ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 4:13 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rufio
PříspěvekNapsal: leden 30th, 2011, 8:49 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: leden 30th, 2011, 7:51 pm
Příspěvky: 6
povolani: Student
Srdečné pozdravy vynšuji Vám.

Úvod:

Jmenuji se Marek Olbrecht a před týdnem sem oslavil 23. narozeniny. Momentálně studuji vysokou školu v Hradci Králove, obor archeologie. Od února začínám bydlet na privátě v HK, tak jsem se rozhodl znovu aktivně hrát UO. Předtím jsem bydlel na kolejích, kde byl extrémně rychlý net, ale bohužel všechny online hry byly blokované, takže jsem hrál pouze Dotu proti botům...
Jinak z online her sem hrál taky WOW, Age of Conan, Warhammer Online, Dungeons and Dragon online, Legue of Legends..A to je tak vše co jsem hrál delší dobu. Nicméně propracovanému světu UO a jejímu osobnímu kouzlu se to nevyrovnalo. Proto sem se rozhodl po dlouhé době vysedávání u DP stránek a prohlížení rúzných guild, že by se mi nejvíce líbilo u Vás.

Postavy:
1, Smazané:
-Nikolaj Nabajaht
-Adalard
-Lahmia

2, Aktivní:
-Rufio(upír) - všechno důležité max, kromě Taktiky 90% ( dnes sem započal trénovat alchemku)
-Drizzt Do'Urden(hraničář) - všechno důležité max, kromě Tamingu(ten sem nikdy nezačal trénovat)
-Apocalypto(Mage) - magery 60%, healing 35%
-Shamus(paladin) - čerstvě vytvořený

Refreshuji:
Bratrovy postavy jménem Ježíš a Willy Wonka

Herní Info:
Jako úplný nováček sem začínal u gildy Brotherhood, kde si mě pod svá křídla vzal Regis, který mě naučil mnoho o světě DarkParadise, naučil mě hrát mága a trošku i PvP. Byl to skvělý kolektiv lidí, kterým nikdy nevadilo, že jsem v dungeonu něco pokazil, naopak mě motivovali abych dungeony chodil častěji a učil se ze svých chyb a díky nim mi dali skvělé základy toho, jaká je role každé z postav v dungeonu. Díky tomu jsem se po nějaké době rozhodl Brotherhood opustit a začít svůj příběh v nové gildě. Velmi se mi zalíbila tehdy začínající gilda Hunters, proto jsem neváhal a podal k nim přihlášku. Vše dobře dopadlo a já byl přijat členy. Spolu jsem zažily spoustu legrace i napjatých situacích, když sme se pokoušeli poprvé dobýt Pride, bohužel bez úspěchu:). V období u Hunters, jsem párkrát přerušil svojí aktivitu a zase se k nim vrátil, nicméně už to nebylo(z mojí strany) to co to bejvávalo. Nikdy sem se neodhodlal hrát déle než měsíc. Předtím, než sem s Ultimou skončil na delší dobu(1-2 roky) jsem ješte chvíli byl pvp frakci gildy Generation Progress za Drizzta, chtěl jsem se naučit pvp. Trvalo to asi měsíc a pak už jsem nelognul ultimu nikdy. Jenom na refreshování acc. Přihlášku sem si během období váhání, zda-li skončit nebo né podal ješte ke gildám V.I.R a Generation Progress(obě sem stáhnul na vlastní žádost, uvědomil sem si že bych jim neposkytnul aktivního hráče jakého by chtěli).
Prohřešky proti pravidlům jsem nikdy neměl a PK postavu taky ne. Myslím že to je vše co by nějak stálo za zmínku.

Co očekávám:
Toto je vždycky ta nejtěžsí část, ale byl bych rád za příjemný kolektiv lidí, kteří se můžou jeden na druhého spolehnout, zažijí legraci v dungeonu nebo na sraze. Nevadily by jim mé herní nedostatky.

Co nabízím:
Nabizím Vám věrného, slušného kamaráda, který vás nenechá ve srabu. Postupem času, až dodělám mága a mé prsty si zvyknou na klávesnici od notebuku i řekl bych kvalitního mága do medium a low dungeonů. Taky je se mnou sranda...někdy:P. Jsem ochoten se učit nové věci a rychle chápu :)

Dungeony:
Decait, Wrong, Terathan, Covetous, Cyclop dung, Cyclop valeys, FDD, Hytloth, Ice, Tera Sanctum, Water, Yomotsu...tyto všechny dungeony jsem znal, bohužel jak sem si četl tak je jich asi hodně po úpravě a asi už to nebude to jak sem to měl naučené já. V Pride jsem byl 2x a dostali sme se pokaždé jenom tam, jak vás to koplo na parapast k wyrmům. Takže nikam daleko :)

A to je asi vše co mě napadá :).

Zapoměl jsem na ty červený slova: R, O, d, chci se pridat k rodu, prihlaska, inteligentni tvor, postovanim, aktivitu, tema, člověk, charakter, adepta, ČERVENĚ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rufio
PříspěvekNapsal: leden 30th, 2011, 10:26 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: březen 4th, 2007, 7:29 pm
Příspěvky: 122
Cao,
nevadilo by ti ist si s nami dobrovolne ustlat pri objavovani dungu pre nas noveho? Napriklad Desp? :) `
Btw kedy mas cas chodit dungy?

_________________
I am DODO bird!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rufio
PříspěvekNapsal: leden 30th, 2011, 10:49 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: leden 30th, 2011, 7:51 pm
Příspěvky: 6
povolani: Student
Nevadilo by mi to, párkrát se umře a třeba po čtvrté to výjde. Tak nejvíce času mám ve večerních hodinách až do pozdního rána,většinou chodím spát kolem 3-4 hodin ráno. Teď mám do 7.unora volno, než začne letní semestr. A během semestru to záleží na rozvrhu, většinou nechodím na přednášky ale jen na semináře:p...takže by se dalo říct, že s výjímkama mam čas hrát skoro pořád:P

edit: no abych byl upřímný tak nejraději bych chodil za vampa, protože mi sedí nejvíce...Vím že teď to bude znít asi hloupě, ale chodit bych ho chtěl v humanovi:P...ale není problém jít i ranga, popřípadně kdyby chyběla dmg ekvipnout brachového wariora..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rufio
PříspěvekNapsal: leden 30th, 2011, 10:53 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: březen 4th, 2007, 7:29 pm
Příspěvky: 122
Hehe,sme natom podobne tiez na prednasky nechodim a chodim iba na cvika ;) Tak to je cool,som rad ze sa pomaly ale isto rozrastame..ked nieco pojdeme napisem ti..daj sem este tvoje icq.

_________________
I am DODO bird!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rufio
PříspěvekNapsal: leden 30th, 2011, 11:12 pm 
Offline
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět

Registrován: srpen 27th, 2009, 2:57 am
Příspěvky: 92
Bydliště: Minoc, tam dole :P
povolani: Student - flakac
uprimne vamp za huma je supr vec :) ja hral skoro only huma nez sem presel do stavu neaktivity :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rufio
PříspěvekNapsal: leden 31st, 2011, 12:01 am 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: duben 6th, 2009, 10:45 am
Příspěvky: 711
Images: 92
povolani: Clerick, Ranger, Craft, Necromance, NB Paladin
1) Přidej si členy RODu na ICQ a napiš jim info aby věděli kdo si je přidal.
2) Jaký máš názor na PK?
3) Na jakém servru si hrál AoC? Kdypak ( +- čas )? Pokud si byl v Targuenu napiš v jaké Kohortě.

Musim tě pochválit za přečtení příspěvku než zažádáte o členství + vyplnění zadaného úkolu.

_________________
UO je nejvíc promakaná hra... Takže ztrácim čas když hraju něco jiného.
Žiju život, takže ztrácim čas, když žiju něčim jiným.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rufio
PříspěvekNapsal: leden 31st, 2011, 12:28 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: leden 30th, 2011, 7:51 pm
Příspěvky: 6
povolani: Student
1, hotovo, snad sem nikoho nezapoměl
2,Pk mi nevadí, mám pvp rád..ono je v podstatě jědno jestli si modrý nebo červený..když si prase a chceš prasit, tak ta barva postavy je jenom detail. Osobně sem tedy žádné pk nehrál.
3,AoC jsem hrál na serveru Fury...kde se teda pak nedalo hrát v Khešatě, protože tam bylo plno ruskejch gild, většinou tak o 15 členech a zabíjelo to všechno co se hejbalo:)...Koupil jsem si to hned jak to vyšlo v ČR, a vždycky jsem třeba měsíc hrál, pak si dal pauzu měsíc, zase si to zaplatil atd.. naposledy jsem to hrál asi tak před 3 měsíci. Mám tam HoXe, BSko a Conqueora všechny cca na 75 levelech :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rufio
PříspěvekNapsal: leden 31st, 2011, 1:29 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Ahoj,

chválím za přidání si mě na ICQ i moc pěknou přihlášku.

Proti vampovi v humovi nic nemám, naopak - chodím ho nejčastěji :), ale chce to fire imunitu a specializaci, ta teprve dodává na užitečnosti.

Budu rád, pokud i mě zkusíš někam vytáhnout - tedy, piš na icq, nicméně vždy až večer - kolem sedmé můžeš napsat, půjdu ale nejdřív v osm.

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rufio
PříspěvekNapsal: leden 31st, 2011, 1:46 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: leden 30th, 2011, 7:51 pm
Příspěvky: 6
povolani: Student
No právě jsem rozprodával všechny možný věci, abych si našetřil 1m na specializaci, a zapoměl jsem, že musím nejdříve splnit kvest na šerpu. Tremere jasná volba pro mě:)..A imunitka by se mi velmi libila, komu né že:)..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rufio
PříspěvekNapsal: leden 31st, 2011, 6:56 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: duben 6th, 2009, 10:45 am
Příspěvky: 711
Images: 92
povolani: Clerick, Ranger, Craft, Necromance, NB Paladin
Mě si napřidal na ICQ *crying*

_________________
UO je nejvíc promakaná hra... Takže ztrácim čas když hraju něco jiného.
Žiju život, takže ztrácim čas, když žiju něčim jiným.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rufio
PříspěvekNapsal: leden 31st, 2011, 7:28 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: leden 30th, 2011, 7:51 pm
Příspěvky: 6
povolani: Student
Přidal:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rufio
PříspěvekNapsal: únor 1st, 2011, 12:31 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
Připomínky k Sorcům.....Pít gs pít gs pít gs....další věc nenechavej si od mobů dávat dvě rány...vampír si musí držet fame


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rufio
PříspěvekNapsal: únor 1st, 2011, 3:02 pm 
Offline
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět

Registrován: srpen 27th, 2009, 2:57 am
Příspěvky: 92
Bydliště: Minoc, tam dole :P
povolani: Student - flakac
jj umiral skoro jak ja v decu :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rufio
PříspěvekNapsal: únor 1st, 2011, 7:15 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: leden 30th, 2011, 7:51 pm
Příspěvky: 6
povolani: Student
Oka, zapamatuji si propříště. Sem práve uplne zapomel, že některý monstra dávají celkem pecky :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rufio
PříspěvekNapsal: únor 3rd, 2011, 12:30 am 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: duben 6th, 2009, 10:45 am
Příspěvky: 711
Images: 92
povolani: Clerick, Ranger, Craft, Necromance, NB Paladin
Pro tebe první úkol ode mě: Přines mi aspoň tři druhy koření.

Edit: domluvte se s Rakeemem, a můžete hledat společně. ( i když budu chtít to koření po každém z Vás )

_________________
UO je nejvíc promakaná hra... Takže ztrácim čas když hraju něco jiného.
Žiju život, takže ztrácim čas, když žiju něčim jiným.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz