ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 9:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tommy I. 4eva
PříspěvekNapsal: srpen 24th, 2007, 2:01 am 
*Zhluboka se nadechl a začal psát*

Je to již dlouho co jsem se u vás ukázal a nikdy sem to nedotáhl do konce, nevím zda mi dáte ještě šanci, mnohé sem vás potrápil a sem si toho vědom.
Určitě mě znáte nebo alspoň kouskem mysli vzpomenete- Tommy (Ranger) dnes již přejmenovaný Tommy I...... Hodně sem toho s vámi zažil a vlastně ani nevím proč s vámi nejsem blíž jak bych chtěl. Proto to chcu napravit. Jak me již cavalier přemlouval, podávám v pořadí 3. a snad poslední přihlášku. Whiwiho mi také dodal odvahy napsat znova tento spis, že se řekl "vlastně ani nevím, proč u nás ještě nejsi".

Nuže k věci:
Do guildy bych se chtěl přihlásit z toho důvodu, že tu mám mnoho přátel, teda v to alspoň doufám. Již od začátku, kdy byl členem ještě Goremoth(nyní náš červený bratr) mě guilda fascinovala jak svým jménem, lidmy, chováním a celkově se mi líbil vývoj vaší guildy. Jmenuji se Tomáš Horák a je mi 14 let a do guildy se chci přihlásit s postavou "The Glorious Tommy I. the Ranger"(ale to neznamena, že až budu great, tak že mě necháte na ocet). Ultimu hraju minimálně dva roky, ale opravdu hraju (chodím dungeony, neprodělávám na každé výpravě) zhruba pul rok. Svět británie má mnoho neprozkoumaných míst a po vaší guildě bych chtěl, aby mi osvětlila temná zákoutí, kam se sama pravá noha nedostane a kam mohou chodit jen kolektivy sehraných lidí a já naplátku můžu nabídnout rangerské schopnosti myslím, že vysoké ůrovně. Jak již sem několikrát psal, nemám rád tréning a nemám maxový taming, bohužel jen 30 ale poslední dobou mě začíná lákat, že bych začal zase trénovat, abych vam taky k necemu byl....

Mám několik postav z nichž poslední dobou nejvíce hraju Rangera(Tommy I.) a Mága (Gandalf ;)) mág má 94mgr v reálu, což je myslim obstojné pro chození dungeonů ale ještě potřebuju zdokonalit ;) Proto se hlásím jen za rangera.....
Kromě tamingu který má ranger 30 mám následujíci skilly:
Archery-100
Taktika-95
Healing-80
Magery-60
Stealth-90
Doposud sem proskoumal zákoutí Terrathean Keep, Terra Sanctum, Wateru, Deceitu, Ice, Cove, Destardu, Pride(po blacka), Shame, Wrongu, Hytlhotu(tušim že se to tak píše ;)), taky kousíček kyklop valley...

Používám UOAM, TS, SKYPE, ICQ a ja nevim co este byste mohli vedet....

Mám i několik dalších postav-Ded warior(warior), Wimpy(wampík),Romulus[o5 problem-napůl s otcem (craftsman)],Luther(clerik).

Jinak bydlím v ČR na vysočině ve městě zvaném Bystřice nad Pernštejnem poblíž Žďáru nad Sázavou, cca 56KM od Brna....
Výsledky ve škole mám již obstojné a škola mi nedělá problémy jako dřív. Můžu hrát vlastně celý svůj volný čas, někdy až do rána. Což je jak kdy no, ve školním roce o víkendu vlastně nepřetržitě a v pracovní dny když přijdu ze školy, tak do večera, pak dělám ůkoly....

Bylo pro mě težký napsat tuto přihlášku a pořád je s obavami, zda se ještě pokusíte přjmout mě mezi sebe a jestlike me budete vztřícní, ani bych se nedivil, kdyby ta přihlaška měla lock ale myslim, že by byla velká škoda, nenapravit chybu, kterou sem udělal....Chtěl bych se omluvit a zároveň zeptat.... Odpustíte mi ? ...
*Vzdychl a s potem na čele kliknul na odeslat*

Edit: Děkuju Cavalierovy a Whiwimu za podporu.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: srpen 24th, 2007, 7:42 am 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 1:00 pm
Příspěvky: 164
Bydliště: Petrzalka
bravo prcku :potlesk: to bolo tak dojemny :)

ok konec srandu som rad ze si si tu ziedost podal si dobry renger ktory mi sice dela obcas nervy ale to sa prezije.. :D
tak pockame co napisu ostatny:) skoda ze je buki zas pryc jeho tyhle kilometrovy prihlasky bavi:)

_________________
kler to ma tezky... samy plsaci ....pls vus pls str pls resss. proste strasneeeeeee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: srpen 24th, 2007, 12:01 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Jak pises, vyjadruju ti podporu..

myslim, ze tommy s nami uz taky ledacos zazil a nebylo by spatne z nej udelat adepta.

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: srpen 24th, 2007, 12:31 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 1:00 pm
Příspěvky: 164
Bydliště: Petrzalka
cestny adeprt za nejvic zadosti:) ale jo jeho uz moc skouet netreba...

_________________
kler to ma tezky... samy plsaci ....pls vus pls str pls resss. proste strasneeeeeee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: srpen 24th, 2007, 1:53 pm 
Ufff, tak když to řikaš :) eště by se myslim mohli vyjadřit i ostatni ;) ale sem rad ze je to tak jak je :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: srpen 24th, 2007, 2:29 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek
Uživatelský avatar

Registrován: leden 30th, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 36
Sice te neznam, ale takovou prihlasku jsem uz dlouho necetl. Hezka dojemna snad i slza ukapla. :wink: No kazdopadne ti preji at ti to vyjde.

_________________
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: srpen 24th, 2007, 4:30 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
no sice sem chtel napsat neco 3x vetsiho nez ty ale nenapadlo me co sem pro ale nechal bych ho chvily podusit a nechal bych mu na par dungu cekatele at se opet sehrajem













databaze je velika takze si to dovolim :P :spam: :195: :130:
boha zastavte me nekdo
edit: pridan do skupiny cekatelu prozatim kdyz vidim ten ohlas myslim ze budu brzo presouvat

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: srpen 25th, 2007, 1:40 pm 
Amy, kvuli me nemusis brečet :D...
Jak řiká jakub eště mě poduste, cavalier mě zná už dlouho a tak mu prosvítám víc než pro vás ;). Mrkev taky nezměkne když ju hodíš 3x do vody co ?:D To chce eště dusit.....bez toho by to nebylo ono...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: srpen 30th, 2007, 7:35 pm 
Tak už se těšim na nějakej ten dandžn :). Nechystate se nekam jít lehnout ? :) Rád bych vás doprovodil... Sám organizovat dungy moc neumim ale jesli teda neni nic k mani o neco se pokusim :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: srpen 30th, 2007, 7:38 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
ty musis ukazat tvoji aktivitu nam ne my tobe :P

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: srpen 31st, 2007, 8:45 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
A začni rychle delat taming ať ho nemusim dělat já :P
Lockpiting je taky důležitej kromě jednoho wrongu sem na to mel zatim štěstí, ale co kdyby nahodou...pak bude lepší když tam stratíš famu ty :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 1st, 2007, 10:31 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 1:00 pm
Příspěvky: 164
Bydliště: Petrzalka
se budete u otvirani stridat:) a pak dode haldir a ukaza vam neznalcum jak se to dela:D .. nosem do zeme

_________________
kler to ma tezky... samy plsaci ....pls vus pls str pls resss. proste strasneeeeeee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 2nd, 2007, 10:59 am 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Cavalier píše:
se budete u otvirani stridat:) a pak dode haldir a ukaza vam neznalcum jak se to dela:D .. nosem do zeme


Nebo bys nám to moch ukázat ty v tom Wrongu si ho otevřel na 3. pokus? :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 3rd, 2007, 4:01 pm 
Hahaha, konecne po dlouhe dobe dungeon.... Prodirali sme se přez dandžn Cove, kde sme se po jedné malé krizi dostaly až na konec k pokladu kterej byl už prázdnej :( Ale i tak, dobře sme si to užili ;)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: září 3rd, 2007, 5:37 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 1:00 pm
Příspěvky: 164
Bydliště: Petrzalka
cavovi zas vypadala polka vlasu:D

_________________
kler to ma tezky... samy plsaci ....pls vus pls str pls resss. proste strasneeeeeee


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz