ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 3:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 15th, 2011, 7:48 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: leden 10th, 2011, 1:43 am
Příspěvky: 31
povolani: Na UO - Necromancer - Hrobnik
Real - Vyučenej instalatér, momentálně všehochuť
Já to beru Whi že má na to právo a tak nějak celkově je to člen já jsem pouze žádal..úkoly mě i bavily.

S Rodem jsem se snažil to řešit slušně, několikrát jsem mu vysvětloval že teďka mám jiné starosti a loguju pro radost a abych udělal pár základních věcí, které potřebuju k tomu abych mohl zajít s váma sem tam něco..dochází mě spotřebák a tak jsem musel harvit abych na něj měl.Někdo ho makruje, já na něj vydělávám :)

Rodovi jsem toto celé, tenhle koloběh vysvětloval asi 4x, ale po dlouhé debatě se to dycky vyhrotilo že mě vytekly nervy.Je těžké odporovat někomu kdo má zastání ostatních, Atalia se Roda naposledy na mapě zastala, že jsem jenom drzý na člena guildy..tak jsem si řekl že to asi nevyřešíme a byl jsem zticha.

Přiznávám, byl jsem drzý a možná jsem ho poslal někam, ale to všechno až po konečném vyvrcholení, kdy nebyla žádná domluva.Rod má spoustu času a je na ultimě celé dny, já mám taky relativně dost času ale ne nakupeného na jedno místo...jednou lognu na půl hodiny přez den, jednou na dvě, ... Snažil jsem se mu vysvětlit že tu prostě nehodlám sedět do 4 do rána než nebudou běhat pk. :shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 15th, 2011, 7:57 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: leden 10th, 2011, 1:43 am
Příspěvky: 31
povolani: Na UO - Necromancer - Hrobnik
Real - Vyučenej instalatér, momentálně všehochuť
Jo a ještě k tomu rangerovi, ano udělal jsem si rangera a natrénoval jsem pár skillu, protože když jsem se učil mohlo to ject a trénovat.na necrovi neni co trénovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 15th, 2011, 10:58 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
Asi by bylo patřičné abych se vyjádřil....začnu asi takhle Dexter je nadaný hráč a je škoda, že o něj přijdeme a je to jeho volba.
S těma úkolama od Roda jsem se vyjádřil už předtím nejsou povinné a jsou honorované Rodem osobně. Plně chápu, že nemáš čas ani chuť nechávat čas a ekvip ve Wrongu (já nemam Wrong a Ice ani v kvest booku vyplněné). O přijetí žadatele za adepta hlasuje většina nikoli jen já nebo Rod. Jediné povinné kvesty ty dva jsou ode mne a myslím, že nejsou nijak těžké. Trochu mě mrzí, že dva dospělí lidé se mezi sebou nedokážou dohodnout při aktivitě jejíž cílem je akorát vyplnit časovou mezeru v životě každého z nás.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 16th, 2011, 8:28 am 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
Nevim jestli se s moji aktivitou hodi sem neco psat ale Rode tedko si jenom rikam, k tomu sam za sebe, ja sem parkrat lognul mapu s tim ze neco pujdem treba a videl jsem te v dungu s negildovnima lidma, minimalne tak 4x a tak si rikam co je na tom spatnyho ze se chvili nevenuje gilde? ty to prece taky delas..ze Dex potrebuje naharvit nejaky prachy je podle me naprosto v poradku, proste nekdy je cas bejt u UO pul hodiny, nekdy jen hodinu..to ti na dung proste neda ale vydelat nejakejch 100k na lepsi ekvip uz se da..nekdo craftuje, nekdo harvi..
nevim jestli je zpusob nejakejch "podminek" zrovna ten nejstastnejsi, po pravde ja bych se na podobnej ukol asi taky vysral, zrovna ty bys to mohl pochopit, kdyz si dung volis podle toho jestli je pk friendly nebo ne..aspon mi to tak prislo, kdyz sme neco sestavovali tak jsi rikal ze tam a tam se ti nechce pac je snadno dobihatelnej nebo tam casti chodi pk..
jasny ze gilda ma drzet pohromade, ty rikas ze takove spoluhrace nepotrebujes, ale chces bejt v gilde s nekym jenom proto ze splni tvoje ukoly, nebo proto ze to je tak trochu kamos, hraje se ti s nim dobre a vis ze se na nej muzes v dungu spolehnout? imho Dexter celkem zapadnul co sem si vsim tak se s nim vsichni bavili normalne..vcetne tebe..tak je vazne nesplneni nejakyho ukolu prekazkou?
neber si prosimte nic z tohodle osobne jen trocha objektivity;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 16th, 2011, 10:43 am 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: duben 6th, 2009, 10:45 am
Příspěvky: 711
Images: 92
povolani: Clerick, Ranger, Craft, Necromance, NB Paladin
Gore píše:
Nevim jestli se s moji aktivitou hodi sem neco psat ale Rode tedko si jenom rikam, k tomu sam za sebe, ja sem parkrat lognul mapu s tim ze neco pujdem treba a videl jsem te v dungu s negildovnima lidma, minimalne tak 4x a tak si rikam co je na tom spatnyho ze se chvili nevenuje gilde? ty to prece taky delas..ze Dex potrebuje naharvit nejaky prachy je podle me naprosto v poradku, proste nekdy je cas bejt u UO pul hodiny, nekdy jen hodinu..to ti na dung proste neda ale vydelat nejakejch 100k na lepsi ekvip uz se da..nekdo craftuje, nekdo harvi..
nevim jestli je zpusob nejakejch "podminek" zrovna ten nejstastnejsi, po pravde ja bych se na podobnej ukol asi taky vysral, zrovna ty bys to mohl pochopit, kdyz si dung volis podle toho jestli je pk friendly nebo ne..aspon mi to tak prislo, kdyz sme neco sestavovali tak jsi rikal ze tam a tam se ti nechce pac je snadno dobihatelnej nebo tam casti chodi pk..
jasny ze gilda ma drzet pohromade, ty rikas ze takove spoluhrace nepotrebujes, ale chces bejt v gilde s nekym jenom proto ze splni tvoje ukoly, nebo proto ze to je tak trochu kamos, hraje se ti s nim dobre a vis ze se na nej muzes v dungu spolehnout? imho Dexter celkem zapadnul co sem si vsim tak se s nim vsichni bavili normalne..vcetne tebe..tak je vazne nesplneni nejakyho ukolu prekazkou?
neber si prosimte nic z tohodle osobne jen trocha objektivity;)


Ano PK friendly.. PK dobýhavatelnost je pro mě důležitá věc. A proto sem mu dal tento úkol. Abych s nimi ( žadateli ) mohl chodit jiný dungeon než Yomotsu mines, eventuelně Decait.
Chápu že každej dělá v UO jinou věc, ale pokud chápu dobře hlásí se sem aby chodily dungeony ( Protože mě denně spamovaly každej zvlášť jestli s nimi půjdu dungeon ) a když je v dungeonu něco jako klíček tak to urychlí průchod dál a sníží to dobýhatelnost od PK.
To že si někdo na EQ vydělává Harvenim, jiný makrovánim to je věc každého člověka, nenutim ho aby si udělal Crafta / naopak craftil a míchal sem mu věci zdarma.

Dungeony s Non Guildovníma lidma sem chodil jako poslední možnost. Když jsem zaspamoval jestli by někdo šel dungeon, a né jednou jsem spamoval i ICQ online lidí.
+ Žadatelé mi ze začátku psaly půjdeš dungeon tak jsem vzal jeho někoho kohokoli a vyrazil sem, za dvě hodiny napsal druhej, za další dvě napsal další. Tak jsem jim řekl ať se spolu domluvěji a že půjdu aspoň s dvouma žadatelema najednou, od té doby se mi ozval jedině Drobek jestli 3x z toho určitě jednou sem neměl čas a nvm snad i podruhý ale to bych kecal. Jinak se mi žádný jiný neozval. A Ano nešel sem dungeon proto protože sem 'makroval' abych měl ty věci co mam eventuelně skilly. Odpustil sem si tu největší zábavu v UO proto protože vim že do budoucna mi to bude trošku prospěšné. To že člověk chce hrát jen pro zábavu -> Prosim ale já nehrál pro zábavně já hrál tak aby z toho byl prospěch když už tak 40% - 50% času v UO sem věnoval druhým lidem, a to že Hrobník nechce věnovat svůj čas něčemu méně zábavnému avšak prospěšnému mi dost vypovídá o tom člověku.
Hele Hrál sem Betu Mortal Online, kdyby se do Akce Crafting nezapojila celá Guilda neměly by sme nic, nebo teda já bych ucraftil za tu dobu jedno brnění max dvě, a to ještě bych ho věnoval PKdlům protože můj PC nezvládal tu náročnost. Ale začal sem tam craftit, věnoval sem se tomu jako se teď věnuji UO, když jsem craftil sám dělal sem 2x tolik času ale v relativnim bezpečí. Když se zapojila celá Guilda Jeden člověk nás hlídal a ostatních 5 kopalo Extrahovalo a připravovalo materiál. Jde o Simbiozu, a když jeden článek bere a bere a čeká že bude brát dál a víc, ale neni schopen pro tu simbiozu nic udělat, pak ta simbioza může uhynout na tom článku.
Jo Dal si Specku na Paladina aby měl větší Skilly, a neni schopnej a ani nechce si zařídit Náramek pro Paladina. Dal Milion za to že má Větší skilly, Neni schopen se věnovat dejme tomu 4x hodinu pro to aby měl náramek. ( 4x proto protože se to třeba nemusí povést napoprvé ).
Jestli ho v Guildě chcete mít mějte si ho v Guildě, jeho ICQ máte napiště mu ať se vrátí. Ale Ne pro mne to neni spoluhráč s kterym bych chtěl hrát, A Proč? ........ To Vám napíšu na ICQ a nebudu se tu vyjadřovat s holou prdelí.

Gore píše:
Nevim jestli se s moji aktivitou hodi sem neco psat ale Rode tedko si jenom rikam, k tomu sam za sebe, ja sem parkrat lognul mapu s tim ze neco pujdem treba a videl jsem te v dungu s negildovnima lidma, minimalne tak 4x a tak si rikam co je na tom spatnyho ze se chvili nevenuje gilde? ty to prece taky delas..


Edit: S Neguildovníma Lidma chodim teď dungeony každý den, představ si to - a chodim několik dungeonů denně. A každý den sem nabýzel členům RODu, ale i žadatelům RODu kteří jsou v tu dobu kdy se sejdem na dungeon, online. A kdo si myslíš že se ozval? Jedinej Farlles.

Gore píše:
nevim jestli je zpusob nejakejch "podminek" zrovna ten nejstastnejsi, po pravde ja bych se na podobnej ukol asi taky vysral, zrovna ty bys to mohl pochopit, kdyz si dung volis podle toho jestli je pk friendly nebo ne..aspon mi to tak prislo, kdyz sme neco sestavovali tak jsi rikal ze tam a tam se ti nechce pac je snadno dobihatelnej nebo tam casti chodi pk..


Tak podmínky nejsou nejlepší nikdy, ale jde tu o 'prestig' to že se k nám bude někdo hlásit a chce aby sme ho braly du dungeonů - Určitě ho Hned nevezmu do Prajdu a ani do Medium dungeonů ( Počet kdy člověk vydělává GP ) To že umí hrát FDD v 10 lidech neukazuje nic o hráči, Dungeony chodily průvodci a Učni s 10-15 True Nb hráči bez skillů a také to dávaly. A jelikož se teda tu 'hru' ( bráno jako skill hráče ) musí někde naučit tak to jsou určitě Low Dungeony, ale problém na DP je že LOW dungeony se daji poměrně snadno dobíhat za PK. V některých dungeonech je to podmíněno 'klíčky' nebo zabitím Monstra. Monstrum zabiješ a ono než se respne ty dveře třeba nejdou otevřít víckrát než jednou, tak to je pak o kulovitosti sphare jestli nás ty PK dohoní nebo né ( jak rychle se respne hlídač ) a když jde o klíčky tak ty v té akci kdy zrovna chceš jít budeš harvit hodinu, tak je jasný že se tim zvyšuje šance na pojezd. Ale když tam skočí jeden člověk někdy zrovna když má čas a naharví klíčky tak určitě v rámci celkového počtu riskuje se menší odliv 'mamonu' od hráčů. Tj - Riskuje EQ jen jeden, a ten ještě věděl že jde jen naharvit klíčky, takže si vezme ( Necro ) +5 Kombo, nebo líp Kostěné nonfame kombo a jde tam pár reagentů pár TMR. Kdežto kyž jde výprava o třech lidech připravená na dung - riskuje se Plate brnění ( u mne medium ) +9 Zbraně, +5 Kosti líp +15 kosti, víc reagentů víc TMR a také což je podtstané Víc Fame ( né bráno u jednoho člověka ale u celé výpravi dohromady ). Takže počítam to pořád dokolečka ale vychází mi výhodněji když jde jeden člověk ty klíčky naharvit třeba na 4x, než když tam jde 2x výprava.

Gore píše:
jasny ze gilda ma drzet pohromade, ty rikas ze takove spoluhrace nepotrebujes, ale chces bejt v gilde s nekym jenom proto ze splni tvoje ukoly, nebo proto ze to je tak trochu kamos, hraje se ti s nim dobre a vis ze se na nej muzes v dungu spolehnout?


Vyhrožoval několikrát - Tak mi napiš do přihlášky že mě zamítáš. Aspoň sem to nemusel psát já, protože on se rozhodl za neplnění úkolu odejít, teda za to že ten úkol nebude plnit ( Né že !neni! jen čas. Ale za to že ! nechce ! ).

_________________
UO je nejvíc promakaná hra... Takže ztrácim čas když hraju něco jiného.
Žiju život, takže ztrácim čas, když žiju něčim jiným.


Naposledy upravil Rod Sacketts dne březen 16th, 2011, 10:47 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 16th, 2011, 10:44 am 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: leden 10th, 2011, 1:43 am
Příspěvky: 31
povolani: Na UO - Necromancer - Hrobnik
Real - Vyučenej instalatér, momentálně všehochuť
Rode nechápeš to dobře, nehlásím se sem proto abych chodil dungeony..kdybych se někam hlásil jenom proto abych chodil dungeony, tak se hlásím jinam.

Spamovat jsem tě přestal, abych tě neotravoval protože jsi měl dycky plno práce, což je tvoje věc, nechal jsem toho a zašel sem tam dungeon když se lidi sešli na mapě s paladinem nebo s necrem solo něco zkoušel..

To že jsme se nedohodli všichni najednou je prostě a jednoduše protože jsme se tu všichni nemohli sejít..drobek vstává do školy například-chodí brzo spát, rak3m taky nemá tolik času a já jsem tu byl s cašem na dung taky většinou nějak k večeru ale zase né do rána.

Tak a teďka k té specce, specka mě přidala hodně na choditelnosti dungeonů, jsem teďka na spoustu dungů platnější protože mě to samo o sobě skilly přidalo..Navíc nosím full equip co jde, Cob robu,+9,+14 zbraně,plusové brnění nebo bloodrock.Náramek jak už odemě bylo několikrát řečeno se chystám udělat někdy až tu vydržím třeba do 2 do rána a nebude tolik lidí..Maze je místo s vůbec největší koncentrací pk..je vidět že jsi tam dlouho nebyl..náramek jsem zkoušel dvakrát a zatím to skončilo zabitím od PK 2x ze 2 pokusů.

Hrát semnou nemusíš rode nikdo tě nenutí ba dokonce ani nežádá a já jsem ti taky přestal psát že někam půjdeme, je vidět že jsi člověk bez charakteru který se bojí napsat tu veřejně svůj názor a nějak se vyjádřit.Já se o svoji holou prdél nebojim..

"" 3x jsi mě míchal potiony z mého materiálu na Gm mortaru což mě stojí jednou tolik regů a tebe pár minut času vždy jem ti za všecko slušně poděkoval a byl jsem ochotnej ti za to zaplatit, ba i zaplatit plnou cenu za míchání alchemy věcí z tvého materiálu. Nikdy jsi nechtěl, co jsi si řekl jsi dycky dostal.""

Vůbec nechápu co tě pořád žere, hlásil jsem se sem a s vampem a necrem, necra toho jsem na tvé rady maxnul jak nejrychleji to šlo, to že mam paladina a dělám si s ním co si dělám..nevidím v tom problém.. ("Vampir má 8% taktiky do maxu taky)

Nikdy jsme od tebe nechtěli jako žadatelé jít wrong, pokud si dobře pamatuju a bylo by od tebe férové kdyby jsi řekl poďte kluci já mam klerika nahárvíme to spolu, když přijde pk s klerem vás podržim.Tomuhle se řiká fér play a teamová hra a né posílat lidi aby ztrácely čas a equipy a z povzdálí si nad tím mýt ruce. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 16th, 2011, 10:48 am 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: leden 10th, 2011, 1:43 am
Příspěvky: 31
povolani: Na UO - Necromancer - Hrobnik
Real - Vyučenej instalatér, momentálně všehochuť
Výprava nemusí riskovat pokud se brání a ne se automaticky portí pryč, jako to děláš ty :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 17th, 2011, 9:35 am 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: leden 10th, 2011, 1:43 am
Příspěvky: 31
povolani: Na UO - Necromancer - Hrobnik
Real - Vyučenej instalatér, momentálně všehochuť
Nebudeme to dal pitvat,jsem rad ze jsi se me k tomu trochu otevreneji vyjadril, myslim si ze ti dela velkej problem pochopit, ze jsou i lidi co maji jiny starosti..

Mas hlavu tvrdsi jak ten nejtvrdsi orech. :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 17th, 2011, 6:07 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
OK lockuju pro obnovení mi napiš na icq


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz