ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 7:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Za Cest a Slavu!
PříspěvekNapsal: říjen 11th, 2012, 5:28 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: duben 6th, 2009, 10:45 am
Příspěvky: 711
Images: 92
povolani: Clerick, Ranger, Craft, Necromance, NB Paladin
Rainbow píše:
Zajimavá přihláška.....hlásí se hráč, které prakticky ani nemá zájem v guildě být a všichni se zarážíte nad tím zda by jednou mohl mít PK......

Konečně někdo kdo si toho všiml a vysvětluje proč sem dal automatický NE
Rainbow píše:
to, co je v ROD kodexu je léta starý přežitek, který se nikdy 100% neplnil

Neplnil se až po tom co ses stal 'vůdcem Guildy' když Whi nehrál, Atálka měla své a tys byl hlavní motor...
Rainbow píše:
a na pk v RODu nadávají hráči, kteří jsou v dungu stejně k ničemu (Rod Sacket, Calderik, Jakub omlouvám se jestli jsem na někoho nezapomněl)

Poněkud 'patetické' nemyslíš?

No jo, Raine nejsem v dungu k ničemu. Ale aspoň sem vždycky ctil to co je v kodexi ( narozdíl od tebe kterej si PK pak udělal ) a podle mě kodex ctít, je hlavní úloha stejně tak jako ctít lidi v Guildě.
Také jsem se sem hlásil protože bylo výslovně zakázáno mít PK a provozovat ho ( to znamená nevytvořit si ho co jsi v Guildě ).
Raine věděl sem vždycky že jsi v přeneseném slova karierista, a je škoda že kůli tobě odešel jeden z nejlepších členů Koko Price. Nebo to že díky tvým dobrým hráčským skilům v dungeonu se tě lidi snažej napodobit, ale to že se snažíš vyvýšit se nad ostatní slovy: Jsem v Dungeon akcích lepší jak Ty, Ty a Ty.

Jinak mam lepší nápad než si měl ty - Hlasovat o změně kodexu, ne odejít a pak neustále kecat do Guildy.

_________________
UO je nejvíc promakaná hra... Takže ztrácim čas když hraju něco jiného.
Žiju život, takže ztrácim čas, když žiju něčim jiným.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Za Cest a Slavu!
PříspěvekNapsal: říjen 11th, 2012, 7:08 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
Nefunkční části kodexu:
Zájmy guildy jsou nade vším, volá-li guilda, je nutno poslechnout i za cenu přerušení tréninku nebo sólo harvestu. Omluvá vás jedině pokud jste na výpravě a jste už v někde hluboko v dungeonu.
Měsíční poplatky guildě byly stanoveny na: pro členy 15 000 gp, pro adepty 5 000 gp.
Guildovní poplatky se odevzdávají do 25. každého měsíce do Double Secure chest ( Whiwihoo, Copperfield) umístěné v ložnici, nejlépe v sáčku s knihou s vaším jménem.
Za neaktivitu budou členové pokutováni po měsíci pokutou 30 000 gp, nepodají-li do dvou měsíců uspokojivé vysvětlení své neaktivity, budou vyhozeni.
Za neaktivitu budou adepti pokutováni po měsíci pokutou 10 000 gp, nepodají-li do dvou měsíců uspokojivé vysvětlení své neaktivity, budou vyhozeni.
Sankce - pozitivní za excelentní výsledky: braní itemu navíc, větší podíl gp nebo negativní za špatné vybaveni, zdržováni, nedisciplinovanost: nepřiděleni itemu, menší nebo žádný podíl GP.
Z veškerého výše zmíněného systému jsou vyňaty Sochy, části na sochy, magické komponenty a mapy level 4 a 5. Tyto předměty propadají gildě a ta s nimi naloží ku prospěchu všech, nebo aspoň většiny jejích členů. Mapy budou vykopány a poklady odneseny a rozděleny členy zúčastněnými na výpravě, která mapu získala.
Logování na Team Speak je povinné počas výpravy, kdy to stanoví vedoucí skupiny. Nemusíte mluvit, stačí slyšet.
Ovšem titul za jménem vám změním až po dodání příběhu! A to titul z vašeho příběhu vyplývající... hahaha
Co z toho kodexu vlastně zbylo :D

Ač nevím v jaké části mého projevu si viděl patetičnost......tak se ti vyjádřím ještě jednou k tomuhle bodu....Myslím si, že každý člen, který ted v Rodu je má svoje míst a svoji užitečnost......Jakub je Webmaster a platí i doménu, ty by sis rozkrájel když vzpomínám co si rozdal spotřebáku při kvestu nebo Calderik, který týden nespal a harvil fire. Jde o úhel pohledu....např mě ta hra baví dělal jsem si různé svoje osobní výzvy, ale taky jsem je chtěl podstupovat s někým o koho se můžu opřít to je je právě ta moje priorita po které jdu. Na dp jsou mnohem lepší hráči než já a to i v Rodu, nikdy nebudu tak dobrý jak byl Whi nebo Balso.
A ano jsem karierista, a jsem na to pyšný, nicméně nikdy jsem netoužil být gm rodu a třebas ted nejsem ani gm Rockstars.
Než jsme s klukama odešli proběhlo toho dost, mluvilo se o tom dost a bylo nám naznačeno, že ničíme pověst Rodu a tak jsme šli.
Jakube až to budeš číst hod to kdyžtak do pokecu.......
Čest Rodu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: kodex
PříspěvekNapsal: říjen 11th, 2012, 7:44 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
presunuto z prihlasek

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kodex
PříspěvekNapsal: říjen 11th, 2012, 7:56 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: prosinec 16th, 2007, 9:45 pm
Příspěvky: 135
ja bych každopadně ohledně toho zakazu pk nic neměnil, nechal bych to jak to je je sice blbý že nas je malo ale pouštět sem každyho kdo by rad časem pk nebo ma pk to, ja vam nevim v tyhle hře pk dost odsuzuju, neřeknu kdyby to bylo tak jako kdysi přiběhne pk a buď tě zabije a nebo si zabojujete jeden umře pokud je možno poresuje se to poděkuje za pvp a de se po svejch to beru ale to co se pak zavedlo typu kradeže nebo cileny vraždy a spol to nemam radkdyž pvp fajn ale ne za cenu toho že se bude lotit mrtvola, a aby se hned někdo neohradil že sem nikdy nelotil pk........ jo lotil protože tu je tak blba doba že mě zase loti každy pk a tisickrat vic než ja je, jediny co bych možna v kodexu změnil sou ty sankce za neaktivitu nevim jestli se mě to tyka nebo ne ale moje neaktivita je silně opravněná prací kterou dělam ....... nic proti ja jen že občas bejva někdo chytlavej tak aby v tom bylo jasno. Navic podle mě člověk kterej se sem hlasi a pak napiše že si planuje pk je podle mě člověk buď totalně praštěnej a slepej a nebo na to kašle a nečte kodex protože dejme tomu uvedu přiklad: kdybych ja měl pk nebo si ho chtěl udělat nikdy se nehlasim do gildy ktera je anti pk a ma pk zakazany v kodexu to už bych radši šel do gildy jako je gp a spol kde ty pk sou povoleny a ty lidi tam co sou tak jim to nevadi to je asi vše co sem k tomu chtěl řict zatim si na vic nevzpominam:-D

_________________
Krtek Batalion

veni vidi sed solum deum posse iudicetis, utrum transierunt test


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kodex
PříspěvekNapsal: říjen 11th, 2012, 11:00 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: duben 6th, 2009, 10:45 am
Příspěvky: 711
Images: 92
povolani: Clerick, Ranger, Craft, Necromance, NB Paladin
Yu Roshic píše:
V prvni a posledni rade by ste se meli zajimat spis co je to za cloveka co hraje,

Proto sem dal hned NE, lituju že jsem to dal aktivním žadatelům před tebou, ti se aspoň snažili vypadat... kdežto tys přišel a hned sis k aktu jako je přijetí za žadatele/člena z toho dělal 'šoufky'

_________________
UO je nejvíc promakaná hra... Takže ztrácim čas když hraju něco jiného.
Žiju život, takže ztrácim čas, když žiju něčim jiným.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kodex
PříspěvekNapsal: říjen 12th, 2012, 8:23 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: listopad 26th, 2010, 12:31 pm
Příspěvky: 392
Bydliště: Britain
povolani: Pure Shaman
Nj, ani sem si to nesihl přečíst :(

_________________
Oooh We Love You Rakeem
Rak33m se narodil ve srubu, který si sám postavil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kodex
PříspěvekNapsal: říjen 12th, 2012, 8:30 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: prosinec 16th, 2007, 9:45 pm
Příspěvky: 135
no nevim co tam tak hnusnyho napsal ale už to jak podal přihlašku se mi moc nelibilo tenhle člověk u nas neměl šanci občas dokažu z lidi vycejtit i to skryty zlo a tenhle ho v sobě stopro má nedivim se že chce hrat pk takovej člověk by tu celkem dost vadil

_________________
Krtek Batalion

veni vidi sed solum deum posse iudicetis, utrum transierunt test


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kodex
PříspěvekNapsal: říjen 13th, 2012, 12:34 am 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: listopad 17th, 2011, 9:19 am
Příspěvky: 186
povolani: Necromancer
taky nechapu co to maže, jestli tu takovej člověk muze napsat takové věci a psat to takovým zpusobem, tak nevidím duvod proč ho nemohu argumentovat "řečí" které asi rozumí a prostě ho za ty keci poslat do piče. (a ano ted sem to teprv přibarvil narozdíl od toho příspěvku co mě byl smazán) Tohle nema cenu, nechám vás tu řešit ty kraviny mezi sebou, já to číst už vlastě ani nemusím. Zbohem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kodex
PříspěvekNapsal: říjen 13th, 2012, 12:43 am 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
Princ Rakeem píše:
Nj, ani sem si to nesihl přečíst :(

ja taky ne

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kodex
PříspěvekNapsal: říjen 13th, 2012, 10:51 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: listopad 26th, 2010, 12:31 pm
Příspěvky: 392
Bydliště: Britain
povolani: Pure Shaman
Nejlepší bude nechat to plavat, stejně se s tim už nic neudělá a Yuroshit nám může být volnej. A jestli Balso Atálku miluješ tak jí ten lehký přehmat odpustíš.

_________________
Oooh We Love You Rakeem
Rak33m se narodil ve srubu, který si sám postavil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kodex
PříspěvekNapsal: říjen 13th, 2012, 11:45 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: září 8th, 2009, 9:00 pm
Příspěvky: 299
Images: 1
Bydliště: Ostrava
povolani: Uklízečka
S kým že ho podvedla? :shock:

_________________
Bitch please!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kodex
PříspěvekNapsal: říjen 14th, 2012, 2:49 am 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: prosinec 16th, 2007, 9:45 pm
Příspěvky: 135
dej pokoj strejdo:-)

_________________
Krtek Batalion

veni vidi sed solum deum posse iudicetis, utrum transierunt test


Naposledy upravil calderik dne říjen 14th, 2012, 3:17 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kodex
PříspěvekNapsal: říjen 14th, 2012, 5:10 am 
Offline
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět

Registrován: srpen 27th, 2009, 2:57 am
Příspěvky: 92
Bydliště: Minoc, tam dole :P
povolani: Student - flakac
zadne dej pokoj, drby, drby! :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kodex
PříspěvekNapsal: říjen 14th, 2012, 9:12 am 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: prosinec 16th, 2007, 9:45 pm
Příspěvky: 135
to nejsou drby ale praštěny teorie:-)

_________________
Krtek Batalion

veni vidi sed solum deum posse iudicetis, utrum transierunt test


Naposledy upravil calderik dne říjen 14th, 2012, 3:18 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kodex
PříspěvekNapsal: říjen 14th, 2012, 10:16 am 
Offline
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět

Registrován: srpen 27th, 2009, 2:57 am
Příspěvky: 92
Bydliště: Minoc, tam dole :P
povolani: Student - flakac
neverim :P


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz