ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 10:14 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: nesro - Dokrkuhryz
PříspěvekNapsal: květen 31st, 2007, 9:54 pm 
Ahoj.

Už dlouho se rozmýšlím o podání k přihlášky k RODu a teď je to tady. K RODu už jsem se jednou hlásil, někdo si možná vzpomene na vampírka v žluté sukni, je to už opravdu dávno. Od té doby se toho stalo poměrně dost. Spolu s "kámošem" Swoodem, jsme založili spolek Heroes of Paradise, který vzniknul přesně na Vánoce 2006. Členů jsme měli dost, problém byl ve vyváženosti členů, ve spolku byly jak NB tak i hráči, kteří hrají dlouho a nyní jsou u Templářů. Takže jsme chodili jen slabší dungenony. Největší problém byl v aktivitě hráčů, nebyl čas, tak se toho moc nechodilo až skoro nic. Již dávno bez Swooda i přes nízkou aktivitu jsme se rozhodli koupit si Guild Stone, já jsem byl zvolen jako Guild Master. A měli jsme guildu. Pro neaktivitu hráči odpadávali, ale i tak se občas něco zašlo. Po velikém úpadku jsem předal Guild Masterovství Muhehemu, protože já na UO neměl moc čas, což byl důvod mé neaktivity. A život šel dál.

Co se mých postav týče, stále hraji za mága Nesra a vampíra Dokrkuhryze. Mág je stále NB, protože za něj neumim hrát. Sice s ním zabiju nějakou silnější bytost, ale ve vyhrocených situacích si zatím moc poradit neumím. S vampírem to je lepší. Jeho "morf skilly" (muj vlastní název pro skilly, které lezou při harvu v morfu - tac, heal, wrest a skillpoint skilly) jsou témeř max. Nyní s ním chodím v humanovi, jsem sice slabší, ale o to je hra zábavnější. I když před trollem warriorem radši shrinknu llamu, morfu a do něj bušit v morfu. Teď s ním trénim taming, chtěl bych mít 35 na lamišku a konec. Ještě bych rád udělal mgr, alespoň na ress ze svitku.

V dungenoech jsme moc nebyl, NB jsem byl všechny pak jsem byl: Dec, Ice, Cove a Yomo.

PK sem neměl, nemam a mít nebudu. PVP sem ještě "aktivně" nehrál. Pro mě je totiž PVP to, že mě honí PK a já mu uteču. A taky nejsem práskač.

Vlastním domeček, bývalý GH HoP, těsně vedel spodní banky v Britu, mam ho napůl s kámošem Muhehem.

Mapu a TS mam. ICQ mi při UO padá, takže preferuju mapu + UO, nebo TS + UO.

Tak, teď asi to nejdůležitější. Proč se vlastně k RODu hlásim. Můžou za to zkušenosti z minulé guildy. Chtěl bych se s RODem podívat do těžších dungenonů a poznat nové lidi a snažit se být součástí kolektivu. S aktivitou to se mnou bude asi horší, ale budu se snažit.

Z RODu znám Leureta a Vančise RL a Jakuba Bohema, už jen přes icq, který mi radí v webem ;) A dnes sem byl ješte s Cartem a Cavem Cove, takže už sem s nimi měl tu čest. (dneska sem byl v cove prvně, jako ve vyšších patrech, tak na to bere ohled ;)

Co se mé maličkosti týče, jmenuji se Tomáš, je mi 15 let, v září nastoupím na Střední odbornou školu spojů a informatiky v Táboře. Bydlím v Plané nad Lužnicí (44° 42' 58'' N a 49° 20' 46'' E). Rád tvořím weby, i když to zatim není úplně ono, mam pár zakázek :-) Chodím už sedmým (nebo osmým?) rokem na skauta.

Ještě aktuální skilly wampa: k tomuto času, mam to blbě blbě natavený :-)

===Skill (real) status report, 23.8.2007===

Anatomy 87.4
Animal Lore 87.7
Parrying 53.2
Evaluate Intelligence 85.0
Healing 57.3
Hiding 89.6
Tactics 98.9
Fencing 57.7
Wrestling 100.0
Stealth 87.3




Tak to by asi bylo všě. :-)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: květen 31st, 2007, 10:07 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 1:00 pm
Příspěvky: 164
Bydliště: Petrzalka
nazdar tak sem se nad tim i zasmal jak si hned do tych dungoch vtesnal i to cove:) ale jefakt ze si ho presiel... wamp v morfu celkem dobry ale ta magerkaaa to by som odporucal lebo pomoze aj wampiri para nebo i mindblast. ale co sem zatim videl nebylo tam nic zle jen par veci vylepsit:)
koukam ze dalsi skautik nejak sa to tu premnozuje :D s vancem byvate v jednym stane? :twisted: tak skoda ze s tou aktivitou nic moc ale kdyz sa budes snazit zas taka hruza to snad nebude:) tak nekdy zajdem zas spolu na vylet ted necham prostor jiinym

prihlaska by som rekl ze uspokoji i ty prisnejsi oci v tyhle guilde:) buki jedeees:)

_________________
kler to ma tezky... samy plsaci ....pls vus pls str pls resss. proste strasneeeeeee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: květen 31st, 2007, 10:26 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Ahoj Dokrkuhryzi... Krasna prihlaska jen co je pravda...

Pekne napsana, obsahuje vse, co ja bych vubec mohl chtit vedet...

Rad si s tebou nekam vyjdu a sam ohodnotim tve umeni boje, jak v morfu tak i v clovekovi.
Jen drobna poznamka. Magery JE pro vampira velmi podstatnym skillem. At uz v morfu, tak obvzlast v clovekovi. Tam se bez magerky neobejdes.

Jinak v podpisu i na obrazku mas nad hlavou, respektive vedle jmena HoP.
Nechci te trhat od sve stare guildy, klidne se s nimi bav, ale clenstvi jine guilde je v nasem kodexu zakazano. A to plati pro vsechny postavy..

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: květen 31st, 2007, 11:56 pm 
Offline
Moderator
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 6:01 pm
Příspěvky: 79
Bydliště: Tower SL
povolani: jaderny psycholog
zdravim.. ja te pamatuju :wink:
chtel sem rict totez co whi - dat si sem avatar i podpis [HoP] je ponekud zarazejici, lehci natury by to mohlo az urazit..
a jeste takova technicka - ty skilly prosim uz nepis a kdyz tak aspon vynech ty rekneme pod 60 procent ano? diky
tak at se dari!

_________________
Nyssa, kronikarka Sanct Lor


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 1st, 2007, 6:10 am 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: březen 17th, 2007, 6:13 pm
Příspěvky: 41
Bydliště: Cech Necromancerů
Osobně ho znám, ze školy tak i mimo ní, a musím konstatovat, že je to BLÁZEN... Ale jinak pro strandu udělá vše a pro dobro ostatních se občas umí i trochu obětovat ( to asi musí umět každá buchna )... na mě to asi moc nezáleží ( :-D ), ale jsem proto, aby si ho naši mylí GM a AM ozkoušely ;)

Ps: hezká přihláška :)))

_________________
Brrrr to je kyselo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 1st, 2007, 6:52 am 
Tak, snad magerku za 50k regu trosku natrenim, kdyz ne, tak jeste dokoupim.
:P

Jinak co se toho avatara a podpisu týče, v nejbližší době to změnim.. A těšim se na odzkoušení

:oops:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 1st, 2007, 11:03 am 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
onehda jsi mi psal na icq, mam pocit..

tak mi napis znovu, pridam si te do Contact listu

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 1st, 2007, 2:22 pm 
ICQ mi taky pri UO padalo, nahral sem si mirandu a je to v pohode, zkus to.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 1st, 2007, 2:38 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
obcas s uo a icq byva problem uo i icq totiz pouzivaj naprosto stejny porty a icq se to nekdy nelibi akorat nechapu proc jednomu to jde jinymu ne ale to je stejny s uo nekomu taky de a nekomu ne holt jedna ze zahad zivota
Jinak prihlaska pekna a dostacujici vime co vedet potrebujem a i neco vic
takze vitej mezi namy

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 1st, 2007, 4:16 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:28 pm
Příspěvky: 26
Bydliště: 107
Ten tvoj kamos swood sa nehlasi nahodou k pk guilde (lmmml) ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 1st, 2007, 5:45 pm 
Můj "kámoš" Swood byl ironický výraz. Už asi měsíc mi furt říká, ať si udělám PK. Ale už sem si ho dal do ignore listu, takže o něm nemám žádné informace..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 1st, 2007, 5:58 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Musim taky pochválit přihlášku.

Jinak věčinou spime v T-P takže je nas tam asi 5 ale kdyz sou stany snazim se držet s nim :) (někdy)

Kurňa zachvíli tu bude cela naše třida ne...(zatim sou tu teda jen ty co hrajou UO :P )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 17th, 2007, 12:12 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Nevim jestli se mijíme, ale dlouho sem tě neviděl v dungu (že by známka neaktivity).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 17th, 2007, 12:42 pm 
jo, moc na to neni čas, rl má v každém případě přednost před uo, ale když budu moct, tak rád pudu..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červen 25th, 2007, 4:51 pm 
Mrzí mě to, ale musím stáhnout svoji přihlášku. Důvod je ten, že končím s UO úplně. Tato hra mě úplně zachvátila a hrál sem jí skoro rok (od srpna 2006 (myslim)) a za tu dobu mi toho hodně dala, poznal sem nové lidi, svoji současnou přítelkyni (začalo to tim, že sem jí šel domu nainstalovat UO :D ), poznal jsem, jací sou někteří lidé prasata a prasáci, s vámi sem se podíval i na opravdové nestvůry Temného Ráje, i když sem se jich bál, občas sem jim dal pěkně pěstí.. ale pomalu mě ničí, protože se na ní stávám závislý, ve svém volněm čase na ní myslím, zdají se mi o ní sny a úplně mi to vymejvá mozek..

Pokud budete chtít moje věci máte smůlu :D dal sem je kubovi a ten s nima něco udělá.. Kdybyste viděli po světě běhat postavu Nesro.. tak si jí nevšímejte, byla mysli zbavena a teď ji ovládají jiné síly, než ty mé..

A protože to že končím, píšu jen sem, nemůžu si odpustit tu krásnou větu, kterou říkají všichni ti, co s touto hrou končí..

ULTIMA VÁS VŠECHY ZNIČÍ!!!!

Jinak přeju mnoho úspěchů guildě ROD, za tu dobu sem poznal hodně lidí a všichni sou tak trochu prasata, až na opravdu malé výjimky, doufám, že do svých řad nepřijmete žádné prase.. Hodně štestí...

:cry:

*Lock*


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz