ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 8:02 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Selunodian
PříspěvekNapsal: červenec 25th, 2007, 10:01 am 
Ahoj.Jmenuji se Selunodian jsem Ranger.
Moje SKilly : Nejsou moc velke: Archery:65 tact:40 Mgr:zaklad Heal:25 Ohledne skillu je to vše.
V guildě sem eště nikdy nebyl,a dungy taky ne :) sem takovej čistej jak říkají lidé NB.
Ts Mam uo mapu mam.
Čekám od guildy,že mi pomužou v krizovvé nouzi.
Guilda ode mně muže čekat aktivitu.Akorát ty skilly to moc neumožnují.
Něco o mně:Je mi 14 let.Bydlím v Opavě.Rád hraji Uo a to je vše.ICQ:253 878 787
Prohřešek nemám.
Doufám že tato guilda bude chodně aktivni aby byla sranda.
Jiné postavy nemám.
Hraji asi 1 měsic.
Prosim neberte to jako hloupý žert.S uctou Selunodian.
:XYZE


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 25th, 2007, 11:22 am 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 6:11 pm
Příspěvky: 126
Bydliště: Na dne sudu piva
Ahoj vidim dalsi Opavak no potes pambuh to znas na psychine budou mit brzo radost .
K tve prihlasce : no neni to nejhorsi ale skus se podivat na jine a trochu ji prepracovat prece jen vek uz na to mas aby se prihlaska trochu podobala jak zamereni samotne hry tak jeji dulezďtosti. Vim ze po mesici se toho mozna ani vic napsat neda ,stech dulezitych veci si napsal skoro vse ,ale rozvinuti trebas jak se ti tu libi jake mas skusenosti s PK jestli se jim jednou nechces stat atd .
Neber to osobne ja sem stary rejpal a uz ted se tesim na dalsi reakce

_________________
Buker - ranger slepy jak patrona
Iza - anticraft
Saula - ostuda vsech vampu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 25th, 2007, 11:26 am 
:) ne to je v pohodě. Pk bych nechtěl být.Nemam proč.Chci si zahrát a zasrandovat.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 25th, 2007, 11:40 am 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 6:11 pm
Příspěvky: 126
Bydliště: Na dne sudu piva
Vidis skleroza uz u me slusne funguje a zapomel sem na to hlavni proc se rozepsat a skusit to prepracovat , sou to sice drobnosti ale nekdy dost dulezite jako : jak dlouho muzes hrat,jestli se musis s nekym delit o komp , muzes li hrat i pozde do noci . Ono ted to vypada jako lezeni do soukromi ,ale casem pokud to s UO myslis vazne ty skilly dopracujes a budes moct jiti dungy ktere sou na delsi dobu nektere se daji jit celou noc a pak je nemile mit spatne vztahy s rodici kteri aktery posilaji spat ,davaji jim zarachy za spatne vysledky ve skole atd .
Jako rang ti muzu poradit zatim jedno : venuj se archery magery a healu coz sou nejdulezitejsi skilly a kdyz je budes trenit chytre jako archery na potvurkach jako etini a trotlove a podobne vydelas si na tu magerku a hlavne posbiras skilpointy na skilly jako hid stealth atd ktere se hodne hodej a makrovat to nekde ne ze to je pruda ale i zbytecne kdyz to jde jednoduse :)

_________________
Buker - ranger slepy jak patrona
Iza - anticraft
Saula - ostuda vsech vampu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 25th, 2007, 11:50 am 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Ahoj!

Bukerovy prispevky jsou vystizne, vse nac se pta on zajima i me.

Co se tyce tve prihlasky, jako zacinajici hrac, toho o svych zkusenostech ze sveta DP skutecne mnoho psat nemuzes, tak co treba prihodit neco vic o sobe?

A prece jen mam par otazek. Skilly jsi zatim trenoval postavanim v cechu coz? Byl jsi na nejake akci Pruvodcu a ucnu? Jsi nervak? - tzn, kdyz casto lehas, nebo se ti nedari, zacnes byt neprijemny na ostatni?
Kdyz bychom zamitli my tvou prihlasku, budes se hned hlasit do jine guildy, nebo na sobe prvne zkusit zapracovat a zamyslet se?

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 25th, 2007, 12:21 pm 
No tak Nervak nejsem beru to ze srandy :D . Potom ani jednou sem neleh to byli jesle vesper Hb (liche) Dalsi potvurky.O prazdninach hraji no skoro celej den +- do 1-3 do noci. jak Bude skolni rok no tak to vám neřeknu prtože nevim jak mi budou vychazet hodiny.O komp se nemusim s nikym dělitt.Na akci pruvodcu sem nebyl :( prave sem jel na dovolenou.Tohle beru jako hru takže se nervovat nebudu :D . Když zamitnete mou prihlasku tak asi dotrenim skilly a skusim to znovu i projit naki dungeon byl jsem ice Dec to je vše.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 25th, 2007, 12:25 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 6:11 pm
Příspěvky: 126
Bydliště: Na dne sudu piva
Ha padla tady jmena Dec ,Ice tak sup sem s informacema jak daleko si dosel , sel si sam nebo snekym atd atd ja sem zvedavej jak baba

_________________
Buker - ranger slepy jak patrona
Iza - anticraft
Saula - ostuda vsech vampu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 25th, 2007, 12:28 pm 
:D byli jsme asi 8nb a dosli jsme k silver serpente a v ice ty jo furt jsme zamrzali ale ja jediny je loootl a zachranil jim equipy.ULTIMA MI DE :twisted:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 25th, 2007, 1:28 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 6:11 pm
Příspěvky: 126
Bydliště: Na dne sudu piva
Tak sup sup a jak se vratim z dovolene cu tu videt chlubeni : " mam gm archery " a v lepsim pripade este " mam gm archery , 40magery a 50heal " :)

_________________
Buker - ranger slepy jak patrona
Iza - anticraft
Saula - ostuda vsech vampu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 25th, 2007, 1:33 pm 
To doufam taky prtože od neděle na 5 dni nemam kompa asi :( možna jen icq ale UO ne :( uvidí se.Jedem na 2. dovču.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 28th, 2007, 8:55 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 1:00 pm
Příspěvky: 164
Bydliště: Petrzalka
mas segru? kolik ji je? si komunikativny?mas rad ked porad nekto na tebe rve? si ochotny znasat moje psychicke vykyvy a vybuchy? budes se mnou n ats kdyz budu sam doma? chodis do skoly? fajcis?pijes?rad stretavas novych ludi?si ochotny chodit na zrazy?

ted k uo : si ochotny pocuvat?nebehas bezhlave dopredu? das si aspon nejakych clenov do icq a napises adeptmastovi o odskuseni? mas rad jogurty? bojis sa smrti? places za equiptem.

a ted pro bukera: zato ze pochadzate z rvnaky vesnice mu nedelej protekci inokedy tu lidi sprdnes ze uz radsi ani nenapisu a ted jaka pomoc :lol: :lol: :lol: toto si nevsimajte to at buki pamatuje na zlyho ufrflanyho cavu i na tom duchodu

_________________
kler to ma tezky... samy plsaci ....pls vus pls str pls resss. proste strasneeeeeee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 28th, 2007, 10:20 pm 
Segru nemam.Ano jsem komunaktivny až moc.Tak rad to nemam ale je mi to jedno když je duvod,tak nic no :).Jo budu snasat až doked nevybuchnem ja pak uvidis.No jasne to bude super(TS).DO školy chodim.Trosku kourim.Obcas.Ale aji jo.No na srazy bude problem ale to se musim domluvit s rodici.
Jsem ochoten pocuvat i dkyž nevim co to je (Vim je to jako sranda :) ).Nebeham sem rang bojim se.Napisu dam si ale musim dotrenit skilly.Jojo miluju třeba rýži jako joghurt.Smrti sa nebojim.Nekdy jo nekdy ne.

Tak seřadil sem ti to podle toho jak ses na to psal.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 28th, 2007, 10:30 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 1:00 pm
Příspěvky: 164
Bydliště: Petrzalka
kdyz nemas segru mas brachu?hraje uo?tata uuo nehraje? si homosexual ?

_________________
kler to ma tezky... samy plsaci ....pls vus pls str pls resss. proste strasneeeeeee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 28th, 2007, 11:54 pm 
Nemam brachu tatka uo nehraje homosexual :P možna nevim :D jsem Ghey vvšak to poznas.Muj hlasek.Mužem klido nekdy zajit na TS.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 29th, 2007, 2:35 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: únor 15th, 2007, 3:23 pm
Příspěvky: 10
Bydliště: Brno - Rodinej domek
Ou jéé, v jedné věci má pravdu!! je mu čtrnáct...
Nejseš ty náhodou... ale joo, seš, to je jasný.

a vy to už taky víte?? kdo to ví, napoví.

vyřídit, blok. vyhýbat se mu obloukem...


nehlásila se k nám kdysi Vládkyně(nekromancer)? a Sexík(klerik)? a "ukázkově špatná přihláška" (kam se poděla?) Greenhorn?




tak komu to ještě nedošlo? a co na to Nyssa? a Morph? a co by tomu řeklo kolo Jana Tleskače?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz