ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 6:57 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Archibald (nekromancer)
PříspěvekNapsal: únor 2nd, 2007, 1:03 pm 
Zdravím vás ctění hrdinové,
velcí válečníci, mocní mágové, moudří kněží, žízniví vampové, drazí temní kolegové nekromanté, obratní hraničářové, šikovní řemeslníci.

Rád bych tímto přednesl svojí žádost o vstup k vám do společenství.

Nejprve snad něco o mě 1) (osobně): stár 21 jar, výhledově studující, občas si dopřeje alkoholu i jiných neřestí, rád si hraje :fallout: , rád se baví, občas i rád pobaví :wink:
(jo, a taky rád používá nejrůznější xichtíky, až to může být únavné :shock: )

2) herně: UO znám již od svých školních let, kdy se dobře pamatuju na první pk co nás s kluky pojelo a ketré k mé smůle uteklo, zrovna když se mi dařilo pořádně se z té heavy crossbow trefovat... její jméno slulo Hevla. Rovněž si vzpomínám na tzv. Šmouly škoda jich, srandovní pk. No, to asi k mým začátkům hraní, tedy je vidno, že jsem byl hraničářem (toto povolání mám stále v oblibě). Nepřízeň osudu a další neblahé vlivy jako přímačky na střední školu, jiné zájmy :oops: a též darování acc. vedlo k dlouhé herní nečinnosti.
To se změnilo před třemi roky kdy mě ctěný vamp slující nezvyklým jménem Whiwihoo přemluvil ať se opět vrátím do hry, opět jako hraničář, ten se však s mým postupným vývojem nezdál býti optimálním a posléze se zrodil Nekromant Archibald. I on však zanikl mým zaviněním, jelikož jsem dlouho nehrál z důvodů vzteku na UO kdy se mi výrazně nedařilo, a tak jsem si dal pauzu... O acc. se měl starat zmíněný vamp, ale neuhlídal, a acc byl smazán, což však nikoho nemrzelo a nikdo nic nevyčítal (aspoň ne moc).
Herní zkušenosti z těchto dob nejsou nijak výrazné.
Současný Archibald, který by se k vám rád přidal již jisté zkušenosti má, ale pořád to není žádná sláva a má se co učit, nechybí mu však elán a dobrá vůle se zlepšovat. Prozatím se vždy lépe cítil v otevřených prostranstvích, kde mohl zabíjet různé méně obratné a nadané tvory než on sám jako cyclopy, draky, wyrmy a jiná zlá stvoření. Jediný dungeon kde byl, je Decit, kam ho vzal jiný ctěný přítel Morph, a za tuto zkušenost jsem mu velice vděčný. Zkušenosti s bojem muže proti muži či divé ženě Archibald nemá, snad kromě těch kdy ho někdo někde zabil, okradl, oživil a opět zabil. Velice rád by se v tomto oboru boje zlepšil, aby na světě bylo méně bezohledných zlodějů a vrahů.

(co říct ke skillům : Anatomy 44,9
Healing 48,8
nejdůležitější skill Hiding 39,7 :wink:
méně důležitý skill Magery 66
Necromancy: 97
ale stále se na nich pracuje... viz časté lagy serveru... :spam: )

Proč jsem si jako hráč vybral zrovna vás? Tak nějak řízením osudu jsem se s vámi více seznámil, i vy mě již trochu znáte, z mapy, občas z výletu a zjistil jsem, že jste fajn lidi a ne jen nějací LOLci a ROFLáci co jim jde jen o namaxované postavy a chlubení se equipem, ale o skutečnou hru a zábavu...
Rád bych se tedy stal vaším členem a podal takto svou přihlášku.
Doufám, že jsem v ní nic neopoměl.

Zdraví vás váš Archibald
---------------------------------------------------------------------------------------
vyskytl se mi mensi problem s moznosti hrani UO
takze uz nemuzu byvat tak casto, ve hre... rad bych ale i tak byl prospesny guilde, tedy na vypravy a podobne, musel bych dopredu vedet... jenze je takovy blby, kdyz mi nekdo bude psat tak nejak dopredu, no ale zase budu moci kdykoli i v pracovnim tydnu dopoledne, krome nedele rana
takze, abych to nejak shrnul: -budu se snazit co nejcasteji se vam ozyvat, jak budu mit volno a ptat se co se bude dit (nebo mi kdyztak muzete pisnout na icq, budete-li me potrebovat :wink: ale spis se budu snazit zustat v kontaktu s vami)
TS-znam, a pro pripad nainstaluju i na druhem pocitaci
a skillove jsem se trochu zlepsil : Anatomy 46.9
Healing 51.7
Hiding 42.9
Magery 68.3
Necromancy 100


Naposledy upravil Archibald Ironfist dne únor 21st, 2007, 5:22 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 2nd, 2007, 1:28 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
archie tak te tu vitam mapu pouzivas to vime jak si na tom s TS

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 2nd, 2007, 1:43 pm 
Offline
Moderator
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět
Uživatelský avatar

Registrován: leden 30th, 2007, 2:44 pm
Příspěvky: 85
Bydliště: Vesper č.64, SL Guild house
Dlouhé dny a příjemné noci :)
No přihláška je to dle mého skromného názoru povedená. A po těch několika posledních je to určitě příjemná změna.
Tohodle panáčka znám z realu, a už se docela dlouho pohybje na vaší mapě. Sice ještě neprozkoumal moc smradlavých zákoutí různých dungů, ale jak ještě trošku zlepší magerku, myslím, že začne chodit akce až hanba :) Tak hodně štěstí nekřisko jedno. I Rodu...

_________________
Morph, Zlomený prst
[Sanct Lor]
"A day without blood is like a day without sunshine" - Full Metal Jacket


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 2nd, 2007, 1:49 pm 
mne sa zda archi ako aktivny vesely chalan, ktory aj zato najblaznivejsie dobrodruzstvo. Nekromancer sa vzdy hodi, ale archi ty sam vies ze este musis trocha zapracovat na tej magere a je to v poho :wink: . Samozrejme je skoda toho renga, ale ked budes hrat nekra tak isto ako renga tak u teba neni problem :D .


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 2nd, 2007, 2:22 pm 
Offline
Vrchní Resser, Site Admin
Vrchní Resser, Site Admin
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 30th, 2007, 10:39 am
Příspěvky: 177
Bydliště: Ankh 3, u pokladu vedle LLL mam sekurku.
povolani: Programator
Archie vypada jako vykuk :oP ale jo na nekrika to pujde :)

_________________
Arized: Od ted mi budete rikat "Pan Mag". You see body of Ari (54 items). Archo pod me zvednout pls :p.

Pravda není vždy taková jak se zdá. Rozpor neexistuje. Rozum je mým jediným vládcem.
1. pravidlo: Lidé jsou hloupí.
Dávejte Obrázek. Žádný Obrázek protože je to opravdu Obrázek. Nepěstujte Obrázek nebo vase tema ceka Obrázek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 5th, 2007, 7:46 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Ahoj Archibalde

Dnes vecer se te chystam konecne pomoci Zvonku osvobodit z tve kamenne podoby, tak ksakru, jaktoze jsi tu uz ted???

Prihlaskou jsi me potesil, napsal jsi ji pekne, rozvitymi vetami s hlavou a patou, bez gramatickych chyb. To je v posledni dobe velka vzacnost :D.
Schopnosti tebe jako necromancera jsou uz na slusne urovni, jiz dosahly urovne pouzitelne v nekterych dungeonech...
Dovednosti a znalosti tebe jako hrace se rychle rozsiruji a zlepsuji. Za chvili budes velmi platnou pomoci na vypravach.

Navic znam te z RL, velmi dobre troufam si rict. Vim tedy dost na to, abych te s klidnym srdcem vzal na vypravu do dungeonu.

jinak pro drbny, s Archibaldem, to hral jeste za rangera o prazdninach v roce 2005 jsme se vidali do Despise. Ja, on a jeste nas znamy necromancer ( tehdy jeste dobry, dnes takove prase, ze jeho jmeno rikat nebudu. ) Lehli jsme vsichni... Ale bavili jsme se dobre, nejvice Archieho hlaskami, kdy kazde dve vteriny spamoval OMG OMG OMG OMG a LOL LOL LOL... asi byl pripity, mozna jen priposrany strachy, kazdopadne doslo na jeho slova :D

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 5th, 2007, 8:25 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
hele whi kdo byl ten tajemny necromancer
Goremoth: Goddivine... Pamatuješ, jak Whi říkal že by mohl dorazit na sraz Rodu kdyby nějaký byl a vy jste ho jak se to řiká vypískali?

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 5th, 2007, 8:50 pm 
whiwihoo píše:
Ahoj Archibalde

Dnes vecer se te chystam konecne pomoci Zvonku osvobodit z tve kamenne podoby, tak ksakru, jaktoze jsi tu uz ted???

Prihlaskou jsi me potesil, napsal jsi ji pekne, rozvitymi vetami s hlavou a patou, bez gramatickych chyb. To je v posledni dobe velka vzacnost :D.
Schopnosti tebe jako necromancera jsou uz na slusne urovni, jiz dosahly urovne pouzitelne v nekterych dungeonech...
Dovednosti a znalosti tebe jako hrace se rychle rozsiruji a zlepsuji. Za chvili budes velmi platnou pomoci na vypravach.

Navic znam te z RL, velmi dobre troufam si rict. Vim tedy dost na to, abych te s klidnym srdcem vzal na vypravu do dungeonu.

jinak pro drbny, s Archibaldem, to hral jeste za rangera o prazdninach v roce 2005 jsme se vidali do Despise. Ja, on a jeste nas znamy necromancer ( tehdy jeste dobry, dnes takove prase, ze jeho jmeno rikat nebudu. ) Lehli jsme vsichni... Ale bavili jsme se dobre, nejvice Archieho hlaskami, kdy kazde dve vteriny spamoval OMG OMG OMG OMG a LOL LOL LOL... asi byl pripity, mozna jen priposrany strachy, kazdopadne doslo na jeho slova :D


Hele zas neprehanej, LOL nepadlo skoro ani jednou, leda kdyz jsme tam kohosi z potvoraku polozili, pak uz to bylo jen omg... a vylehali jsme nakonec krasne ne? :wink:
...hned za vchodem
a on snad G jeste hraje? videl jsem ho jen zmineneho jako tvurce jednech stranek, tak jsem si rikal, to je divny, takze prece jen je to hovadko? hmm, skoda, ze zacatku byl fajn... asi ho maznu z kontakt listu icq
Jakube hledej ;) mozna uz ti to bude dostatecnou napovedou co jsem o nem zminil


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 6th, 2007, 2:46 pm 
[quote="Jakub Bohem"][/quote]

:p


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 7th, 2007, 2:03 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
goddivine hraje no...ten archie z LAWu to je on :P

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 8th, 2007, 2:39 pm 
whiwihoo píše:
goddivine hraje no...ten archie z LAWu to je on :P

jaaaj to je ten hajzlik co nas pojel v bazine na drakach... :evil:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 18th, 2007, 3:26 pm 
Offline
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět
Uživatelský avatar

Registrován: leden 28th, 2007, 8:27 am
Příspěvky: 80
Archibalda resit nebudu, at si to vyresi Znojemaci, tak a mam jednoho z krku :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 20th, 2007, 1:27 pm 
Destroyer píše:
Archibalda resit nebudu, at si to vyresi Znojemaci, tak a mam jednoho z krku :P

tak to je mozna fakt ale tez s tym budes muset suhlasit :P


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: březen 6th, 2007, 2:08 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 1:00 pm
Příspěvky: 164
Bydliště: Petrzalka
archibalde zijes ty vobec?

_________________
kler to ma tezky... samy plsaci ....pls vus pls str pls resss. proste strasneeeeeee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: březen 6th, 2007, 2:21 pm 
Cavalier píše:
archibalde zijes ty vobec?

ale jooo ;) mam ted sice problemky, s dobou hrani, ale na mape se ukazuju, akorat ted jsem byl nemocny, tak jsem nemohl uz vubec... vysvetleni nizsi aktivivity jsem dal nahoru, ze ted mam mensi obtize s moznostmi hry a musel bych si vse domlouvat predem, takze vzdycky lognu na mapu poptam se, a tak.. nebo jsem v kontaktui na icq


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz