ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 4:00 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 11th, 2011, 6:12 am 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
chci te pochvalit jako paladina, prijde mi ze vis co delat, pekne boostis, odbihas od potvor, no libil ses mi:)..jenom by to chtelo zjistit jestli jde nejak s tim iscariotem ressovat ze svitku pac priste se to treba bude hodit:)..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 11th, 2011, 9:32 am 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: duben 6th, 2009, 10:45 am
Příspěvky: 711
Images: 92
povolani: Clerick, Ranger, Craft, Necromance, NB Paladin
Gore píše:
chci te pochvalit jako paladina, prijde mi ze vis co delat, pekne boostis, odbihas od potvor, no libil ses mi:)..jenom by to chtelo zjistit jestli jde nejak s tim iscariotem ressovat ze svitku pac priste se to treba bude hodit:)..

Dá se ressovat ze svitku, ale musí se splnit Quest na ten ress svitek. Vim jistě že poslední NPC je na S od Cechu Mágů. ( Možná to je i první, kdo ví...?

_________________
UO je nejvíc promakaná hra... Takže ztrácim čas když hraju něco jiného.
Žiju život, takže ztrácim čas, když žiju něčim jiným.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 11th, 2011, 4:46 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
napiš dančulovi ten kvest delal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 11th, 2011, 9:42 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: duben 6th, 2009, 10:45 am
Příspěvky: 711
Images: 92
povolani: Clerick, Ranger, Craft, Necromance, NB Paladin
Rainbow píše:
napiš dančulovi ten kvest delal

TJ, každej hrabe sám za sebe koukám. Místo toho aby to zdělil na Foru tak sem Maser ja to mam, tak si mě proste :hvizdal:

_________________
UO je nejvíc promakaná hra... Takže ztrácim čas když hraju něco jiného.
Žiju život, takže ztrácim čas, když žiju něčim jiným.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 12th, 2011, 12:33 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: leden 10th, 2011, 1:43 am
Příspěvky: 31
povolani: Na UO - Necromancer - Hrobnik
Real - Vyučenej instalatér, momentálně všehochuť
Dík Gore.
Ten q nevim já jsem se na to ptal už pár lidí a kdo má tu specku tak to nemá a kdo to má hotové tak prostě neporadí..až uvidim dancula zkusim mu napsat treba me poradi no :?

Jo ten paladin mě baví celkem neni nad necra :-) ale trošku jsem se naučil odbíhat a tak nějak vnímat..hlavně to chce klid v dungu a domluvit se předem na nějakým obíhání něčeho nebo tak..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 12th, 2011, 12:37 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: leden 10th, 2011, 1:43 am
Příspěvky: 31
povolani: Na UO - Necromancer - Hrobnik
Real - Vyučenej instalatér, momentálně všehochuť
Připojim se k rodovi taky se mě zdá že pár lidí prostě hraje samostatně, ale je tu taky pár lidí co hrají team hru..Zase na druhou stranu jeden takovej solista do dungu neni špatněj je pak schopnej to celý zachránit když se to podělá..Navíc ty lidi tady jako je Rain, Nax, u kterých mě přijde že jsou takový nejvíce sólový, moc dobře vědí co dělají..Ale více takovejch lidí "hrr" do dungu je pak strašný kydlo :-D teda pro mě protože nemám takový zkušenosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 12th, 2011, 12:39 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: leden 10th, 2011, 1:43 am
Příspěvky: 31
povolani: Na UO - Necromancer - Hrobnik
Real - Vyučenej instalatér, momentálně všehochuť
Taky už bych chtěl mít to maturitu rode za sebou jako ty..je dobrý že jsi nedělal státní..jak chodím dálkově a ještě do toho ta státní no..mám takovej pocit že to nedopadne dobře, pokud tam někdo hodně nepřivře oči :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 13th, 2011, 5:32 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
pche já a solista pár let sem nešel solo snad vyjma tska pro skyje


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 14th, 2011, 10:26 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: leden 10th, 2011, 1:43 am
Příspěvky: 31
povolani: Na UO - Necromancer - Hrobnik
Real - Vyučenej instalatér, momentálně všehochuť
Chtěl bych se s váma tímto rozloučit.

Nechci si na nikoho stěžovat a ani se v tom dále piplat, rozhodl jsem se tak, protože si myslím že by to stejně nedělalo dobrotu, nechci kazit hru ostatním, dohadama s někým. Hraju uo proto abych se pobavil a ne proto abych byl otrávenej a musel nutně něco dělat pod tlakem ale poslední dobou mě to spíše otravovalo díky jistým okolnostem..

"Neodcházím proto abych dal přihlášku jinam."

Hodně jsem se tu s váma naučil, protože jsem přišel jako NB člověk kterej s DP nemá zkušenosti a za to vám děkuju.
Tobě rode děkuju za to že jsi mě protahl asi 4x dungem a ucraftil mě nějaký věci co jsem potřeboval, ale zároveň bych ti chtěl tímto říct, že nejsem hadr na podlahu kterej hodíš přez koště a vytřeš s ním nejhorší špínu.
Úkoly co jsi mě dával mě bavily, ale tvůj poslední úkol s klíčema mě nenadchl a nelíbilo se mě že jsi mě to dal podmíněně, tím že mě jinak nebudeš v guildě chtít a nebudeme spolu vycházet.

Jinak celkově se mě tu s váma hrálo dobře, obzvláště skill některých je solidní :-) Whiwihoo,Gore,Naxi,Raine,Plechu,Dančule :potlesk: .. hrajete parádně, ostatní jsem bohužel nestihl poznat..

Hodně štěstí i adeptům :wink:

Mějte se všichni

: Mává :


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 14th, 2011, 11:43 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
no nevidim do tvojich duvodu a komentovat to nebudu, od toho jsou tu aktivnejsi clenove, je to tvoje rozhodnuti, jenom doufam ze ti nekdy muzu napsat a skocime zas CV treba:)?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 15th, 2011, 2:16 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: leden 10th, 2011, 1:43 am
Příspěvky: 31
povolani: Na UO - Necromancer - Hrobnik
Real - Vyučenej instalatér, momentálně všehochuť
Určitě gore napiš kdy budeš mít náladu..jsem tu většinou na večer teďka, protože přez den nám dělají stoupačky a já se učim..rekonstrukce je ještě na týden :|

To CV byla parádní no stress akce :potlesk:

Ps.: Koukám rode že jsi velkej hrdina, čekal jsem od tebe nějakou odezvu a ani písmenko :hvizdal:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 15th, 2011, 2:41 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: duben 6th, 2009, 10:45 am
Příspěvky: 711
Images: 92
povolani: Clerick, Ranger, Craft, Necromance, NB Paladin
Dexter píše:
Určitě gore napiš kdy budeš mít náladu..jsem tu většinou na večer teďka, protože přez den nám dělají stoupačky a já se učim..rekonstrukce je ještě na týden :|

To CV byla parádní no stress akce :potlesk:

Ps.: Koukám rode že jsi velkej hrdina, čekal jsem od tebe nějakou odezvu a ani písmenko :hvizdal:

A co bys chtěl slyšet? Na co mam reagovat? Co podle tebe mam dělat?

Odemne si slyšel to co si slyšel a tj -> Nechceš splnit zadanej úkol s naharvenim klíčků do Wrongu, a odpovědí jakou to řikáš to znamená: Seru ti na to.
Ne, takové spoluhráče já nepotřebuju, jestli je chtějí jiní členové tak ať řeknou - Chcemetě tady, zůstaň, neodcházej. Rod je to a to na Roda se vyser.... ( a nebo bůch ví co )
Ale prostě to že bys rád chodil dungeony, a jednoduchej úkol přinést 10 předělaných klíčků ti přijde jako 'trapárna' nebo jak to vidiš je ti u Pí..e. Tak Sorry, ale pro to aby ses naučil hrát dungeony nechceš nic dělat. Ale Harvit na to abys měl další Mega to máš čas, chodíš Harvit každej den eventuélně trénuješ další postavu. Sry ale musíš si zařadit Priority - Buď se hlásim ke Guildě a nebo jedu sám na sebe.

_________________
UO je nejvíc promakaná hra... Takže ztrácim čas když hraju něco jiného.
Žiju život, takže ztrácim čas, když žiju něčim jiným.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 15th, 2011, 3:04 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: leden 10th, 2011, 1:43 am
Příspěvky: 31
povolani: Na UO - Necromancer - Hrobnik
Real - Vyučenej instalatér, momentálně všehochuť
No moje priorita se kterou jsem se sem hlásil byla a je i na dále taková, že se chci pobavit a ne se trápit věcma co mě nebavěj. Každej večer opravdu neharvim..že jsem loglej na mapě nebo icq jako ty neznamená že jsem na ultimě a něco dělam. "Podle sebe, soudím tebe" Ty zadáš takovéhle úkoly, nevyrovnaným způsobem, to je jako by jsi někoho poslal s pytlem na pole pro brambory dal mu jeden pytel a vzal druhého a dal mu tolik pytlů, že je ani neunese...
Jeden to může nahárvit normálně a druhej aby se s tím sral někdy k ránu, protože ta lokace je dost frekventovaná co si budeme povídat.

Harvit na dungy musim, jinak nebudu mít peníze na potřebné věci. Jako nezlob se na mě ale po celém dnu starostí z namáhavého dne aby člověk logl na mapu a poslouchal řeči typu "jestli nesplníš úkol co jsem ti dal, nepočítej semnou, nebudeme spolu vycházet, nedostaneš můj hlas.." to neni pro každého..

Mě prostě neni 15 abych tu seděl nonstop a UO žil, když už lognu chci se bavit. :lol:

K tomu sám za sebe, myslím že samo za sebe tu jede více lidí já tím sám za sebe když tu nikdo nebyl vyplňoval svuj volnej čas abych se pobavil a nazbíral zkušenosti a nemusel otravovat lidi okolo aby mě někam brali čico...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 15th, 2011, 5:29 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Toto mě ale mrzí.

Co jsem měl možnost Dextera poznat je to fajn kluk.

Snad jsem pochopil z vašich postů vše - Rod ti zadal úkol, který ti měl zpestřit hru a prokázat tvou loajalitu k nám. Rod jako "služebně starší" na to má vůči tobě plné právo. Na co ale nemá právo je vyhrožovat ti sankcí, pokud jej nesplníš - oficiální úkoly pro tvé povýšení zadává Rainbow, jako stále jediný oficiální adeptmaster. Proto ze své pozice guildmastera ti zaručuji plnou podporu mou, pokud Rodovy úkoly nesplníš - jsou dobrovolné a to platí pro všechny ostatní žadatele.

Jedna otázka na tebe mi Dextře zůstává. Jakým způsobem jsi dal Rodovi najevo, že ti jeho úkoly nepasují? Zkusil jsi mu to vklidu vysvětlit, nebo jsi mu rovnou řekl, že takovou blbost dělat nebudeš?

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hrobník - necromancer
PříspěvekNapsal: březen 15th, 2011, 6:53 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
souhlasim s whim v plne mire a moji podporu mas taky

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz