ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 9:59 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mágyne Láska:)
PříspěvekNapsal: prosinec 12th, 2007, 1:09 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: prosinec 11th, 2007, 12:45 pm
Příspěvky: 8
Zdravim all jmenuji se Martin, bude mi za pul roku 17, jsem z Brna a chtel bych se pridat k vam do guildy...S Ultimou jsem zacal uz pred 2 roky, kdy jsem si radostne a nadsene vykopal svoji prvni postavu Warriora Smoulinku...Ovsem po nekolika nezdarech, jak to tak byva jsem to vzdal. Chodil sem se svym kamosem lulu - toho asi znate vsichni, ze skoly a porad mi vykladal jaka je to dobra hra, sranda a super lidi a ze bude mit mozna guildu. Jak sem to tak poad poslouchal, tak jsem nakonec sehnal znovu cd Uo a zacal na novo...Udelal jsem si Vampa, ktery me moc nebavil, ale nasledne vkopany mag byl super! Takhle jsem to udelal jeste jednou, ze jsem skoncil ale po nekolika deletech postav jsem Ultime nedokazal odolat takze pokracuji a sbiram zkusenosti...
Pokud si pamatujete nekdo z vas postavu Pepina - paladina - tak s touhle postavu jsem u vas v guilde uz byl a moc se mi tu libilo..Nejen kvuli dobrym lidem, se kteryma je legrace, ale i kvuli dungum a podobne..Ale ted uz k mym postavam a zkusenostem...
Nyni mam postavu Krachim - paladin
Laska - mage
Obe dve tyto postavy jsou maxle svymi zakl. skilly (pally ma konecnej naramek, max anatomy,heal a mgr a mage ma magery heal a resist na 55)
Co se tyce dungu tak krome despise a shame jsem byl vsechny, ale Pride jsme bohuzel nikdy nedosly...Moje skusenosti jsou podle me vyborne po strance teoreticke a praktickou porad zlepsuji ale sme jen lidi ne:)
Ts, Ventrilo,UO mapa = vse plne funkcni!
Pk nevlastnim a ani vlastnit nehodlam!
Pokud by jste me nekdo potkali a videli, zemam guildy, tak to neni pravda, protoze me postavu na mym acc vytrenoval kamos, takze v nejblizsi dobe z guildy Empire odchazim!!!
Dekuju za nejakve vase komentare a pokud mi dovolite sdilet s vami dungy a legraci tak budu moc rad..
Jeste moje icq 341 310 802


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mágyne Láska:)
PříspěvekNapsal: prosinec 12th, 2007, 9:34 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Vynikajici prihlaska chvalim...akorat ted nevim na co se te zeptat :P
tak aspon tohle... jak casto hrajes? jen jestli nejsi treba na intru atp...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mágyne Láska:)
PříspěvekNapsal: prosinec 13th, 2007, 12:44 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: prosinec 11th, 2007, 12:45 pm
Příspěvky: 8
Dik za odpoved a hravam docela casto, ale spis do 22 hodiny vecer potom uz jedine o vikendu...Na intru nebo takhle to nebydlim jsem normal doma a kdyz chci tak si cas na dung nebo nejaky ten harv udelam :) !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mágyne Láska:)
PříspěvekNapsal: prosinec 13th, 2007, 5:36 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Nazdar.

Na tebe si, Pepine vzpominam. Hlasil ses k nam pote, co se k nam hlasil tvuj tehdejsi UO kamos Miska. No a pak jste oba prestali hrat, ani jste o sobe vedet nedali. To me dost nastvalo - jasny projev nezajmu o ROD a lidi v nem.

Jinak taky si pamatuju, ze vas dva zastihnout a nekam vytahnout byla fakt fuska, v dungu jsme byli jednou? dvakrat mozna.. tzn, uzitek veskery zadny.

Jinak po subjektivni kritice, objektivni chvala - prihlaska je pekna a za palata ti to slo.

Uvidime, mozna me presvedcis, ze ses oproti minule zmenil - aktivita je ocekavana od zadatelu / adeptu. Tak tedy, snaz se.

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mágyne Láska:)
PříspěvekNapsal: prosinec 13th, 2007, 6:01 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: prosinec 11th, 2007, 12:45 pm
Příspěvky: 8
Cau wiwi tak taky diky za pochvaleni prihlasky mno a k tomu rozlouceni - Ja sem hrat chtel bavilo me to a docela se me darilo ale jelikoz sem mel horsi vysledky ve skole tak jsem toho musel nechat..mrzelo me to takze timto se vam vsem omlouvam, ze jsem nic ohledne odchodu nerekl!

Pokusim se proevit aktivitu zprvu spise s palatem, protoze ho zatim opravdu zvladam lip nez maga:))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mágyne Láska:)
PříspěvekNapsal: prosinec 13th, 2007, 7:16 pm 
Offline
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět

Registrován: leden 30th, 2007, 12:47 pm
Příspěvky: 66
A ten clovek se kterym sel pepin do guildy nebyl myska ale ja:P ale nahodou mu to za maga jde sice par zdi mu padne spatne ale chybami se clovek uci


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mágyne Láska:)
PříspěvekNapsal: prosinec 13th, 2007, 8:10 pm 
Offline
Nevrlý Pražák
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina

Registrován: listopad 24th, 2007, 9:31 pm
Příspěvky: 175
Teda neda mi to a rejpnu si. Jak muzete mit vztah ke guilde kdyz nemate zadny vztah ke sve postave :roll: Buh vi kdo vsechno ma pristup k vasim postavam (zamerne pisu mnozne cislo protoze to samy v bledemodrym je Lulu).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mágyne Láska:)
PříspěvekNapsal: prosinec 13th, 2007, 9:22 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
heh ari a od kolika lidi mas postavy ty? :P

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mágyne Láska:)
PříspěvekNapsal: prosinec 13th, 2007, 10:26 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: prosinec 11th, 2007, 12:45 pm
Příspěvky: 8
:) je pravda ze krachima sem nevytrenil ja ale laska je ciste moje postava a vztah k ni mam...A pristup na ni ma jen lulu kdyby neco:P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mágyne Láska:)
PříspěvekNapsal: prosinec 14th, 2007, 2:04 am 
Offline
Nevrlý Pražák
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina

Registrován: listopad 24th, 2007, 9:31 pm
Příspěvky: 175
whiwihoo píše:
heh ari a od kolika lidi mas postavy ty? :P


Dva lidickove sou v Anglii, dalsi clovicek maka a dalsi ma skolu+WoW. Proste a jednoduse je to trosku neco jinyho nez to "puceni accu kamaradovy a kdyz sem se chtel vratit tak sem zjistil ze sem PK". Navic treba Ariho bych uz nedal z ruky, ten proste odejde se mnou :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mágyne Láska:)
PříspěvekNapsal: prosinec 14th, 2007, 9:10 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: prosinec 11th, 2007, 12:45 pm
Příspěvky: 8
Caves chtel sem jeste jednou podekovat vsem hlavne wiwimu za super dung fdd dnes:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mágyne Láska:)
PříspěvekNapsal: prosinec 23rd, 2007, 1:08 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: prosinec 11th, 2007, 12:45 pm
Příspěvky: 8
Cau tak je super ze se chodi dungy v takovym mnozstvi tj bezva ake chtel bych jen oznamit ze v dobe Vanocnich prazdnin mam soustredeni a jeste nejaky vedlejsi zajmy takze ma aktivita co se tyce dungy nebude zadna velka:) Ale po prazkach jedem zase naplno:P:P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mágyne Láska:)
PříspěvekNapsal: leden 4th, 2008, 1:41 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: prosinec 11th, 2007, 12:45 pm
Příspěvky: 8
Cau tak je po prazdninach tak snad s vama budu moct zase chodit naky ty dungy:p


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mágyne Láska:)
PříspěvekNapsal: leden 9th, 2008, 3:03 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: prosinec 11th, 2007, 12:45 pm
Příspěvky: 8
Cau vsem jen bych vam chtel oznamit ze sem si vykopal z dolu novou postavu - jeji jmeno je Amon Re a povolanim je to Vamp..Doufam ze po case treningu s nim budu uzitecny pro guildu i mimo ni :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mágyne Láska:)
PříspěvekNapsal: leden 21st, 2008, 10:43 am 
Offline
Nevrlý Pražák
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina

Registrován: listopad 24th, 2007, 9:31 pm
Příspěvky: 175
Kdo ma pristup na tvoje postavy? Koukam, ze sem se na to uz ptal. Ale stejne me to zajima a asi chapes proc.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz