ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 7:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 112 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2010
PříspěvekNapsal: duben 28th, 2010, 9:39 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Jsem pro tu s bazénem :oP Termín taky šumák.

Jinak nevadí když nás bude víc a na někoho nevyzbyde postel, ne? U Koka jsme taky skoro všichni spali na zemi. Každopádně jak Bobe říkáš, pokud se bude objednávat chata, tak by to chtělo závazný upsání se, abysme se nedivili, že tam budem nakonec 3 a nedoplatili se. Vím jaký má sestra problémy s podnájmníkama, takže docela se jen dobrýho slova "určitě přijedu" bojím.

Zatím je si jistej: Bob, přítelkyně, Whi, Jakub, já. To moc není :)

Kubo, dej to prosím někam jinam, aŤ to nemusíme vždycky rolovat od začátku.

Edit Jakub Bohem: to je bohuzel vlastnost globalniho tematu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2010
PříspěvekNapsal: duben 29th, 2010, 4:15 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
Tak mam pár informací termínu se víceméně přizpůsobim a preferoval bych tu chatu v hřensku .....další věc pokud by nás bylo moc a nevyšli postele sem ochoten pustit ati k sobě:-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2010
PříspěvekNapsal: duben 29th, 2010, 7:20 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
pozde to uz mam rezervovany ja + i bobovu slecnu

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2010
PříspěvekNapsal: květen 7th, 2010, 9:32 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: květen 13th, 2008, 4:25 pm
Příspěvky: 235
povolani: Kulturní referent, technolog
Čau vážení.
Uráčil jsem se po svým záhadným zmizení zase ozvat a zapojit se zpátky do dp života. Ale upozorňuju, že plán na aktivitu je zajisté mnohem chudší než aktivita na jakou jste ode mne byli zvyklí.
Ke srazu: Jdu koukat na hokej takže stručně, oleška je dobrá. bobánku zkus ještě zavolat na chatu "mír". Moje sestra tam měla svatbu a bylo to velice fajn. Vesměs to je v Jílovém, pár set metrů za děčínem pod sněžníkem. Jsou tam chatky a koupání naprosto geniální, průzračně čístá voda v 3m hlubokým přírodním koupališti. O výletování a další aktivity (dopředný představy například: zkamenělinová turistika, sledování divoký zvěře, návštěva zoo ústí nad labem se slevou a možností vstupu do zázemí, hlazení žiraf atd - přítelkyně, atd. všechno ozkoušený, zaručený zážitek alá brodění :D). Prostě nebojte ohledně programu nemám problém prochozenou mám hodně širokou oblast a knihovnu plnou oblastipisných knížek.
no jinak myslim že i kdybychom tu chatu nenaplnili i přeplnili tak to nebude vůbec problém jak píše Atalia. Tak moc ta chatička nestojí a míň jak 6 už se nás určitě nesejde.Tak to prostě zamluv a neremcej.
hm tak už hrajou jak o život němci namotivovaný žejo, takže to bude ještě zajímavý, tak zatim zejtra se zkusim zorientovat v žadatelích :D a pak třeba pustim hru abych zkusil jak se to vlastně ovládá :D
Příloha:
ThumbKP.jpg



info k variantě když nepude oleška, jasně bobe, těch možností je hafec, tohle mě jen blesklo jakože koupání, přírodě, ne úplná samota, ne úplně daleko od města, no problem takovejch chat za 100 max na noc je tu milion.
letní chatky 70 Kč
pokud je doba ubytování v letních chatkách kratší než 3 noclehy, zvyšuje se částka za ubytování o 30 Kč za osobu a noc
finské domky 130 Kč
pokud je doba ubytování v letních chatkách kratší než 3 noclehy, zvyšuje se částka za ubytování o 30 Kč za osobu a noc
http://www.volny.cz/chatamir/cenik.html
teda ale tohle mě vzalo :D:D:D : "Hlavně se umíme na všem dohodnout! Jsme přece lidé...."
http://www.volny.cz/chatamir/galerie.html
Taky jsem si vzpomněl na Ferdinanda. To je vlastně kousek od místa kde jsme započínali tuhou dopásovou vodní turistiku. Ale tohle mám prověřený, popravdě na olešce jsem nikdy ubytovanej nebyl ale záleží na požadavku, tam jsou zase lodičky :-D, ale tady zase míň lidí, kousek barák a na místě wifi!!
Důležitej dotaz - je na olešce wifi?
Ale jo nechci to zase zahltit milion návrhama, ber to jako variantu pohodlnější poskytující zázemí blízkosti něčího bytu, blíž město, to na olešce nebude, což je ale někdy výhoda prostě dve strany mince. Někdy ta nedostupnost těhle věcí je ku prospěchu sociality, ale když pohledim na skupinu RODLAG DP lidi, tak .. blabla už sem zase v tom, v rozepsanosti, tak dík no :D
kašlu na to jdu na hokej papa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2010
PříspěvekNapsal: květen 8th, 2010, 9:42 am 
Offline
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět
Uživatelský avatar

Registrován: leden 28th, 2007, 8:27 am
Příspěvky: 80
Ahoj,
chata Mir nas nenapadla, taky je to mozne reseni. Plusy jsou jasny (cena, bliz Decinu, no a ten nezbytne nutnej internet :hvizdal: ). O vylety by nebyla nouze ani tam ani tam, takze ty resit zas tak nemusime. Jako minus vidime to, ze na Olesce bychom meli pronajatou celou chatu pro sebe, kdezto v JIlovem si zamluvime par chaticek, zbytek obsadi jini, a zacne to spis pripominat kemp nez sraz :-). Takze jeste jednou otevirame anketu KAM? (rozhodnete se sami), v patek 14.5. uz to cele definitivne uzavreme a objedname.

_________________
.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2010
PříspěvekNapsal: květen 8th, 2010, 10:06 am 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
necham se prekvapit

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2010
PříspěvekNapsal: květen 9th, 2010, 10:48 am 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
Pro mě čím dál od přírody a říček lépe a od hospod hůře ale pojedu kamkoli


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2010
PříspěvekNapsal: květen 9th, 2010, 3:49 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Souhlasím. I když tura do přírody je fajn, jen ne žádný brodící se a horolezecký hc akce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2010
PříspěvekNapsal: květen 12th, 2010, 2:29 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Oleška - rozhodně je lepší být pohromadě v jedné budově.
Mír nabízí lepší možnosti na výlety a zábavu okolo.

Takže já jsem pro Mír.

*peace*

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2010
PříspěvekNapsal: květen 12th, 2010, 4:19 pm 
Offline
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět
Uživatelský avatar

Registrován: leden 28th, 2007, 8:27 am
Příspěvky: 80
Majitelka z Olesky mi psala, ze terminy uz jsou bohuzel obsazeny, nabidla mi jeste jinou chatu, ale ta se mi uz vubec nepaci. Takze nejspis zitra ci v patek zajedu na Mir a zkusim stesti tam.

_________________
.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2010
PříspěvekNapsal: květen 12th, 2010, 10:15 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Díky, díky ti. :potlesk:

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2010
PříspěvekNapsal: květen 13th, 2010, 4:29 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: květen 13th, 2008, 4:25 pm
Příspěvky: 235
povolani: Kulturní referent, technolog
No Mír bude přece jen lepší, no a to že budem rozhozený třeba do dvou chatek to vůbec nevadí čéče, hlavně se teda bude platit za člověka, tudíž maximální spravedlnost.

Takže kdo už je teď zvědavej malinko co tam kde jak, posílám obrázek lokality.
Kroužek 1. Camp! Ten bílej obdélník je bazén a to zelený okolo jsou lesy. Šedivý jsou tzv. kamenný pole - tudíž jakýsy pole z čedičovejch kamenů, vesměs zajímavej pohled.
Kroužek 2. bydlim já a Bob, takže možnost rychlý záchrany, vidim to tak, že tam se budou i vařit hromadné obědy, pokud nebude keš na chály jako v tý hospodě tam u Labe.
Kroužek 3. No aby se pan r. nelek, do sport baru s prima pivem, točenou kofolou pro gurmány, kulečníkem fotbálkem, čipkama, xtelevizema a dalšíma bejkárnama je to tak 5 minut autem.

No Ati, hehe, jde vidět, že nevíš co je to hc výlet. Teda uznávám, že ten vymletej potok byl trochu hustější, ale to bylo jen takový mini osvěžení jinak (pro mě) slaboučkýho výletu. Takže možno čekat alespoň jeden podobnej druh inspirativního zážitku, pokusim se aby tam nečekalo překvapení jako minule a svý plány si nejdřív sám projdu. Ale to že jste stáli před tim potokem a divili se, že si tam jako máte namočit nohy, tomu se dodneška usmívám :D:D:D Když už jsme u toho, lezení se bát můžeš, ale když už tam vylezeš, tak toho nelituješ ba naopak. Strašení bylo dost, tentokrát na přípravu nejspíš budu mít čas, takže ....
"možná přijde i kokýthie....". Jestli si do tý doby nenajdu job kterej mě totálně odrovná, ale zatim se mi 13k z pracáku za nicnedělání docela líbí :D
No když se mě bobánku ozveš tak tam pojedu s tebou, majitel je myslim kamarád sestry, moh by třeba reagovat na jméno.

Příloha:
mapa.jpg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2010
PříspěvekNapsal: květen 13th, 2010, 4:38 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Co nějakou zábavu typu Jakub loni? :))) tedy dovézt si flinty a zahrát si Airsoft?

Potažmo bych se nebránil paintballu.... a rozhodně ne již klasickým kuželkám a výletům za krásami severních čech.

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2010
PříspěvekNapsal: květen 13th, 2010, 5:11 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: květen 13th, 2008, 4:25 pm
Příspěvky: 235
povolani: Kulturní referent, technolog
hm paintball je drahej "jako sůl", ale tak já to dohromady dám, baže nevim jak ostatní. Koukal sem na to, čoveče ono se skoro vyplatí, když si koupíš tu nejlevnější sadu a máš to jako 3 gamesy pučení :-(. Ale rozhodně bych oproti jindy taky viděl jakousi společensky organizovanou zábavu no a tak mě napadlo že zjistim kolik stojí projít si ferratovou cestu a ked to je někde poblíž. Až něco zjistim napíšu to sem.

add: kdo neví co je via ferrat, jedná se o bezpečný adrenalin, lezecký stezky, potažený železným drátem, na kterej jste pořád jednou skobou, zábavnější analogie kterou zkusim vyhledat možno popsat jako opičí dráhu mezi stromy v úrovni středních pater stromu. Já osobně sem tohle absolvoval v tatrách (nuda) a v Tallinu v Estonsku (super nářez) a je to vhodný pro osoby 10-50. Zvládne i něžná dívka. Nejblíž znám akorát na Mácháči ale určo bude něco blíž.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sraz 2010
PříspěvekNapsal: květen 13th, 2010, 5:52 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: květen 13th, 2008, 4:25 pm
Příspěvky: 235
povolani: Kulturní referent, technolog
Hm feraty koukám nejsou na netu, ani tu na mácháči sem tam nenašel.

Ale:
http://www.hranavalku.cz/Paintball-akce ... ek-63.html
cena 300,- základní set (100kuliček a výbava), + 1,20,- za kuličku navíc. Je to někde u chomutova, takže cesta autem, tak si řikám do toho bych šel. Lidi do počtu bych sehnal, Švára s bratrem, pprp Václav od dopraváků by se určitě přidal, takže by šla i možnost questů. Jako prej je střelnice i přímo v dc ale na netu to neexistuje ostatně jako hodně věcí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 112 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz