ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 7:44 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Alchemist
PříspěvekNapsal: červen 25th, 2007, 3:21 pm 
ZDRAVÍM VŠECHNY FAJN LIDI z RoDu

Asi začneme tak jak jstesi to přáli vy, do guildy Rod chu asi kvůli hodně věcem :wink: a to jsou:
- Fajn Lidi
-Aktivita ve světe Dark Paradise
- Vymlacovaní dungeonu
- Vyňikající Jméno Rodu
- Žádné stížnosti
- Rádi pomáhate hráčům, mnoho dalšího ......
* Proč já *
- Já bych podpořil pevnost hráčum,odvahu, pomoc NB, dělat dobré jmeno guildě. Jste fajn lidi co víc k tomu říct! :)
Moc lidi tu neznám jako prohodím pár slov z členy či adepty. Ale to tak vše. ICQ číslo mám na super člena Whiwihoo :roll:
//////////////////////// Teď něco co jsi myslím já že je duležité, mimochodem zde bude i to co chcete vy ////////////
Jméno Hráče: Alchimista
Povolaní Alchimisty: Mage [Kouzelník]
Zatuhle postavičku hraji asi 2měsíce není to zrovna moc ale ani snad i málo, skilly podle tohodle určitě odpovídají.
Říkáte si možná jestly to budu umět z Ultimou nebo za maga. Nemusíte se ovšem ničeho bát, já jsem zkušený hráč Ultimu Online hraji celkově asi 4roky.
(--* Servery*--
Dark Paradise
Dratharie
Kelevar
Midkemie
DP 2
Orion
Andarie
Morie
Chvilinku legenda )
Za ty 4 roky jsem hral ještě jednou na DPčku ale to jsem měl pouze nekromanta, který byl Player kill. Byl to velký omyl mého bratra, protože jsem mu jednou pujčil postavu tak mi zní udělal Pkčko a asi zřejmě kvůli to mu jsem odešel na jiny server. Necromant byl ovšem maxový! Za něj jsem hral asi 1a půl roku sním jsem byl v guildě PoL. Neodešel bych kdybych se nestal PK. Prošel jsem dungeony jako je Homore.Decejt,Cove,Ice a mnoho dalších dng z Polem. Ale teď zpět k mému magovy.
Sním jsem šel jenom Jesle (celý) Vesper. Inak chodím na Jhelom mapu. Proč k vám ? Jste aktivní guilda a doufám že svami chodit dungeony budu.
----------------------------SKILLY-------------------------
Alchemy [Míchaní] 43
Magery [Kouzlení] 81
Meditace GM skill
Lumberijacing [sekání] 30
Heal [Léčení] Max
Resisting Spells [Ochrana proti kouzlům] 35
Musicianship [Hraní na nástroj] Max
To asi vše k mím skillum
///////////////////////////// Pomůcky ke hraní ///////////////////
UO Mapu samozdřejmě používám ale někdy my blbne kde jsem, musím trochu po zpravovat :lol: .
Team Speak Jsem používal ale teď je mi uplně na nic tak ho nemam ale budu muset začít :o), kdybych se k vám dostal.
//////////////////////////// Ostatní nebo dodatky ////////////
Mýval jsem pronájem asi před 1měsícem na 1měsíc :) ale to padlo ...... Potřeboval jsem penízky na ostatní věci.
Z PvP: Moc neutočím ale občas na nějaké Pkčka skočím. Pkček je číldám víc a nesmíte se jich bát. Musíte to zkusit jít do nich
vyjdeto na stejno, budto upřete nebo vyhrajete, ovšem když se jenom budete čučet na monitor a psat "pls ne nezabíjej mě" tak vás za
1. Neposlechne
2. Bude vědet že se jich bojíte
3. Pujde do vas časteji
4. Se u něj ponížíte
-------------------------- Něco o mě ----------
Jmenuji se : Lukáš
Bydlím: v Brně
Stát: Česká Republika
Věk: 14
ICQ: 370005948
Email:Admindewlers@email.cz
Na ICQ si přidam sam pokud mi ulehčíte práci, mužete si mě přidat vy :) ale udělám to sám. Nechci vám přidávat více práce :idea:

PS: Kdybych na něco zapoměl velice se omlouvám. Jo a zachyby taky :D ... Tak se nezlob-te........


Naposledy upravil Alchemist dne červen 25th, 2007, 4:23 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 25th, 2007, 4:15 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
Tak v první řadě upraven název přihlášky - má se jmenovat podle Tebe, ne jinak. Další věc na kterou se chci zeptat, je jméno toho PK a trochu by jsi mohl rozepsat, jestli jsi ho hrál v bandě, nebo solo, jestli jsi zabíjel i výpravy, případně jména pk, se kterými se přátelíš/bavíš teď. Tohle mě dost zajímá...
Jinak moc výhrad nemám, snad ten děsný pravopis jako "jstesi" ""sním" "svámi" "jse". No asi jsi se to snažil napsat spisovně a prostě jsi to zkazil. Ale nic se neděje, alespoň je k plusu, že používáš háčky a čárky (tohle je + hlavně u mě) a nejsi žádný "omg, lol, wtf" apod (u všech). TS a UOAM jsi řekl sám, ještě jsem tam nějak neviděl zda jsi byl u jiné gildy. A mohl by jsi mohl říct, proč jsi vyměnil tolik shardů. To se mi moc nelíbí...
Případně máš další postavy? Pokud ano, jaké a jak se jmenují a jejich povolání. A poslední věc na konec, Whiwihoo není člen, ale guild master ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 25th, 2007, 4:32 pm 
ehm... :)
Jméno PKčka : Goldeath :) nevím proč ale pohodička . Já jsem se zas moc nechtel rozepisovat protože mi ho smazly :p a tak už ho nemam a není to postava z kterou chci do guildy tak se nezlob.... Ale že jsi to ty tak bych mohl udělat vyjímku a odepsat ti na tvé otazečky.
Hrál jsemho sólo, samozdřejmě když byla nějaka banda tak jsem se připojil ale většinou jsem chodil sám ;)
Výpravy, no jak se to vezme ... Když to byla fakt guilda která se nedala sníst tak ne. :) Jako blue guildy jsem ja určitě nepojížděl, protože vím jaké by to bylo té guildě. Omlouvám se, za můj pravopis a mrzímě že jsem to tak spackal tu přihlášku :'( .

V guildě jsem byl, možná jsi to přehlídl ale nic se neděje. PoL byla ta guilda z ktere jsem byl všechny dungy.
Tobě se to moc nelbí že jsem vystřídal tolik shardu, co ? Je mi líto ale dělám Admina na jednom serveru a koukám na všechny shardy co jak tam jede.... Ovšem byste chtěly vědet jak se jmenuje ten shard... Zatím jméno ještě není k dispozici :o)
A omlouvám se whiwihoovy že jsem si zpletl posty, snad odpustíš :) Guildmastře


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 25th, 2007, 4:58 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
Přihlášku jsi nezpackal, jen ten pravopis. Co se týče toho, jak jsi říkal, že se k nám hlásíš s touhle postavou, tak já snad můžu říct jen to, kdy to lidi konečně pochopí. K nám se nehlásíš jako postava, ale jako člověk, takže nás zajímá i Tvoje minulost, ne jen minulost tvých postav. Jinak ty shardy to je Tvoje věc, Já jen aby se to neopakovalo, to víš, nepotřebujeme lidi co si s námi zajdou pár dungeonů aby si vydělali a pak odejdou nebo skončí (pár rozuměj 10 - x). Jinak proč se tolik zajímám o to Tvoje PK je proto, že jsem jistou dobu dost PK znal.
Ještě jsem koukal, že to PK mělo prohřešek. Proč jsi nám o něm nic neřekl? Já taky prohřešek za sprostou mluvu mám, a rozhodně by jsme Tě proto neodsoudili. U nás má šanci skoro každý - pokud na první pohled není idiot nebo prase. Třeba u mě, to bylo v afektu. Tak proč by nemohlo být u Tebe. Zdá se mi, že je ještě něco, co před námi tajíš, tak zkus být naprosto upřímný, to se totiž cenní nejvíce. (Pokud nic netajíš tak se samozřejmě omlouvám).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 25th, 2007, 6:57 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Docela pěkná přihláška. Něco tam je, něco chybi ja jsem tu svojí psal na 2x....

Jinak tvuj názor ohledně toho že PKčkům se má bránit se mi líbí a myslim že Goremothovi taky. Pár jeho názorů na tohle téma už jsem slyšel.

Myslim že tví skilly nejsou tak špatný ještě to dotáhni aspoň na vipera. Zeď ti nefizne a to už mě osobně stačí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 25th, 2007, 7:11 pm 
Děkuji za ty moje skilly...
Já to chci stopnout tak v 92mgr a pak už mgr trenit nebudu .......

Další odpověď zní že ten goldeath co měl prohřešek to nebyl muj.... Já žádný prohřešek z Goldeathem neměl asi schoda náhod :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 25th, 2007, 7:38 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 1:00 pm
Příspěvky: 164
Bydliště: Petrzalka
no ja zatim povim ze vies komu sa mas najlepsie podlizat :D "ICQ číslo mám na super člena Whiwihoo "
no uvidime ked sa trochu porozpravame a mozno sa nam aj niekde predvedies:) aj ked latka magov v tejto guilde je dost vysoko ...odkedy odisiel sirion :lol: :lol:

_________________
kler to ma tezky... samy plsaci ....pls vus pls str pls resss. proste strasneeeeeee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 25th, 2007, 11:07 pm 
Offline
Moderator
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět
Uživatelský avatar

Registrován: leden 30th, 2007, 2:44 pm
Příspěvky: 85
Bydliště: Vesper č.64, SL Guild house
A já se chci taky zeptáááát :)

Co máš na vysvědčení z češtiny?

Co myslíš tím "...tak mi zní udělal Pkčko a asi zřejmě kvůli tomu jsem odešel na jiny server"?

Bereš nějaké psychotropní látky?

Znáš shard Magion?

Není tohle podivný: "Jste fajn lidi co víc k tomu říct! :)
Moc lidi tu neznám jako prohodím pár slov z členy či adepty. Ale to tak vše"?

Střídáš shardy docela často, proč myslíš, že zůstaneš hrát a budeš aktivní pro vstup do gildy zrovna na DP?

Konec první várky rýpavých otázek :wink:

_________________
Morph, Zlomený prst
[Sanct Lor]
"A day without blood is like a day without sunshine" - Full Metal Jacket


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 26th, 2007, 8:13 am 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 1:00 pm
Příspěvky: 164
Bydliště: Petrzalka
morfik nikdy nesklame:)

_________________
kler to ma tezky... samy plsaci ....pls vus pls str pls resss. proste strasneeeeeee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 26th, 2007, 9:03 am 
Na vysvečení mám rozhodně 2 což si myslím že ty asi ne :)
Tak abys to pochobyl i ty: Bratr my udělal PK a za Playery Killery mě to moc nebavylo, možná tak 1 měsíc pak už ne.
Proto jsem se rozhodl o zkoušce na jiném serveru :) . Žádné psychotropní látky neberu, nevím jak si na tom ty.
Jste fajn lidi co na tom?? Tebe neznám ty asi moc fajn nejseš, co ? Proto se ti to nezdá......
Budu aktivní asi proto že Dark Paradise patří mezi nejlepší shardy :) a líbí se mi tady = Aktivní adept.
* čeká na další rypavé otázky *
Snad už žádné nebudou :x


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 26th, 2007, 2:24 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
Alchemist píše:
Tebe neznám ty asi moc fajn nejseš, co ?

Tak to pozor, mě taky neznáš a na Morpha nám nešahej :twisted: Ne, já myslím že Morph chtěl říct, že nás neznáš nikoho, protože znát od vidění a znát opravdu je něco jiné. Když někoho znáš tak víš prostě jaký je, co udělá, co má rád a tak dále. Přidej si mě do icq a někam Tě vytáhnu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 26th, 2007, 2:31 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: březen 17th, 2007, 6:13 pm
Příspěvky: 41
Bydliště: Cech Necromancerů
Alchemist píše:
Na vysvečení mám rozhodně 2 což si myslím že ty asi ne :)


Nejseš trochu drzej?

Jinak, máš nějaký jiný postavy? (možná jsme to přehlídl, ale nikde jsme to neviděl)

_________________
Brrrr to je kyselo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 26th, 2007, 3:13 pm 
Offline
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět
Uživatelský avatar

Registrován: leden 28th, 2007, 8:27 am
Příspěvky: 80
Cus, ja si myslim ze magu je v nasi guilde jako safranu, pokud budes aktivni a predvedes dobry vykony na vypravach udelas velky krok k tomu aby jsi se stal adeptem, samozrejme predbiham, taky je dulezity se seznamit atd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 26th, 2007, 9:10 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 1:00 pm
Příspěvky: 164
Bydliště: Petrzalka
neni mag jako mag:P par pokusu dostanes s nikym sa nervit nebudu uz sem jednou ty chybu udelal

a taky nechapu nekterym tvym narazkam.a k morfikovi by si mohol byt viac slusny.neznasam ked nekto seka majstra sveta recami a skutek utek

_________________
kler to ma tezky... samy plsaci ....pls vus pls str pls resss. proste strasneeeeeee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 26th, 2007, 10:21 pm 
Leuret píše:
Alchemist píše:
Na vysvečení mám rozhodně 2 což si myslím že ty asi ne :)


Nejseš trochu drzej?

Jinak, máš nějaký jiný postavy? (možná jsme to přehlídl, ale nikde jsme to neviděl)


Moment Moment, a to velkej!! Já sem to myslel uplně ale uplně jinak :!:
Myslel jsem to tak že on tomu rozumí a proto si všiml těch mých chyb. A do Morpa bych rači nevalil když ho máte v oblibě , akorat mě překvapilo že sem píše když je z jiné Guildy i nak proti němu nic nemam :) A vůbec bych tu rači do nikoho nevalil, jen jste si to špatně přebraly
---------------------
Postavy no nyní mám jenom jednu :) I nak jsem měl Nekra jak jsem psal ...


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz