ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 7:01 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bafomet
PříspěvekNapsal: červenec 31st, 2012, 8:51 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červenec 31st, 2012, 8:46 pm
Příspěvky: 22
povolani: Bojovníček.
Zdravím guildu ROD

Jmenuji se Vít Skupieň a chtěl bych se přidat k vám do guildy a také se zapojit do Vašeho kolektivu. Pocházím z Třince, je to na východě česka skoro pomezí Polských a Slovenských hranic. Z mé rodiny Ultimu hraje ještě bratranec Kapr, který je v guildě MG.

Na DP hraji už nějaký ten pátek, bude to zřejmě 6tý rok, ale byly tam velice dlouhé přestávky, poslední byla nějak od roku 2.2.2011 kdy jsem dostal s paladinem Maslo ze Smetany AFK prohřešek za MF. Lognul jsem asi před pár dny, kdy jsem si vysekal paladina, protože jsem na něm měl nějaký ten spotřebák a jinak trénuji wara a s tím se taky hlásím k vám do guildy, s bojovníkem Bafomet.

Vlastním tři postavy, Máslo ze Smetany paladin, který je skoro maxnuty, jen je potřeba dodělat skilly, které byly sníženy za AFK a také náramek je tam pouze náramek na SW. Paladin není muj, byl mi darován tuším Josheffem, když jsem byl naposled v guildě Witchers. Mě jsem také warriora Radyse, kterého jsem musel jsem vrátit původnímu majiteli. Poté mám warriora Bafometa, který se postupně zlepšuje, ještě mu chybí fenc na kterém zrovna makám, poté MF, wrestling a tactika + parying se dotrení v pruběhu bojovek. Warrovi chybí hadry, ty musím udělat, bohužel, už jsem po těch pár letech zapoměl, kde se co běhá. Dále mam NB clerika, kterého bych chtěl postupem času dotrénit. Jiné postavy nemám.

Moje minulost je opravdu protkána vším možným, nechcu vám lhát a ukázat, že se lidé po letech zlepšují a nabíraji zkušenosti. Pravda je nejslibnější cesta k cíli. Moje minulost, kdysi jsem hrál warriora Greenhorna, úplně moje první postava, se kterou jsem byl v guildě EoL, poté se z něho stalo PK a byl smazán. Měl jsem kdysi PK clerika Suicide, ten už je dávno tabu. Také jsem měl warriora Nociniuse se kterým jsem byl u gildy CoNT, ale za ukradnutí par itemů bugem, byl následně smazán, bylo to za dob Hikiho, kdy jsme měli osobní spory a mě hlupáčka malého, nenapadlo lepší způsob jak se mu pomstít, čímž jsem se, ale pomstil, každému kdo tam byl, což mi, ale v mém věku parchanta nedocházelo. Měl jsem hodně dalších postav, ale nedokážu říct jaké, většinou to byly nevýznámné a nedotrénováné se kterýma jsem toho moc nezažil. Ještě clerik Andre van Duk.

Guildy, kterými jsem prošel, nebo jsem se hlásil je opravdu většina. Amonthia, CoNT, EoL, Etoiles, WR, Zlatý Kruh aj. Poslední byla guilda Witchers, od které jsem odešel, jelikož jejich aktivita už opravdu není žádná a já hodlám se znovu navrátit do pařanské aktivity, ale za určité pomoci, kterou budu zřejmě potřebovat.
V ultime jsem naklikal pár hodin, prošel pár dungů, před 4 roky to byly asi všechny. Dnešní DP je uplně změněné, takže se beru za lamku, která nic nezná. Specky, jsou mi neznámé a proto se s nima budu zabývat, až si dodělám bojovky, priorita jsou hadry.

Jinak TS, mapu, ventrilo cokoliv si řeknete budu logovat, používat.

Chodím na Střední Zdravotnickou školu do Frýdku – Místku. Je mi 18 a nastupuju do třetího ročníku. Věnuji se workoutovému crossfitu v našem městě a teď jsem začal znovu hrát ultimu. Čas na hraní si udělám kdykoliv stačí říct, rozhodně, ale nebudu omezovat svoje sportování + rodinu, jelikož se koncem prázdnin stěhuji na vesnici tak je kupa práce na baráčku, kdy se taky může dostavit jemná neaktivita. ICQ: 253 878 780

S pozdravem Bafomet.

chci se pridat k rodu, prihlaska, inteligentni tvor, inteligentni tvor, aktivitu, tema, člověk, charakter, adepta.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bafomet
PříspěvekNapsal: červenec 31st, 2012, 11:11 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: červenec 3rd, 2011, 1:08 pm
Příspěvky: 182
Bydliště: Mechov - A to nekecám !!!
povolani: Warrior - Pacholek
Klerik - Kamen
Negr - Deprese
Zdrávím tě, ráno moudřejšího večera, na zítra mám nachystanou snad asi jen jednu otázku :) , jinak MOOC pěkná přihláška u mě máš velké + !!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bafomet
PříspěvekNapsal: červenec 31st, 2012, 11:12 pm 
Offline
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět
Uživatelský avatar

Registrován: duben 22nd, 2012, 4:42 pm
Příspěvky: 79
povolani: War Angel – warrior
Angel II – cleric
Angel I – vamp
Angell – ranger
Infernal Angel – craft
Ahoj Vítku, jsem adept RODu, tak se k tvé přihlášce nebudu vyjadřovat.

Jen se chci zeptat, jsi si jistý, že chceš chodit wara? Upřímně řečeno osobně tahám wara a nyní ve světle nových specek a to jak GM naložili se základem, ho chci dát kledu. Kromě hadrů (ty se udělaj) se budeš muset rozhodnout pro nějakou specku. Jakou by jsi si vybral?

Jinak pěkný nick pro wara. Takový Templář :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bafomet
PříspěvekNapsal: červenec 31st, 2012, 11:16 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: prosinec 16th, 2007, 9:45 pm
Příspěvky: 135
no jak se řika každymu by se měla dát šance pokud neni nějaka oškliva černá ovce, tak bych to viděl na vyzkoušeni a uvidime, jinak dco teď máš pk nebo nějaký plánuješ?
zajímalo by mě co tak nějak od gildy čekáš ?
jaký sport děláš?

_________________
Krtek Batalion

veni vidi sed solum deum posse iudicetis, utrum transierunt test


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bafomet
PříspěvekNapsal: červenec 31st, 2012, 11:27 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červenec 31st, 2012, 8:46 pm
Příspěvky: 22
povolani: Bojovníček.
Děkuji za pochválení přihlášky, taky jsem si s ní dal záležet :). Takže specku bych si vybral asi destroyera, ale jak jsem četl diskuzi o tom, je to děs a hrůza, vůbec nevím co očekávat a oslebané základního wara mě docela nasr*lo, takže netuším, ale paladina se mi moc nechce hrát, no uvidíme. Jinak nick, ani nevím proč Bafomet, mě se osobně nelíbí, ale je to jen nick :). Pk neplánuju a nemám. Od guildy čekám nějakou společnost, dungy, je těžké říct co očekávat, když ani nevím co muze zhruba nabídnout, ale tak nové přátelé, trochu objevit nové DP. No sport, dělal jsem MMA a teď dělám crossfit venku, je to na: výbušnost, sílu, koordinaci, flexibilitu, obratnost, vyrýsování, kondička. Kdyžtak mrkni na youtube co je to crossfit a uvidíš jak moc je to crazy :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bafomet
PříspěvekNapsal: červenec 31st, 2012, 11:34 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: prosinec 16th, 2007, 9:45 pm
Příspěvky: 135
no ja sem spiš na basket a kolo:-D

_________________
Krtek Batalion

veni vidi sed solum deum posse iudicetis, utrum transierunt test


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bafomet
PříspěvekNapsal: červenec 31st, 2012, 11:35 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červenec 31st, 2012, 8:46 pm
Příspěvky: 22
povolani: Bojovníček.
Tak na tohle bys stejně musel mít licencované trenéry, kteří o tom vědí. Ale kolo je super a basket ? Měřím jen 170 cm, ne dík :D.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bafomet
PříspěvekNapsal: srpen 1st, 2012, 12:23 am 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: listopad 17th, 2011, 9:19 am
Příspěvky: 186
povolani: Necromancer
cau znas bakyho pepu arima atd od withers? mam se jich bat na tebe zeptat? :)

jinak prihlaska pekna a jsem pro ozkoušení

jeste jedna věc, doufam ze mas radsi to pivko než kofolu a taky kolik je ti let?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bafomet
PříspěvekNapsal: srpen 1st, 2012, 9:46 am 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: červenec 3rd, 2011, 1:08 pm
Příspěvky: 182
Bydliště: Mechov - A to nekecám !!!
povolani: Warrior - Pacholek
Klerik - Kamen
Negr - Deprese
Tak tě zdravim po 2. po ránu. Včera to fakt nešlo už jsem měl zase popito na to abych moc přemýšlel nad otázkami a textem :)
Jak vidim Balso to dočetl asi jen po ty witchers :D , z toho si nic nedělej, už jsem mu informaci o tvem věku dodal :)
Když Balso napiše že je pro odzkoušeni, tak to už je co říct :)
Ve finale na otazky na ktere jsem se chtěl zeptat, tak už jsi mi odpověděl, prostřednictvím Angelových a Kalových otázek a to: chceš hrát wara? / nechceš hrát radši Paladina. Ok, ok odpověděl jsi, je to jen debilní hra, každej má hrát to co o baví :) Ale když by jsi byl světa znalej, tak prsk by se hodil :D
Jinak jsem slyšel že tě k nám doporučil Rainbow, že ho znaš z minulosti, jestli je to pravda, tak to asi musela byt opravdu kurevká minulost :D
No nic hodně štěstí, já jsem taky pro testovani :) mam rad lamy v guildě aspoň tam nebudu sám ( snad jsem tě neurazil muj černy humor ) :D
Počkej na vyjádření Atálky a snad tě ještě dnes uvidime na mapě. Zatim čau.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bafomet
PříspěvekNapsal: srpen 1st, 2012, 12:37 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červenec 31st, 2012, 8:46 pm
Příspěvky: 22
povolani: Bojovníček.
Znam Bakyho a Arima :), ale moc jsme zase tak nepohráli, klidně se zeptej, ale špatného by ti nic neměli sdělit ;). Pivko je luxusní věc, nesnáším, ale ty sladké srač*y. Jinak teď jsem musel upustit od alkoholu a různé chemie na DNB, jelikož mam játra a střeva v onom světě. 18.
Díky za uvítání. Jinak ještě furt nejsem plně rozhodnut, jestli toho pala nebo wara. Prostě já netuším jak jsou na tom specky a do dungu je fakt hodím jako pitomá mlátička :), no Rainbow doporučil, zas tak ho neznám, ale trošku znám, každý byl nějaký.
Hele jinak se klaním tvému černému humoru, s tím bys daleko nepochodil :D. Čekám, čekám, trénuju, trénuju.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bafomet
PříspěvekNapsal: srpen 1st, 2012, 1:02 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: duben 6th, 2009, 10:45 am
Příspěvky: 711
Images: 92
povolani: Clerick, Ranger, Craft, Necromance, NB Paladin
Na kolik PK postav máš přístup? Můžou bejt i jmena... :shock:
U nás neni dovoleno hrát aktivně PK ( ale frakce sou povoleny ) s tim souhlasíš?

_________________
UO je nejvíc promakaná hra... Takže ztrácim čas když hraju něco jiného.
Žiju život, takže ztrácim čas, když žiju něčim jiným.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bafomet
PříspěvekNapsal: srpen 1st, 2012, 1:05 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červenec 31st, 2012, 8:46 pm
Příspěvky: 22
povolani: Bojovníček.
Ahoj, nemám přístup ani na jedno PK a ani si ho nehodlám dělat, jinak ty jména ti neřeknu ! Souhlásím, nechci se přidávat k frakci nebo k PK. Už mě to nebaví, je to určité spestření hry, ale PVP nějak nevyhledávám a nemiluji :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bafomet
PříspěvekNapsal: srpen 1st, 2012, 2:00 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: duben 6th, 2009, 10:45 am
Příspěvky: 711
Images: 92
povolani: Clerick, Ranger, Craft, Necromance, NB Paladin
Přidej si členy, Adepty a žadatele do ICQ
jména stačej na ICQ

_________________
UO je nejvíc promakaná hra... Takže ztrácim čas když hraju něco jiného.
Žiju život, takže ztrácim čas, když žiju něčim jiným.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bafomet
PříspěvekNapsal: srpen 1st, 2012, 2:15 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červenec 31st, 2012, 8:46 pm
Příspěvky: 22
povolani: Bojovníček.
Dobře ;).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bafomet
PříspěvekNapsal: srpen 1st, 2012, 2:33 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: červenec 3rd, 2011, 1:08 pm
Příspěvky: 182
Bydliště: Mechov - A to nekecám !!!
povolani: Warrior - Pacholek
Klerik - Kamen
Negr - Deprese
Mužu se zeptat a poprosit tě o vypsani hlavnich skillu na warovi? ( heal, anatomka, sw, fenc, mf, parring, tactika, magera, ressisty, hiding, musicanship - snad jsem na nic nezapoměl :) ) a rovnou se chci zeptat, kdy cca vidiš že ty skilly doěláš?? Díky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz