ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 7:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Crovax - Hefajstos ehm.. Zodiak
PříspěvekNapsal: září 20th, 2007, 9:33 pm 
*krev s vami* obyvatele temneho raje. Jmenuji se Standa je mi 26 let a momentalne ziju v Dublinu. Uz celych 5 letech chodim to tomto krasnem a nekdy i krutem svete a porad me to bavi a najdu si odreagovani ve hre pobavim se a nekdy i zanadavam asi jako v zivote. :idea: Pokusim se vylicit muj vampiri zivot jak to jen pujde:

nuze.. hlavni postava je vampir Crovax vice mene chybi dotrenit 35% alchemi a posleze neco toho tamingu ... :oops: tim by byly skillove moznosti vycerpany. zacinal sem jako samotar a chodil po svete kde se dalo ale vzhledem k omezenym moznostem vampa v tomto svete a dungeonech a samozrejme rostouci populaci pk ( podstatu techto vetsinou silencu a ztroskotancu bych nerozebiral..) sem se uchylil do bezpeci tenkrat pro me nezname guildy +s+ sadorovi duse poznal sem hru i z jine stranky jako chozeni dungu (coz me bavi dodnes... pvper ze me holt nebude) a poznavani novych lidi za coz jim dekuji.. pak me hrani upadlo v dobe kdyz sem nastoupil k policii v Praze a zhruba po roce sem se aktivne vratil. opet nejakou dobu sem chodil po svete sam do doby kdyz sem se seznamil z Necrem z Unicornu kam sem vstoupil a byl nadsen aktivitou hracu a jejich zajem o hru. to trvalo do doby nez se zacli dit kradeze a ruzne veci ( ale myslim ze to sem nepatri to by melo zustat v ramci guildy kde se to take vyresilo) odeslo posleze par dobrych hracu aktivita guildy padla z bodu mrazu za posledni tri mesice ani jedna vyprava coz me dost mrzi a proto sem se rozhodl k vystoupeni z klanu jednorozce.(ac me to musim priznat trochu mrzi) no
moji dalsi postavou je kraft Hefajstos u ktereho se chlubit moc zrucnosti nemuzu ale trenuju kdyz je cas za zminku stoji snad jen max mining, arms lore, a bs na 70% ( I am sorry :roll: ) no a konecne uprimnost za uprimnost moje posledni postava je nekromancer Zodiak bohuzel pro me tedy hlavne .... je to pk a jak sem rekl ja je rad nemam a myslim ze vy o nic vic co dodat jen snad to ze sem s nim nikoho nezabil a k tomu jak se to stalo je dlouha hystorie kterou vam za dlouhych zimnich veceru povim. Kazdopadne jak sem rekl nehraju pvp a nehraju Zodiaka ve smyslu zabijeni modrych mam ho v soucasny dobe jen na harveni a obcas vypomoc do dungu ( coz zni asi smesne..)

no na zaver ( uz tak vam buguju server az az) chci jen dotat ze plne souhlasim z vasi politikou guildy a to je take duvod proc se sem hlasim a doufam ze zde mohu najit to co ocekavam od hrani na dp - dobrodruzstvi srandu ke ktere patri zklamani a nove lidi se kterymi je sranda zivot uz sam osobe je jedno velky dobrodruzstvi a kdyz pribude par v temnem raji zlobit se nebudu :wink:

Tak a uz opravdu koncim nebo spadne sfera.... :arrow:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 20th, 2007, 9:53 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
no staci to postnout jednou jinak otazka na TS a UOmap

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 20th, 2007, 11:01 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Ahoj Crovaxi,

tvuj zajem o nasi guildu me velmi tesi.

Lec zajimal by me presny popis situace v Unicornu. To uz lidi nehraji, nebo nejsou ochotni chodit dungy, i kdyz se snazis je usporadat? Nebo ses nesnazil? :)

S tim PK? Nejde vykoupit? Nebo smazat? :P

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 20th, 2007, 11:39 pm 
Offline
Moderator
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět
Uživatelský avatar

Registrován: leden 30th, 2007, 2:44 pm
Příspěvky: 85
Bydliště: Vesper č.64, SL Guild house
Zdravím do Dublinu :)

Já se těch dlouhých zimních večerů nemůžu dočkat, nechceš ten příběh o tvém vrahovi zatím aspoň krapánek víc rozvinout?:) Až se budeš nudit a bude se ti to chtít hodit takříkajíc na papír..

Jinak..ať tvé kroky provází Světlo

_________________
Morph, Zlomený prst
[Sanct Lor]
"A day without blood is like a day without sunshine" - Full Metal Jacket


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 21st, 2007, 12:34 am 
Jakub Bohem píše:
no staci to postnout jednou jinak otazka na TS a UOmap


no vlastne vidis o tom sem se nezminil:) jj mam mapu i ts ( ts je super vec ) :lol:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 21st, 2007, 12:40 am 
whiwihoo píše:
Ahoj Crovaxi,

tvuj zajem o nasi guildu me velmi tesi.

Lec zajimal by me presny popis situace v Unicornu. To uz lidi nehraji, nebo nejsou ochotni chodit dungy, i kdyz se snazis je usporadat? Nebo ses nesnazil? :)

S tim PK? Nejde vykoupit? Nebo smazat? :P


no v Unicornu to ted vypada tak nejak prapodivne vlastne jedinej kdo organizuje nebo organizoval dungy je necro lec ted je dost vytizenej a jak rikam neslo se nic hodne dlouhou dobu ja vim byly prazdniny a ne kazdej ma cas sedet u pc :) a vidim to kazdodene na icq a pokecu rekne se de se dung ve stredu pisu co se deje proc sem v hradu sam tak nevim jeslti je to nezajem ostatnich clenu a nebo jen pracovni vytizenost a spatne obdobi. Po pravde sem neusporadaval zadny dung osobne no i kdyz tedy zajem byl ale pro nedostatek lidi se neslo no a co se tyce toho pk. ma bohuzel 250 killu a jak sem rekl paradoxne odemne ani jeden asi by me to mrzelo ale pokud neni volba tak bych ho smazal je problem v tom ze ho mam na stejnem acc jako vampa grr.. velka chyba ale kdyz sem zacinal hrat tak sem tak neuvazoval co do budoucna.... jinak jestli vas opravdu zajima pribeh zodiaka :) muzu se o nej podelit na icq neni problem ale verejne se mi to moc psat nechce jestli mi rozumite .... ups..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 21st, 2007, 12:43 am 
Morph píše:
Zdravím do Dublinu :)

Já se těch dlouhých zimních večerů nemůžu dočkat, nechceš ten příběh o tvém vrahovi zatím aspoň krapánek víc rozvinout?:) Až se budeš nudit a bude se ti to chtít hodit takříkajíc na papír..

Jinak..ať tvé kroky provází Světlo


no uz sem psal topic pred ale kdyz ses tak nedockavej..... 8) je to vrah a neni to vrah ... 250 killu asi mluvi v muj neprospech ale .. :roll: ja sem ctitel bible a tam se rika ... nezabijes :0 to je prehnane to bych asi hral jen krafta co.. :shock:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 21st, 2007, 1:05 am 
Offline
Moderator
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět
Uživatelský avatar

Registrován: leden 30th, 2007, 2:44 pm
Příspěvky: 85
Bydliště: Vesper č.64, SL Guild house
No docela se nad Zodiakem snáší pěkně hustá mlha a temnota naráz :) 250 je slušný číslo na "nezabiješ". Nechce se ti to psát to veřejný části. Asi to nechám u ledu, ať si to pořeší tady páni a paní Rodní... :wink: I když by mě to fakt zajímalo, co takhle PM? :P

_________________
Morph, Zlomený prst
[Sanct Lor]
"A day without blood is like a day without sunshine" - Full Metal Jacket


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 21st, 2007, 1:10 am 
Morph píše:
No docela se nad Zodiakem snáší pěkně hustá mlha a temnota naráz :) 250 je slušný číslo na "nezabiješ". Nechce se ti to psát to veřejný části. Asi to nechám u ledu, ať si to pořeší tady páni a paní Rodní... :wink: I když by mě to fakt zajímalo, co takhle PM? :P


No proste fakt je ten ze kdyz sem odjel do Irska nevedel sem jestli budu hrat nebo ne a muj kamarad :) mozna ho znate Hoghar uz moc nehraje jestli vubec :roll: no proste osetroval muj acc (tzn.refresh) hm a takhle to dopadlo on pak odjel do Australie na nejakou dobu a dal acc nekomu jinymu.... me samotnyho to mrzi protoze sem se s nim fakt piplal a byl dobrej v dungu ted s nim chodit ven je pro zlost harv je slabej a kazdej te prazi ja proste nebojuju obcas z lidma pokecam a ale vetsinou lehnu no... proto sem si vlastne zacal delat krafta v blahovy domence ze jednou zbohatnu a svojeho nekra si vykoupim !!! tak to je asi cela legenda o zodiakovi


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 21st, 2007, 2:53 am 
Offline
Moderator
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět
Uživatelský avatar

Registrován: leden 30th, 2007, 2:44 pm
Příspěvky: 85
Bydliště: Vesper č.64, SL Guild house
No a je to venku :) Dík, žes to nakonec vyklopil i sem, myslím, že je to ku prospěchu. Odmazat 250 killů, to bys musel být pěkně ve vatě :?

_________________
Morph, Zlomený prst
[Sanct Lor]
"A day without blood is like a day without sunshine" - Full Metal Jacket


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 21st, 2007, 6:58 am 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: březen 4th, 2007, 7:29 pm
Příspěvky: 122
Ja by som to pk moc neriesil ked nas sprasia nahodou nejaky modraci a bude sa chystat pomsta tak ma veliku vyhodu :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 21st, 2007, 8:21 am 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Naxem píše:
Ja by som to pk moc neriesil ked nas sprasia nahodou nejaky modraci a bude sa chystat pomsta tak ma veliku vyhodu :)

Pekna uvaha :P

Jinak pekna prihlaska...ale zajimalo by me jestli chodis dungy raci v morfu nebo v humanovi. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 21st, 2007, 4:38 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
Ahoj, líbí se mi, že o nás mají zájem i starší hráči. Moje vyjádření nebude dlouhý, víc řeknu, až tě trochu poznám, ale jenom mám něco málo k Zodiakovi (btw, pěkné jméno). Je u nás sice zakázaný, vlastnit pk postavu, ale jestli se nepletu, pk mít můžeš, ale nesmíš za něj hrát nebo ho mít zapsaný na GS. Protože jinak mi nedává smysl, jaktože Cava měl neaktivní PK a jednu dobu dokonce i Casius.
Já osobně lidi nesoudím podle barvy, takže když by jsi nám slíbil, že za něj opravdu nebudeš hrát ty, ani nikdo jiný, tak bych v tom problém neviděl - to je ale názor jen můj za mě, takže rozhodně neříkám vítej.
Ještě bych měl otázku na RL, copak děláš v Dublinu? Pracuješ, studuješ? Nemusíš odpovídat jestli se ti to zdá příliš osobní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 21st, 2007, 4:58 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Je to tak jak rikas Gore. neni zakazane ji vlastnit ale aktivne hrat s tim, ze si tak clovek snadno prichazi k equipu. Samozrejme okradanim tech, kteri si na nej dost casto poctive vydelavaji.

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 21st, 2007, 6:14 pm 
nekromant Goremoth píše:
Ahoj, líbí se mi, že o nás mají zájem i starší hráči. Moje vyjádření nebude dlouhý, víc řeknu, až tě trochu poznám, ale jenom mám něco málo k Zodiakovi (btw, pěkné jméno). Je u nás sice zakázaný, vlastnit pk postavu, ale jestli se nepletu, pk mít můžeš, ale nesmíš za něj hrát nebo ho mít zapsaný na GS. Protože jinak mi nedává smysl, jaktože Cava měl neaktivní PK a jednu dobu dokonce i Casius.
Já osobně lidi nesoudím podle barvy, takže když by jsi nám slíbil, že za něj opravdu nebudeš hrát ty, ani nikdo jiný, tak bych v tom problém neviděl - to je ale názor jen můj za mě, takže rozhodně neříkám vítej.
Ještě bych měl otázku na RL, copak děláš v Dublinu? Pracuješ, studuješ? Nemusíš odpovídat jestli se ti to zdá příliš osobní.


Jasny to je jedna z veci kterou opravdu slibit muzu ja jak sem rekl nejsem pvper tzn. nema cenu chodit s pk nekam se nechat killovat pro zabavu druhych :) v soucasne dobe a i predtim vlastne slouzil ciste k harvu a financovani vampa ups... a nikdo jiny nema pristup na moje acc jinak co se tyce Dublinu tak pracuju a rok sem byl v mc.donalds... hm zacatky sou vzdycky tezky ale kdyz vemes v potaz ze i v takovy firme mas mesicne cisteho 1400 EU tak to neni spatne mel sem jeste jednu praci v bance k tomu tu mam do ted ale koncim protoze sem dostal vcera pekny misto na letisti z tydennim platem 540EU coz myslim by nemuselo bejt na skodu :lol:


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz