ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 3:56 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mgimli
PříspěvekNapsal: březen 8th, 2012, 10:55 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
ok rain vyuzil sveho prava veta takze lock

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mgimli
PříspěvekNapsal: březen 8th, 2012, 11:27 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Chtělo by to vyjádření gimliho ještě. A zítra ještě napíšu gm o prověření. Takže prosím ještě s lockem vyčkejme, než zjistíme úplnou pravdu. Nerada bych, abysme někomu ublížili. Snad zítra gm řekne víc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mgimli
PříspěvekNapsal: březen 9th, 2012, 12:23 am 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: říjen 10th, 2010, 4:47 pm
Příspěvky: 37
povolani: vampire , mag , cler , craft , rang (nb) , war - destrukce
tak zdravim vsechny cleny guildy rad bych vas upozornil nejsem ani prase a ani bugger nikdy jsem nezneuzil zadneho bugu a ani nevim jak se delaj to je nejvetsi problem s tim buggovanim tak nez me odsoudite na dobro rad bych rekl par vet na mou obhajobu mam sice 2 prohresky a to ze zacatku meho hrani na dp a to tyto
19.10.2006 20:18 Mgimli a0b6b7 - Lootovani na questu. Jail a logy.
14.10.2006 02:59 Mgimli a0b6b7 - Opet zase nejaky dokonaly script, co taha bez pauzy flasku a BP z backpacku.
takze k prvnimu prohresku - jednalo se o Q za dob sabatu slo o prijeti do guildy a omilem coz se stava nb hracum kdyz klikaj jak splaseni na zalozky aby mlatili tak se po smrti hrace obevilo telo pod zalozkou a nechtene jsem zatahnul za vec bez ucelu lootovani dostal jsem Jail a logy od te doby uz jsem pokrocil s takovouto technikou a davam si bacha
u druheho prohresku slo o to ze jsem v dg splasene klikal na krev abych si co nejrychleji nabral krev do lahvicek a kade tudis jsem nemel pauzu mezi nabiranim takze jayl bez logu pouze vyckani 2 dnu na dovolene
to jsou me jedine prohresky na dp , nikdy jsem hru neprasil protoze nenavdim kdyz nekdo prasi hru, tak bych rad vedel jmeno toho cloveka ktery me ocernuje , jo jinak mel jsem guildu mohu poskytnout icq lidu ktei byli u me v guilde a i lidi s kteryma jsem zacinal hrat a muzou rici svuj nazor na me bez ohledu ze bych nekoho musel nejak presbedcovat o mem chovani na dp , jo mozna jsem vybusnej ze reknu ze je to v riti ze jsme lehnuli a obcas se s nekym pohadam ale kdo ne ze ? kazdej nekdy rekne nejakou blbost , no nevim co k tomudle dodat mozna jen to ze bych rad vedel jmeno toho cloveka .
DEKUJI VSEM ZA PRECTENI ,

_________________
Kaviárové tousty no to je vůl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mgimli
PříspěvekNapsal: březen 9th, 2012, 7:54 am 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: říjen 10th, 2010, 4:47 pm
Příspěvky: 37
povolani: vampire , mag , cler , craft , rang (nb) , war - destrukce
Jen bych este chtel dodal vzdy jsem se choval dle pravidel DP jelikoz uz hraju dlouho a nechci ban ip

_________________
Kaviárové tousty no to je vůl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mgimli
PříspěvekNapsal: březen 9th, 2012, 9:24 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: červenec 3rd, 2011, 1:08 pm
Příspěvky: 182
Bydliště: Mechov - A to nekecám !!!
povolani: Warrior - Pacholek
Klerik - Kamen
Negr - Deprese
mgimli píše:
tak zdravim vsechny cleny guildy rad bych vas upozornil nejsem ani prase a ani bugger nikdy jsem nezneuzil zadneho bugu a ani nevim jak se delaj to je nejvetsi problem s tim buggovanim tak nez me odsoudite na dobro rad bych rekl par vet na mou obhajobu mam sice 2 prohresky a to ze zacatku meho hrani na dp a to tyto
19.10.2006 20:18 Mgimli a0b6b7 - Lootovani na questu. Jail a logy.
14.10.2006 02:59 Mgimli a0b6b7 - Opet zase nejaky dokonaly script, co taha bez pauzy flasku a BP z backpacku.
takze k prvnimu prohresku - jednalo se o Q za dob sabatu slo o prijeti do guildy a omilem coz se stava nb hracum kdyz klikaj jak splaseni na zalozky aby mlatili tak se po smrti hrace obevilo telo pod zalozkou a nechtene jsem zatahnul za vec bez ucelu lootovani dostal jsem Jail a logy od te doby uz jsem pokrocil s takovouto technikou a davam si bacha
u druheho prohresku slo o to ze jsem v dg splasene klikal na krev abych si co nejrychleji nabral krev do lahvicek a kade tudis jsem nemel pauzu mezi nabiranim takze jayl bez logu pouze vyckani 2 dnu na dovolene
to jsou me jedine prohresky na dp , nikdy jsem hru neprasil protoze nenavdim kdyz nekdo prasi hru, tak bych rad vedel jmeno toho cloveka ktery me ocernuje , jo jinak mel jsem guildu mohu poskytnout icq lidu ktei byli u me v guilde a i lidi s kteryma jsem zacinal hrat a muzou rici svuj nazor na me bez ohledu ze bych nekoho musel nejak presbedcovat o mem chovani na dp , jo mozna jsem vybusnej ze reknu ze je to v riti ze jsme lehnuli a obcas se s nekym pohadam ale kdo ne ze ? kazdej nekdy rekne nejakou blbost , no nevim co k tomudle dodat mozna jen to ze bych rad vedel jmeno toho cloveka .
DEKUJI VSEM ZA PRECTENI ,


Tady už jsu guildu měl.

mgimli píše:
Ahoj tak na zacatek jmenuju se Milan je mi 21 let , mam jednu dcerku 2 mesicni :P . UODP hraju uz nejakych 6 roku za vampira maxnuteho - mgimli starsi (puvodne mgimli kvuli urcite osobe ktera se pojmneovala jako ja sem se nechal prejmenovat na starsi ) v guilde jsem zadne zatim nebyl . Delal jsem jen doprovod nebo soukrome akce . :wink: mam jeste dalsi postavy clera je vytren na 50 procentech mag a negr je NB .

DG mam projito vcelku dost jen mam strasnou sklerozu na jmena tak jestli staci ty mensi ktere jsou nejznamejsi a nejcasteji projite DEC - ICE

dekuji za nahled na mou prihlasku s pozdravem mgimli - milan


Tady jsi nikdy v žádné nebyl, celkem paradox :)
Dále chci jen říct že jsi to hrál/hraješ 6 let. Co jsi psal, tak jsi prošel hodně dungů atd ....
Abych řekl upřímě, tak Ati má pravdu, v tom shame mi to stačilo. Bezhlavě mlatiš do monstra, i když máš minimum životů neodbíháš neléčíš se. Minimálně 3x ( ne li
víckrát ) jsi tam umřel naprosto zbytečně. Já to vím, protože já jsem byl klera a já se starám o to aby jste co nejdéle byli na živu, ale v té chvíly jsem měl pocit že jsem tam byl jen pro tebe, což se mi vubec nelíbilo ....

Já navrhuju aby napsal přihlášku od znovu !!!! Věk, studium bydliště, zkušenosti jak dlouho hraje CO PROŠEL ZA DUNGY !!! PROHŘEŠKY a GUILDY kterými jsi prošel, popřípadě jestli jsi měl vlastní, tak lidi, kteří v té guildě působily.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mgimli
PříspěvekNapsal: březen 10th, 2012, 3:06 am 
Offline
čerstvá krev

Registrován: únor 6th, 2012, 2:00 pm
Příspěvky: 13
povolani: mag/pal
Nooo.. Tady máme celkem bordel.. Zkus to nějak vysvětlit a možná ti dáme šanci :evil: a pokud se to nevysvětlí tak budem nekompromisní..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mgimli
PříspěvekNapsal: březen 10th, 2012, 11:45 am 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Grim je nějakej mrtvej. Tak ještě zkouším Ocroca.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mgimli
PříspěvekNapsal: březen 10th, 2012, 11:57 am 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: říjen 10th, 2010, 4:47 pm
Příspěvky: 37
povolani: vampire , mag , cler , craft , rang (nb) , war - destrukce
tak abych to ujasnil vsem tedkom do poradku a roviny , guildu jsem mel tedkom nez napsal k vam , tadle prihlaska byla starsi pokud si dobre vspominam tak cca 3 roky po zpatku to este zil mikyky budis mu zeme lehka :-( a hralo spousto ferovich hracu , v te dobe jsem jen behal po svete a harvil obcas nejakej ten dg a hlasil jsem se k vasi guilde , po case jak jsem nemohl hrat jelikoz mi to nedovolovala ta nehoda na strese s tim mim prstem a pote co se mi narodila holcicka tak jsem nemel ani moc casu na dp hodne prace kolem domu a pod. , pak jsem po nejake dobe zacal zase byt aktivni a s par prateli sme zalozili guildu -BTK- nasim cilem bylo pomoci novackum do zacatku hry jenze muj zastupce v me nepritomnosti se na vsechno vybodnul a odesel z guildy kdyz jsem se to dozvedel bylo pozde a guilda zanikla , zacal jsem pomalu premyslet o tom ze bych obnovil prihlasku u vas a tak jsem napsal , nikdy jsem hru neprasil a nebugoval , jelikoz nenavidim prasata ve hre a pk uz vubec ne , neni to postavene na hlavu ? premyslejte taky trochu hrac ktery hraje tak dlouho aby nemel ban ip a nebo aspon nejake prohresky poradne na dp kdyz by byl prase ? skuste se kazdej zamyslet aspon trochu a neposlouchat nejake blbe pomluvy nekdo se mi za neco treba chce pomstit a tedkom to odnesu ?? sice nevim za co by se nekdo chtel mstit mozna neprijeti nebo vyhazov z guildy za nedustojne chovani k hracum nevim ,
nejde mi to narozum je to jen a jen na vas , jen teda este doplnim sve acc abych upresnil me postavy mgimli- vampire , crafta - limli , deranged - ranger , aligators - cler , kuzeruza - mag , mgimliiii - paladin , a ani s jednim nemam zadne prohresky a takle to zustane a zustava (krom mgimli vampir zacatecnicke chyby ) a nehodlam delat zadne problemy protoze jsem pisny na to ze to muzu hrat , je to kus meho zivota a nehodlam s tim jen tak seknout .
Tak je na vas at posoudite , ja jsem se jiz vyjadril a jestli teda chcete nejake podrobne ifo k necemu tak se ptejte , a co jsem se ptal tak se skuste podivat do vlastnich rad nerad bych neco vytahoval na nekoho ale mam taky plno znamich u kterych se muzu zeptat , ja si zname delam tak ne ze neco prasim ale tak ze se chovam slusne to je zaklad byt slusnej .
Dekuji Milan

_________________
Kaviárové tousty no to je vůl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mgimli
PříspěvekNapsal: březen 10th, 2012, 8:05 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: říjen 10th, 2010, 4:47 pm
Příspěvky: 37
povolani: vampire , mag , cler , craft , rang (nb) , war - destrukce
prosim neberte nic jako vyhruzku jen muj nazor

_________________
Kaviárové tousty no to je vůl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mgimli
PříspěvekNapsal: březen 10th, 2012, 8:57 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Tak si představte. Gimli to už nevydržel a sám požádal gm, aby nám pověděl, jaké prohřešky jsou na jeho IP. Konverzace z mýho icq:
Citace:
GM Haalvig (19:48:30 10/03/2012)
no.. ma hodne dynamickou IP, takze podle IP to projizdet nebudu - meni se mu snad obtyden mi prijde..
GM Haalvig (19:49:04 10/03/2012)
podle icq jsem dohledal, ze ma tri ucty.. prohresky vsechny jsou standardne k dohledani na webu, bugovani kradeze tam nejsou

Tak co to s Gimlim zkusit?

Si spíš říkám, jestli to není záměna jmen. Už jsem určitě nějakýho Gimliho viděla. A přišlo mi, že tu uo moc neumí, na to aby věděl jak bugovat. Promiň Gimli :)

Každopádně, asi by nemohl kvůli opatrnosti počítat s rychlozaadeptováním.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mgimli
PříspěvekNapsal: březen 10th, 2012, 9:11 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: říjen 10th, 2010, 4:47 pm
Příspěvky: 37
povolani: vampire , mag , cler , craft , rang (nb) , war - destrukce
tak psal jsem si jen s gm ohledne meho padu skillu tac nevedel jsem jaka se stala chyba tak sej mpsal gmprisel az dneska tak jsem mu rekl aby napsal co a jak je semnou GM RODU jak jsem jiz napsal nahore mam 3 acc na kterych se hejbou tyto me postavy paladin , vampir , cler ,craft a rang , hraju ze 2 mist od mamy a od pritelkyne ted uz je to jen na vas jak se rozhodnete necham to na vas

_________________
Kaviárové tousty no to je vůl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mgimli
PříspěvekNapsal: březen 10th, 2012, 10:19 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: listopad 26th, 2010, 12:31 pm
Příspěvky: 392
Bydliště: Britain
povolani: Pure Shaman
Pacholku, nikdo učenej z nebe nespad, já to hrál taky 5 let na povrchu a pak když sem se dostal do dungu tak to bylo uplně něco jinýho a kolikrát sme museli kvůli mě kopnout. Ty jeho posty vypadaj důvěryhodně, ale že nemá prohřešky ještě neznamená, že to neni třeba práskač. Rain se taky moc nerozepsal proč ho neozkoušet. Myslim, že s opatrnějšim přístupem bychom mu mohli dát šanci.

_________________
Oooh We Love You Rakeem
Rak33m se narodil ve srubu, který si sám postavil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mgimli
PříspěvekNapsal: březen 10th, 2012, 11:39 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: červenec 3rd, 2011, 1:08 pm
Příspěvky: 182
Bydliště: Mechov - A to nekecám !!!
povolani: Warrior - Pacholek
Klerik - Kamen
Negr - Deprese
Princ Rakeem píše:
Pacholku, nikdo učenej z nebe nespad, já to hrál taky 5 let na povrchu a pak když sem se dostal do dungu tak to bylo uplně něco jinýho a kolikrát sme museli kvůli mě kopnout. Ty jeho posty vypadaj důvěryhodně, ale že nemá prohřešky ještě neznamená, že to neni třeba práskač. Rain se taky moc nerozepsal proč ho neozkoušet. Myslim, že s opatrnějšim přístupem bychom mu mohli dát šanci.


Rakeeme, já jsem neřekl, že to neumí, to on o sobě napsal, že dungů prošel dost, aspoň v přihlášce před 2 roky ......
Dál psal, že v žádné guildě nebyl a za dva roky se ozve že na uo neměl čas atd .... a najednou v guildě byl???
Jestli bugoval apod... jestli je prase, tak to je už na ati a Rajnovi, kteří ho odsoudily a kteří to řeší to je mi jedno .
Já jsem dal jen NÁVRH !!!!!! Ať si spraví přihlášku s kterou můžem více méně pracovat. Což už jsi Migmli místo vysvětlování měl dávno udělat napsat repete přihlášku se vším všudy a věř že i já ti budu věřit, když bude vše souhlasit ta jak má, že jsi prošel málo dungů atd... za to se stydět nemusíš já jsem taky v uo nula, aspoň to přiznám.
Ale třeba to opravdu umíš hrát tak se rozepiš co a jak :)
Jak říkal Rakeeem šanci máš využij ji ..... :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mgimli
PříspěvekNapsal: březen 11th, 2012, 12:29 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: duben 6th, 2009, 10:45 am
Příspěvky: 711
Images: 92
povolani: Clerick, Ranger, Craft, Necromance, NB Paladin
Ode mne si úkol dostal. Tak hraj a snaž se dál, přístup na mapu a na možné Akce máš také, hraj dál. Prověřování neni nikdy dost, a nejednou se stalo že blokly celou Guildu ( nebo aspoň účastníky akce kde se bugovalo ) tak nám promiň ten strach z větrných mlýnů - bugerů.

_________________
UO je nejvíc promakaná hra... Takže ztrácim čas když hraju něco jiného.
Žiju život, takže ztrácim čas, když žiju něčim jiným.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mgimli
PříspěvekNapsal: březen 11th, 2012, 2:33 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: říjen 10th, 2010, 4:47 pm
Příspěvky: 37
povolani: vampire , mag , cler , craft , rang (nb) , war - destrukce
Rod Sacketts píše:
Ode mne si úkol dostal. Tak hraj a snaž se dál, přístup na mapu a na možné Akce máš také, hraj dál. Prověřování neni nikdy dost, a nejednou se stalo že blokly celou Guildu ( nebo aspoň účastníky akce kde se bugovalo ) tak nám promiň ten strach z větrných mlýnů - bugerů.

v poradku ukol splnim a budu rad kdyz si me overite na vlastni oci s tim ze nejsem praskac , bugger a prase . samozrejme napisu prihlasku znova tedy opravim to tak aby ste meli prehled , jestli tu sanci dostanu tak dekuji

_________________
Kaviárové tousty no to je vůl


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz