ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 7:00 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Soul Reaver
PříspěvekNapsal: duben 29th, 2007, 10:10 am 
Offline
čerstvá krev

Registrován: duben 29th, 2007, 9:56 am
Příspěvky: 19
Takže jsem si vás vybral, protože vás neznám a většinu starších guild trápí neaktivita. Neříkám že mám zrovna času nějak moc, ale když guilda nejde dung ani jednou za půl roku, nemá smysl tam zůstávat. Vesměs nikoho v guildě neznám, ale to není nikdy na škodu poznat nové lidi od toho ta UO přece taky je. Další důvod je že před nedávnem(měsíc dva) jsem se dozvěděl že moje členství u -legie- bylo zamítnuto. Důvod byl prostý neaktivita(někomu prostě nevysvětlíte že ve zkouškovém atd není čas, taky jsem se s nima trochu pohádal kvůli pošahanému systému dělení lootu, tady jsem si to četl je to trochu lepší, a víceméně se to shoduje s dělením ve větších guildách).
Další guildy ve kterých jsem byl Followers of One (to snad nikdo nezná už :-) ) ->rozpadla se když prakticky nikdo z guildy už nehrál. Ještě Camarilla-> odešel jsem sám za trochu speciálních okolností, má s tím co dělat to že prostě si myslím že Poky je magor pokud vás zajímají detaily rád vysvětlím.
Jinak jsem s pár guildama chodil dungy dokud ještě hráli crusaders nebo co mě občas někdo pozve to je vlastně doted, ale chce to něco pravidelnějšího když mám víc času ;-)
Hraju podle toho kdy mám čas, na občasné lognutí skoro každý den, na dung snad jednou týdně alespon.
Postavy mám od každého povolání něco, skilly slušné.
Do guildy příhlásím jakoukoliv postavu krom necromancera (chci jít opět do o/ch). Všechny postavy jsou moje vypiplané ani jedna není PK. Nikdy jsem za PK nějak aktivně nehrál, radši je lovím, od jisté doby je nedělím na slušné spíš počítám s fullem od každého tak podle toho hraju (samozřejmě ne s postavou která je u o/ch).

Na cokoliv dalšího se klidně zeptejte.

_________________
Kolo tká, jak si kolo přeje...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: duben 29th, 2007, 12:38 pm 
zdravim ..pouzivas uo mapu a ts?
prihalska je dobre napisana!este by si mohl napiat skily jake mas:)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: duben 29th, 2007, 12:59 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: duben 29th, 2007, 9:56 am
Příspěvky: 19
Jiri píše:
zdravim ..pouzivas uo mapu a ts?
prihalska je dobre napisana!este by si mohl napiat skily jake mas:)


tsko mi seká net takže to ne, ale mapu ještě někde mám, skilly záleží na postavě, většinou mám. kulhá jen paladin v healingu a rezistu

_________________
Kolo tká, jak si kolo přeje...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: duben 29th, 2007, 2:32 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
tak te taky zdravim ty nejdulezitejsi skily u kazdy postavy by se hodilo napsat pokud nejsou max a samozrejme i jmena postav.S tou aktivitou to u nas taky neni nejlepsi i kdyz do mesice par dungu prece jen splacame vetsinou s cizy pomoci protoze sou u nas aktivni jen 3-4 lidi pokud to teda nebude na prekazku vitej mezi nama :D

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: duben 29th, 2007, 2:57 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: duben 29th, 2007, 9:56 am
Příspěvky: 19
Jakub Bohem píše:
tak te taky zdravim ty nejdulezitejsi skily u kazdy postavy by se hodilo napsat pokud nejsou max a samozrejme i jmena postav.S tou aktivitou to u nas taky neni nejlepsi i kdyz do mesice par dungu prece jen splacame vetsinou s cizy pomoci protoze sou u nas aktivni jen 3-4 lidi pokud to teda nebude na prekazku vitej mezi nama :D


Do guildy bych přihlásil vampa - Soul Reaver, další možná crafta - Ineluki, další postavy Raziel - negr, Nyneiva alMear - mage, Gawyn the Warder - paladin, Birgitte - ranger, Asmodeus - cler, Dragon Reborn - war.
S aktivitou to se uvidí, jak to vyjde, jak hrajete nevím, jak se nepotkáme tak odejdu co naplat ;)
většinou chodím dungy s vampem, jsem na něj zvyklý taky na prska je dobré dung znát a to jsem z toho už asi vypad
skilly jsou prakticky max až na detaily, hraju dlouho ...

_________________
Kolo tká, jak si kolo přeje...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: duben 29th, 2007, 3:10 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
no dungy se vetsinou chodily a chodej o vykendu to vis pracujici nebo studujici lidi to jde pak tezko.Jinak jak rikam snazim se slozit dung kazdy vykend aspon jeden nekdy to vijde nekdy ne ale vetsinou ty dva dungy do mesice dame holt zalezi na tom jak se zadari

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: duben 29th, 2007, 3:19 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: duben 29th, 2007, 9:56 am
Příspěvky: 19
se snad pár lidí najde i přes týden na lehčí dung ne ?

_________________
Kolo tká, jak si kolo přeje...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: duben 29th, 2007, 3:30 pm 
Soul Reaver píše:
se snad pár lidí najde i přes týden na lehčí dung ne ?

Uz sme dvaja na tyzdenne dungy :lol:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: duben 29th, 2007, 4:33 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
no najdou nekteri nasi dalsi cekatele a ja sem tu denne takze neco se slozit da vzdy

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: duben 29th, 2007, 4:37 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: duben 29th, 2007, 9:56 am
Příspěvky: 19
Jakub Bohem píše:
no najdou nekteri nasi dalsi cekatele a ja sem tu denne takze neco se slozit da vzdy


oki, tak na co se čeká teda ? :) přes týden je fakt práce a jestli tady nikdo není tak s tím se nedá nic dělat ... i když jsou guildy co chodí každý den někam, není vyloučené že by se ten stav tady nemohl změnit, vesměs je ale fakt hodně guild dost mrtvých, je to škoda

_________________
Kolo tká, jak si kolo přeje...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: duben 29th, 2007, 5:29 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:28 pm
Příspěvky: 26
Bydliště: 107
Ahoj pojdes do CH alebo o? :p a s akou postavou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: duben 29th, 2007, 5:34 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: duben 29th, 2007, 9:56 am
Příspěvky: 19
nejspíš do chaos, byl jsem sice vždycky v orderu, ale tam jsou ted takoví kreténi že to snad není ani možné ... schatus na ně :)

_________________
Kolo tká, jak si kolo přeje...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: duben 29th, 2007, 5:48 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:28 pm
Příspěvky: 26
Bydliště: 107
Spravne :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: duben 30th, 2007, 8:45 am 
Offline
čerstvá krev

Registrován: duben 29th, 2007, 9:56 am
Příspěvky: 19
Takže, jaká je odpověd ? at vím co a jak nebo jestli se nemám rozhlížet zase o dům dál ? :) Popřípadě domluvit nějakou výpravu, dneska i zítra bych měl být doma, takže proč toho nevyužít že ? Záleží na vás ... teda na těch kdo hrajou :)

_________________
Kolo tká, jak si kolo přeje...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: duben 30th, 2007, 9:41 am 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Cau... ta prihlaska ma jednu zasadni chybu.. a sice absence pozdravu ...

jinak aktivni lide i pres tyden se hodi, zvlast bychom uvitali, kdybys aktivne hral i klera, protoze tech mame zatracene malo..samozrejme i vampira a maga s nami provetras to se neboj.. jinak pondelni dopoledne a ctvrtecni vecery vetsinou byvam k dispozici, takze se muzeme domluvit a nekam zajit.. snad se nas tu sejde vicero...

jinak nejake info o tobe? kolik je ti let, jak dlouho hrajes, co jsi prosel za dungy a co delas v rl ? :)

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz