na jare roztaje...odejde na furt a nahradi ho jinej zas za rok.. rozumite mi? nevim nejradsi bych to zas cely smazal a napsal jinak..ale po ctvrty uz to fakt delat nebudu........jinak me tak napada proc sou lidi tak omezeny? ve vsem rozumite..v hudbe, v nazorech, v tom co chtej videt a co ne... rozumite
hmm ze me je zas kazdej asi chytrej ... jinak se mi ted vede docela dobre, jak sem rikal, sem cistej - kdyz pominu travu, lsd (za tohle me neposilejte do prdele, neni to vubec tak jak se rika...kdyby mel nekdo zajem muzu o tom napsat osobni pocity, zkusenosti a celkove lsd trochu ocistit...proc se nedozvedet neco novyho? neni to tezka droga a v zadnym pripade neni skodliva pokud ji bere clovek dospele a zodpovedne) a takovy ty spolecensky prijatelny drogy chlast kafe atd. ... soustredim se na hudbu, vymejslim novy veci, furt si hraju s kytarou..husty ze me chytla hudba kterou sem poslouchal v detstvi -metallica ...neposloucham uz v kuse aspon mesic skoro nic jiny... nikdy sem si nevsim tech tonu v ni, sola maj naprosto uchvacujici energii a spalujou me kazdym tonem... o zpevu ani nemluvim, z toho proste doslova slysite hetfieldovi myslenky, jeho zivot... dal sem si za cil dodelat skolu, zalozit kapelu..nekam to kurva dotahnout, vyrazit do ameriky..velky podia, spousta velky hudby..nechci mit velky prachy a bejt slavnej..ale chci uz sakra se svym zivotem udelat neco velkyho..konecne najit ten smysl po kterym tak touzim... a co je lepsi smysl nez si zabehat po obrovskym podiu na kterym hrali legendy jako kiss, metallica...death...je to fakt zajimavy ... tak doufam ze se vam taky dari tak jak me, aspon co se tyce psychicky stranky, ta moje je ted opravdu hodne velika rekl bych az dvojnasobna nez kdy predtim.. mějte se


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 130 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz