ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 4:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ratafak-Mage
PříspěvekNapsal: květen 22nd, 2010, 9:01 pm 
Offline
čerstvá krev
Uživatelský avatar

Registrován: květen 22nd, 2010, 7:22 pm
Příspěvky: 6
povolani: Zástupce,Vedoucího prodejny Planeo,na Rondelu(Ú/n/L)
Zdravím,Než začnu pěkně z kopce,začnu kratouličkým úvodem.Doufám ,že se vám přihláška bude líbit,jak po pravopisné stránce tak po obsahové.

Jmenuji se Jakub a bydlím v ÚSTÍ NAD LABEM.Je mi 22 let a pracuje jako zástupce vedoucího prodejny Planeo.
Ultimu hraju 5 let,ale 4 roky pobývám na dp a v minulém roce 2009 ,jsem hrával rok na Kelevaru.Na dp hraju víc let,protože vím že se tu věci dají řešit dobrou cestou,což se o Kelevaru říct nedá.Lidé které prasí obyčejné lidi,myslí si o sobě bůh ví co a také,že gm né vždy vyhový vašemu návrhu.

Do guildy se hlásím pouze s postavou Ratafak,mám sice ještě wariora za kterého nehraju skoro vůbec(Dionysios z Halikarnasu)-bojové skilly má max.Skillcup má 893,2
Skilly ohledně Ratafaka:Anatomy(max)
Healing(max)
Magery(max)
Meditaton(91,2 Real)
Ressisting Spells(86,9 Real)
Stealth(max)
Hiding(69,8)
Bojové skilly:macefighting,fencing,wrestling (30 Real) Skillcup=787,4

Jiné postavy nemám....

Pk nemám,ani jsem něměl prostě mě to nežere běhat za pkčko jak blbec,nemám na to aby mě honilo 10 modráku,a nemohl do gz.
Pvp mě baví,ale jak říkám je rozdíl běhat za blue a za red,pvp zkušenosti opravdu mám,na Kelevaru jsem se učil od členů frakcí takže mě toho dost naučili k tomu jim děkuji.
Pvm též umím,i když se někdy stane že zaspím spadne zed,no a co potom?Všichny umřou.Nééé už si dávám pozor,když říkám umím,UMÍM!!!
Prošel jem tyto dungeony:Ice,desp,wrong,fdd,destard 3,4 patro,Cove,dokonce i Pride.

Mohl jsem se dostat do Avenger,ale jaksi jsem sklamal Xiina.Stejně věřím tomu ,že bych tam dlouho nevydržel...Když si někdo myslí ,že se chovám divně,tak at si myslí mě to je o fakt putna.Podle mě zezačátku Xiin byl docela dobrej člověk,ale jak jsem koukal zmýlil jsem se...OVŠEM to že on prostě ,celej naštvaněj že jsem v dungeonu nechal ležet cca 400k,to se stává ale jako říct mi máš týden aby jsi guildě uhradil 400k za ztrátu mi připadá jako uhozené.Doprčič on když třeba začínal nikdy nelehnul třeba s půjčením blodkem a lotem v dungeonu a určitě by mu nikdo neřekl,máš týden na to aby jsi to splatil.Víte co bych udělal já jako slušnej člověk?Ježiši proboha já děnně přicházím o tisíce a co no tak se stalo vylehal jsem s lotem v dungeonu a co no,jsou to peníze tady se přesně projevuje komu de o mamon a komu o čistou zábavnou hru,já ovšem taky nefnukám kdy přijdu o mytril..a to ještě nemluvím o té prasárně,když jsem běhal po Delu,zabilo mě pkčko a potom na mě promluvilo.Nezabil bych tě kdyby si Avenger dal těch 400k,v tu chvíli mi bylo jasné že je to někdo z členů Avenger.To že mi ještě tak přihlouple řekl,kdyby jsi to zaplatil tak bych tě nezabil.Takže to mám brát jako prasárnu? :D :D :D..mám svůj názor na tyhle lidi,co posílají členy guildy jako pkčka aby mě zabíjeli a dávali mi na místě rk.

Mám 1.afk prohřešek,trénoval jsem magery,přišel ke mě bubák zeptal se...jsi tu?,,Žádná odpověd"Nu což neodpovídá Afkař jeden,šup s ním do jailu.Slibuji ,že už v životě nebudu afk,protože to sekání mě vážně nebaví =D.

Do guildy ROD se hlásím,hlavně kvůli SLUŠNÝM LIDEM,a že prostě nejde tu jen o peníze,hledám prostě nějakou tišší guildu,která se nějak moc nerozmnožuje po světě a dělá neplechu.Já vím že je velký rozdíl mezi frakcí a guildou,ale o Chaosu mám svůj obrázek a o Orderu trošku hežčí obrázek,nepůjdu do frakce kde se furt lidi ponižují ,že ten neumí to a ten neumí to ,obírat hráče a pomluvat se.Prostě klidnou,tichou guildu kde bych mohl dožít zbytek života. =D

Ode mě můžete čekat pomoc v nouzi,třeba že jste mrtvý potřebujete oživit,znalosti pvp,prostě budu se snažit udělat pro guildu co nejvíc můžu.Pomůžu guildu rovíjet, budu dělat takového guildovní šaška :D...

Na závěr bych rád pronesl,že mi dost záleží abych se do této skupinové,přátelské guildy dostal,at jsem provedl či neprovedl něco zlého.

Můj kontakt:ICQ:577282631

Jo,ještě dodám že o výkendech jsem hodně aktivní,týdně hraji tak denně 3h,některé výkendy hraji jenom ultimu.

Těším se,na vaše názory a přeji příjemné počtení.
Ratafak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ratafak-Mage
PříspěvekNapsal: květen 22nd, 2010, 9:21 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Ty budeš ukecanej stejně jako Zvířecí bojovník :oP (kompliment)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ratafak-Mage
PříspěvekNapsal: květen 22nd, 2010, 9:40 pm 
Offline
čerstvá krev
Uživatelský avatar

Registrován: květen 22nd, 2010, 7:22 pm
Příspěvky: 6
povolani: Zástupce,Vedoucího prodejny Planeo,na Rondelu(Ú/n/L)
Nene :D ....Jenom jsem se snažil,tak :-(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ratafak-Mage
PříspěvekNapsal: květen 22nd, 2010, 11:07 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: září 24th, 2009, 2:29 pm
Příspěvky: 35
Dneska jsem s ním běhal po questu na M. Dagger:) Byla to pohoda a sranda. Připadá mi jako v pohodě člověk, kterej nevyhledává problémy a spolupracovat v dungu by se s nim dalo. Už má něco nachozíno a další prsk se hodí. Byl bych pro to zajít pár dungeonů s ním :micek:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ratafak-Mage
PříspěvekNapsal: květen 22nd, 2010, 11:15 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek
Uživatelský avatar

Registrován: leden 16th, 2010, 10:32 pm
Příspěvky: 40
povolani: Slezká Univerzita v Opavě. Obor informatika
celkem bymě zajimal ten destard 3,4 patro ty si buger pokud vim destard ma jen 3patra

_________________
V roce 1912 napsal slavný rakouský gynekolog Dr. Hermann Otto Kloepneckler,PhD.:"Nejlepším motorem na světě je vagína. Dá se nastartovat jediným prstem, sama se promazává, bere píst mnoha různých velikostí a každé čtyřitýdny si sama mění olej. Jen škoda, že její řídící systém je tak zasraně nevypočitatelný."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ratafak-Mage
PříspěvekNapsal: květen 22nd, 2010, 11:56 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
Taky mě to je trnem v oku
Jinak ilian mi psal, že to nebylo kvůli nějakýmu dungu a ztrátě, ale řikál mi že bylo podezdření na práskání a nějaké divné chování........šanci ti dáme určo když se lehne po tobě nebudu chtít nahradit ztrátu.....pass na mapu dostaneš až ti budu věřit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ratafak-Mage
PříspěvekNapsal: květen 23rd, 2010, 12:00 am 
Offline
čerstvá krev
Uživatelský avatar

Registrován: květen 22nd, 2010, 7:22 pm
Příspěvky: 6
povolani: Zástupce,Vedoucího prodejny Planeo,na Rondelu(Ú/n/L)
Teda prd2,3 patro ...ovšem Xiin,na to kolik mu je =) nejsem jedinej kdo by o něm řekl že je prase .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ratafak-Mage
PříspěvekNapsal: květen 23rd, 2010, 12:04 am 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek
Uživatelský avatar

Registrován: leden 16th, 2010, 10:32 pm
Příspěvky: 40
povolani: Slezká Univerzita v Opavě. Obor informatika
no já si tě pěkně prověřím u mejch indianskejch kamaradu

_________________
V roce 1912 napsal slavný rakouský gynekolog Dr. Hermann Otto Kloepneckler,PhD.:"Nejlepším motorem na světě je vagína. Dá se nastartovat jediným prstem, sama se promazává, bere píst mnoha různých velikostí a každé čtyřitýdny si sama mění olej. Jen škoda, že její řídící systém je tak zasraně nevypočitatelný."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ratafak-Mage
PříspěvekNapsal: květen 23rd, 2010, 12:07 am 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
Já už psal nyctakovi a beru a ty nic nevědí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ratafak-Mage
PříspěvekNapsal: květen 23rd, 2010, 12:36 am 
Offline
čerstvá krev
Uživatelský avatar

Registrován: květen 22nd, 2010, 7:22 pm
Příspěvky: 6
povolani: Zástupce,Vedoucího prodejny Planeo,na Rondelu(Ú/n/L)
notáák kluciii :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ratafak-Mage
PříspěvekNapsal: květen 23rd, 2010, 12:52 am 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek
Uživatelský avatar

Registrován: leden 16th, 2010, 10:32 pm
Příspěvky: 40
povolani: Slezká Univerzita v Opavě. Obor informatika
copak ja si proveruju kazdeho s kym bych mel jit dung

_________________
V roce 1912 napsal slavný rakouský gynekolog Dr. Hermann Otto Kloepneckler,PhD.:"Nejlepším motorem na světě je vagína. Dá se nastartovat jediným prstem, sama se promazává, bere píst mnoha různých velikostí a každé čtyřitýdny si sama mění olej. Jen škoda, že její řídící systém je tak zasraně nevypočitatelný."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ratafak-Mage
PříspěvekNapsal: květen 23rd, 2010, 1:18 am 
Offline
čerstvá krev
Uživatelský avatar

Registrován: květen 22nd, 2010, 7:22 pm
Příspěvky: 6
povolani: Zástupce,Vedoucího prodejny Planeo,na Rondelu(Ú/n/L)
Vsak jo v pohode,jenom jestli chces napovědu Pete,ti řekne je z guildy Sign(Nevement)
chodim s nim dungy furt solo treba ice a rekni ti ze jsem dobrej PVM.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ratafak-Mage
PříspěvekNapsal: květen 23rd, 2010, 1:27 am 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Zejtra buď reflej ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ratafak-Mage
PříspěvekNapsal: květen 23rd, 2010, 11:07 am 
Offline
čerstvá krev
Uživatelský avatar

Registrován: květen 22nd, 2010, 7:22 pm
Příspěvky: 6
povolani: Zástupce,Vedoucího prodejny Planeo,na Rondelu(Ú/n/L)
Jsem plně reflej jenom čekám a čekám.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ratafak-Mage
PříspěvekNapsal: květen 23rd, 2010, 1:46 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: duben 6th, 2009, 10:45 am
Příspěvky: 711
Images: 92
povolani: Clerick, Ranger, Craft, Necromance, NB Paladin
Ještě si mě nepřidal do kontaktů na ICQ.

_________________
UO je nejvíc promakaná hra... Takže ztrácim čas když hraju něco jiného.
Žiju život, takže ztrácim čas, když žiju něčim jiným.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz