ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 7:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vaananen (Nekromancer)
PříspěvekNapsal: únor 12th, 2014, 4:17 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: únor 12th, 2014, 10:50 am
Příspěvky: 6
povolani: Nekromancer
Ahoj

tak nejprve něco o mě:
Jmenuji se Michal, je mi 21 let a pocházím z jedné malé vesničky (prdele) u Nymburka.Moje koníčky,záliby,radosti ze života,žrouti času a vše co má přednost před hraním UO jsou...co k čemu přiřadit si můžete samy :) Fotbal, nic světobornýho "4B třída" :lol: . Dále pití piva a občasné pokouřeníčko a k tomu můžu přidat i objíždění,většinou punkových, festivalů,koncíků.Moje žena a zas****,zkur**** práce samozřejmě.Pracuji v oboru zemědělské techniky jako prodejce ND/skladník.Vyštudovanou mám Základní školu a 3letý učební obor jako mechanik elektro.zařízení.Mám rád zábavu a vše kolem ní.To je myslím vše co bych o sobě mohl prozradit.

Teď k ultimě:
Ultimu hraju dlouuuhou dobu,je to cca 10 let.Ale představte si kolik sem toho nahrál asi tak v 11,takže mojí herní kariéru počítám 6-7 let,samozřejmě nějaká ta pauza rok,dva byla.Přes léto spíš lítám venku a nesedím u kompu ,takže to je taky slabota s hraním,ale po večer by to mohlo vyjít.Momentálně začínám znova asi po dvouleté pauze.Přestal jsem s hraním,protože nebyl čas,okradli nás,smazali,takže majetek pilně střádám od znovu,jen postavy zbyly a moc toho na nich nebylo.Prohřešky nic moc,už ani nevím ,nic závažného,žádný delete ani ban,žádné afk.V jailu jsem nikdy nebyl. Mojí první postavou byl Ranger Legolas a craft Michalio.Dále jsem hrál warriora,rangera,vampa,clera,pala.Hodně sem hrával pvp takže z většiny postav mám Pk,které nehraji a když jsem kouknul do kodexu ,tak hrát ani nebudu.Navíc pvp je na jiné urovni než dříve a pk není potřeba.Dříve jsem byl prostě prase a sviňák a rád sem zabíjel,pojíždel atd. Ta doba už je pryč.
Tak teď to nejdůležitější.Nyní hraji Necromancera Vaananen.Necromancera hraju průměrně a hrál jsem s ním spíše pvp a harv.Chybí mi zkušenosti z dungu,hodně jsem toho zapoměl a nebo ani neprošel.Co si pamatuji je tak Wrong,Hytl,Cove...ale učím se velice rychle,ale to už "doufám" posoudíte samy.Táké mám nedostatky ve Phoenixu,ruzné vychytávky atd...postupně vše ladím k dokonalosti.
Skilly mgr:max, necro:max, heal:max, hid:max,ressist:max, music.:max, detect:max, mining:max
Do budoucna plánuji lockpicking,poisoning,fencig,taktiku :twisted:
Mé postavy :Vaananen - Negr, Fly Work - Ranger ,Michalio - craft,Rumová Víla - negr, Legolas - ranger (PK), Blecha - warr (PK), Nofx - negr (PK).Další moje postava bude nejspíše mág.
Něco ke guildám.Moje první guilda byly crusaders,kteří mě zasvětili do opravdové hry a pak už jsem běhal většinou s kamošema z realu ve 2,3,4 ,prostě klidný dungováníčko a popíjení.Kovaren blue i red,ale to byla velmi krátká kariéra,ale musím uznat že s Arou a Gogem se dungovalo velice dobře a byla i zábava,což je hlavní účel.Jestli jsem na některou zapoměl,tak se předem omlouvám,není to z důvodu zatajení,ale poze mou děravou hlavou.

Co můžu guildě nabídout....Věrného,oddaného hráče a kámoše.Pomoc v dungu,mapách,při questech pro guildu i pro hráče a vše pro dobro a úspěch guildy.Budu se snažit naučit se skvělě zdít a zvládnout úlohu toho nekromancera co výpravu vede vpřed a kvůli kterému výprava nepadne.Společníka na dungování,harvení,prozkoumavaní a blbnutí po světě DP.Pokec na TS.Z guildy nehodlám zdrhnout za zkušenější guildou,hned po tom,jak se něčemu přiučím.Radši půjdu Pride s někým kdo ho nezná,než s někym kdo to má políčko po políčku v merku.To není ten pravej adrenalin :)
Co od guildy očekávám...skvělou partu,zkušenosti,zazemí,rady zkušenějších.

Toto je z mé strany vše,doufám že jsem nevynechal nic podstatného.Jo vlastně jednu věc ano.

ROD, chci se přidat k RODU, přihláška ,iteligentní tvor , postováním , aktivitu, téma, člověk ,charakter, adepta , ČERVEŇE

Jinak vystupuji pod nickem Blecha,snad si to k Vaananenovi přiřadíte co nejdříve.
Jak dorazím domu,přidám si všechny na ICQ.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaananen (Nekromancer)
PříspěvekNapsal: únor 12th, 2014, 8:13 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Vyčerpávající.

Bohužel nezkušený nekro se do dungu moc nehodí, ale my vlastně nic složitýho většinou nechodíme :-D.

Jak je na tom ten rang? Budeš dělat nějakou specku? Shamanů není nikdy dost :-D.

Pokud chceš pomoct něco s fénou tak napiš a vlastně je asi jedno komu, vy gildě jí používají všichni a určitě ti poradí.

Pojedeš letos na Podpáru? Jestli jo můžeme se tam spolu vožrat :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaananen (Nekromancer)
PříspěvekNapsal: únor 12th, 2014, 8:34 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina

Registrován: srpen 16th, 2013, 8:21 pm
Příspěvky: 172
povolani: Mág ,Nekr, Renga, Vamp, Klerik, Kraft
:) jo, ještě by to chtělo jinej char než je nekr.. Bych pak musel brát pořád buchnu :p


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaananen (Nekromancer)
PříspěvekNapsal: únor 12th, 2014, 9:21 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: listopad 26th, 2010, 12:31 pm
Příspěvky: 392
Bydliště: Britain
povolani: Pure Shaman
prectu si to az zitra, zatim gl

_________________
Oooh We Love You Rakeem
Rak33m se narodil ve srubu, který si sám postavil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaananen (Nekromancer)
PříspěvekNapsal: únor 12th, 2014, 9:29 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: srpen 16th, 2013, 8:25 pm
Příspěvky: 35
povolani: Klerik
Ahoj :)

Vancis píše:
Pojedeš letos na Podpáru? Jestli jo můžeme se tam spolu vožrat :-D

A se mnou taky:-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaananen (Nekromancer)
PříspěvekNapsal: únor 12th, 2014, 9:51 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Ahoj nová posilo :) Klidně hraj i nekra. Je dobře, když umí v guildě více lidí dungovat a nezávisí to jen na jednom prskovi :)

Jinak sice dlouhá, ale pěkná přihláška :) líbí se mi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaananen (Nekromancer)
PříspěvekNapsal: únor 12th, 2014, 11:43 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: únor 12th, 2014, 10:50 am
Příspěvky: 6
povolani: Nekromancer
Buchnu kldině...má to málo kláves ,tak je to jednoduchý.Slyšel jsem že se dá vytrénit nějak rychle,tak do toho klíďo půjdu.U Ranga druida...Ranger se summama,klamákama,parou,armorem a bůh ví jaký tam sou eště výhody.K němu elven lc a je to mazec.A ten ostorostřelec mi přijde taky slušná dmg, navíc z dálky, záleží na tom co bude potřeba, ale teď jedu kariéru negra....dmg se do dungu hodí a zeď navíc taky nepřijde vniveč.Neřekl jsem že jsem nezkušený, jen že nemám tolik zmáklý dungy

Jedu stopto na Brněnec a na PodPáru :lol: :lol:
To ICQ jsem nějak nezvládl byl jsem na hokeji :? zítra to doženu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaananen (Nekromancer)
PříspěvekNapsal: únor 12th, 2014, 11:46 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina

Registrován: srpen 16th, 2013, 8:21 pm
Příspěvky: 172
povolani: Mág ,Nekr, Renga, Vamp, Klerik, Kraft
Vaananen píše:
Jedu stopto na Brněnec a na PodPáru :lol: :lol:


Tak to se tam potkáme .. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaananen (Nekromancer)
PříspěvekNapsal: únor 13th, 2014, 2:43 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: listopad 26th, 2010, 12:31 pm
Příspěvky: 392
Bydliště: Britain
povolani: Pure Shaman
Další člověk spojený se zemědělstvim? no to potěš..... :D
Je dobře když umí v gildě víc lidí dungovat a nezachraňuje výpravy jen Atálka :)
PK historie a vícero vytrénovaných PK postav se mi nelíbí. Byl bys ochotný nechat si je dát od gm k ledu?
Pokud sem to dobře pochopil tak bys hrál i buchnu, hrál bys absolutně nezáživný char jako je destro?
A co srazy, jezdil bys?

_________________
Oooh We Love You Rakeem
Rak33m se narodil ve srubu, který si sám postavil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaananen (Nekromancer)
PříspěvekNapsal: únor 13th, 2014, 5:17 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: září 8th, 2009, 9:00 pm
Příspěvky: 299
Images: 1
Bydliště: Ostrava
povolani: Uklízečka
Z mojí vlastní přihlášky:
Koko Price píše:
nechci předcházet ale se jménem legolas mám spojeno něco s nedobrem

Špatná pověst? Hm hm? :p

Jinak ostrostřelec zase moc dmg není a jinak umí taky prd, nejlepší je destro (nuda), sham a jako semi-support i magic pal se dá :)

_________________
Bitch please!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaananen (Nekromancer)
PříspěvekNapsal: únor 13th, 2014, 8:34 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: únor 12th, 2014, 10:50 am
Příspěvky: 6
povolani: Nekromancer
Hmm to nevím :-) hodně o tom popřemýšlím,o Pk mi nejde , jde mi o postavy,stejnak mi sou k ničemu jako PK.Ale prej se nějakým způsobem dá vytrenit třeba war za 3-4 dny?? nějaká novinka,quest,četl jsem že jdou skilly za prachy? Pokud to půjde rychleji Blechu smažu a založím hned novýho a Noefixe jakbysmet :-) Hmm spíše mě bere Brujah vamp,tam je alespoň para,ress,imunka.... a warrior se mi líbí Guardian.Legolasů bylo hafo ,tak nevím jestli to je zrovna ten můj,moc jsem ho nehrál a tuším že Legolase měl i Ara a bůh ví kdo všechno....Na srazy ochotnej jsem jezdit,ale záleží na čase,kterého přes léto mám minimálně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaananen (Nekromancer)
PříspěvekNapsal: únor 13th, 2014, 9:09 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: listopad 26th, 2010, 12:31 pm
Příspěvky: 392
Bydliště: Britain
povolani: Pure Shaman
Skilly za prachy dou no, stojí to asi 10k za 1%

_________________
Oooh We Love You Rakeem
Rak33m se narodil ve srubu, který si sám postavil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaananen (Nekromancer)
PříspěvekNapsal: únor 14th, 2014, 12:40 am 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: duben 6th, 2009, 10:45 am
Příspěvky: 711
Images: 92
povolani: Clerick, Ranger, Craft, Necromance, NB Paladin
přesněji knížka na 10% skillu za 100K prej..... Koupíš si jí na tom odpočívadle do kterýho se chodí skoro z každý banky.

A necromancera si nech, když se ho naučíš dobře můžeš bejt lepší jak balso a protahovat nás méně obdařené dungem.

_________________
UO je nejvíc promakaná hra... Takže ztrácim čas když hraju něco jiného.
Žiju život, takže ztrácim čas, když žiju něčim jiným.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaananen (Nekromancer)
PříspěvekNapsal: únor 14th, 2014, 12:39 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: únor 12th, 2014, 10:50 am
Příspěvky: 6
povolani: Nekromancer
Odjíždím na celý víkend pryč,tak se omlouvám za neaktivitu.V pondělí už budu, tak by se někam mohlo skočit :-) nešel jsem dung už ani nepamatuju a jsem celkem natěšenej :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaananen (Nekromancer)
PříspěvekNapsal: únor 14th, 2014, 2:30 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina

Registrován: srpen 16th, 2013, 8:21 pm
Příspěvky: 172
povolani: Mág ,Nekr, Renga, Vamp, Klerik, Kraft
Nikdo neřekl, že nemá hrát nekra. Jen, že to chce i jinou postavu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz