ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 4:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Michall
PříspěvekNapsal: prosinec 5th, 2009, 12:51 am 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina

Registrován: prosinec 19th, 2007, 10:35 pm
Příspěvky: 120
povolani: Student
No nudil se nudil tak jsem mu rekl at zajde dec jedinej to ze zadatelu splnit velke + ,i sikovnej typek taky ma nabehano dost z mapy :P pozoroval jsem ze je i dsot samostatnej ze spoliha sam na sebe,opatrnej, a dokoncek dyz jsem snim byl daval opzor i na me jako za maga takze jen tak dal a bude mapa a az pomine zkouzkovy obdobi *doufam ze vydrzis* budou i dungy takze zatim se mej :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michall
PříspěvekNapsal: prosinec 5th, 2009, 8:29 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
mě zas už chvíli svrbí návrh, že jestli se mu bude chtít, tak ať si podá přihlášku do jiné aktivnější guildy. Je to přeci jen naše mínus, že teď budem 2 měsíce dungovat spíš jen o víkendu.

Edit: děkujme lagu, že se ho dnes ujmul :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michall
PříspěvekNapsal: prosinec 5th, 2009, 8:53 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina

Registrován: prosinec 19th, 2007, 10:35 pm
Příspěvky: 120
povolani: Student
Atalia píše:
mě zas už chvíli svrbí návrh, že jestli se mu bude chtít, tak ať si podá přihlášku do jiné aktivnější guildy. Je to přeci jen naše mínus, že teď budem 2 měsíce dungovat spíš jen o víkendu.

Tak se podrbej.... zadnej navrch... :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michall
PříspěvekNapsal: prosinec 6th, 2009, 3:38 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
Já bohužel taky asi začnu pořádně logovat až po zkouškovym


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michall
PříspěvekNapsal: prosinec 7th, 2009, 11:04 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: listopad 25th, 2009, 8:18 pm
Příspěvky: 39
povolani: warior
Ako ani ja nebudem chodiť dungy každý deň...môj rozvrch je dosť čudný :p

-- pon pro 07, 2009 10:04 pm --

Ako ani ja nebudem chodiť dungy každý deň...môj rozvrch je dosť čudný :p

---- EDIT ----

lásky moje... dajte mi niaky qvestík strašne sa nudím :p


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michall
PříspěvekNapsal: prosinec 8th, 2009, 1:46 am 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: duben 6th, 2009, 10:45 am
Příspěvky: 711
Images: 92
povolani: Clerick, Ranger, Craft, Necromance, NB Paladin
koko.price píše:
"Toho bohdá nebylo, aby někomu takhle smrděly nohy!!! Šmarjájozef, Smoči, vodnes to nějčko někam dřív něž tu bude místo rozesmátých gildovníků ležet hromada kadávrů."
Známá RODu Jessi přišla po roce navštívit své známé, doneslo se jí na rodičovská blata zprávy, že RODáci chystají velký mejdan a chtěla s nimi popít a pobavit se, zahrát si na slepou bábu a tak podobně. Nevěřila vlastnímu nosu, když se procházela po domě. "Ježiš tady něco páchne jak měsíční zdechlina." Pak to vyčmuchala! "UAAA,...moi!"
"whots det? tfuuuuj." "Co to je?" Smoče přiblížil k pytlíku specifické barvy hlavu, tu... Zoubky mu vypadly na zem z pusy, zčernaly a jakoby se proměnily v popel, vítr je rozvál. S vykulenýma a rudýma očima se skácel naznak v křecovitě vypadající strnulé poloze. Jessi do něj lehce kopla "Smoči, jsi naživu?" Žádná odpověd...

Nechvalně známá pyromanka Inge opět rozpoutávala oheň, šílený nápad, zapálit celý hřbitov v Britannii... To by chtělo něco extra, mít tak něco výbusnějšího než cokoliv jinýho, Vzpomněla si, jak jednou pálila větývky v jejich gh, aby ukojila touhu vidět a dotýkat se ohně. Tehdy prošla branou na do domu LaGu a v momentě kdy škrtla, po celém Trinsicu se ozval neskutečný výbuch. Tehdy se naakumulované výpary z Ariho ponožek vznítily a vybuchly. Oheň byl vidět až na trh. Dala radši Ariho ponožky do pytle a uložila na střechu. Druhý den zmizely neznámo kam. Asi je někdo odnesl. Získat je tak zpátky!!! Co by za ně jen dala..., pomyslela si.

Poznámka: Spojení s konkrétními osobami je čistě náhodné či asociativní, Ari vypadá ve skutečnosti spíš na velice čistotnýho člověka

Citace:
Pokud by jste náhodou někde ve světě narazili na Ariho smradlavý ponožky, předejte je žhářce Bláznivé Inge k sestrojení monstrózního výbuchu.
Odměna pro RODáky činí 20000gp.
Odměna pro mimogildovní činí 10000gp.

Odměna pro řešitele který nalezne cáry z Ariho ponožek se vzkazem od mučedníka (knížka) Cob!
Ke dni 23.6.2009 řádný řešitel.


8.7.2009 Jolino odevzdal cáry Ariho ponožek který našel v minipokladu v minocu
9.7.2009 opět Jolino, odteď máš zákaz. Vyslouzil si cobwebby za nález cárů se vzkazem od mučedníka.


Zadal to Koko price

_________________
UO je nejvíc promakaná hra... Takže ztrácim čas když hraju něco jiného.
Žiju život, takže ztrácim čas, když žiju něčim jiným.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michall
PříspěvekNapsal: prosinec 8th, 2009, 3:53 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: květen 13th, 2008, 4:25 pm
Příspěvky: 235
povolani: Kulturní referent, technolog
Tyvado :D hej, ale to by mě musel Ari nějaký ponožky podepsat, takže si asi najdu novou oběť ať se to trochu aktualizuje. Tehdy sem zas pár fusek rozhodil, ale žádná z nich se ke mě nedostala i když sem to psal na dvorní klepy. TAkže toto teď je quest nefunkční, funkčnost hlásim na dvorní klepy (dp web). Hm nedávno sem vymyslel úpe boží quest s doktorem na hlavu, ale nejsem schopnej to sepsat, hlavně teda všecky duševní nemoci = něco jako Nia ale úkol je nahlásit všechny duševní choroby. Vycházim ze studie "Fantastické a magické= z hlediska psychiatrie" od doktora Vondráčka. Jinak tu knížku fakt všem doporučuju, protože je místama i zábavná díky reálným připadům. Například Halucinace z dlouhodobého používání amfetaminu byly fajn. Ten pán se prý skamarádil s nějakýma postavičkama alá trpaslíky, kteří se mu zjevovali v jeho bytě. Dokonce prý jednou z kukaček vyskočil jeho kolega asi 10cm dlouhý, a že prý si nemá dělat žádné starosti, že tam našel teprve svou správnou práci. Nicméně je to opravdu kvalitní svazek pojednávající o původu emocí, o psychosoma a další dost erudovaný věci.

Ale zpět k přihlášce.

Mám cca čtvrt hoďky než pudu domu z práce takže slyš (to sem zvědavej co teď splodim :D) :help:

Bylo, nebylo, ...nic nebylo.
Úkol zní, dones mi ukázat jednu lidskou lebku. Ta lebka Ti pak zůstane, ale musim jí vidět. Až budeš mít lebku, řeknu Ti co s tim dál, jestli to teda už nevíš. Pokud bys nevěděl kde to vůbec hledat, tak slyš tento příběh:
Byl jsem jednou na pivku v hospě u velkýho jezera. Jeden bázen mi vyprávěl, že potkal typa, kterej byl celej poblouzněnej, halucinující a pořád dokola mlel něco jako šamlachláma žánásvanda. Nevim, asi tim chtěl nazančit, že tam kde byl to je celkem vážný. Těžko říct. Prej ho ještě při útěku pokousali pavouci a měl přeraženou ruku, asi od kyje. Prej byl i dost rudej od sluníčka a krutě vyhublej, asi bloudil někde na volném prostranství nebo možná vodě. Každopádně se opíral o pádlo takže po vodě jel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michall
PříspěvekNapsal: prosinec 9th, 2009, 1:05 am 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
Tve kdybych nevěděl kde to je tak to nenajdu btw já lebky vykupuju za 30k/ks


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michall
PříspěvekNapsal: prosinec 9th, 2009, 7:31 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Ahoj..

že se vyjadřuju až teď, ostuda, fuj...

ROD má nějaké zásady... Ty ohledně PK budeme dodržovat.
Nechce se mi to číst všechno zpětně, možná to tu někdo už navrhoval, nicméně já to napíšu.

PK buď smaž, nebo je vykup. Prudič to samé.
Vzhledem k závazku GM Teamu řešit prohřešky jednotlivce v guildě kolektivním trestem zůstaneš "externí" hodně dlouho. S tím počítej při dalším setrvávání. Přijmu tě, ale budeš mě muset hodně přesvědčovat, že guildu nevystavím nebezpečí hromadného trestu.

Whi

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michall
PříspěvekNapsal: prosinec 9th, 2009, 8:26 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: listopad 25th, 2009, 8:18 pm
Příspěvky: 39
povolani: warior
No pk vykúpiť nedokážem...
Ale pk som lelogol od kedy som si podal prihlášku a tak to aj zostane...
Ja vás presvedčím že nie som prasa... (zatiaľ sa mi to darí :) )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michall
PříspěvekNapsal: prosinec 9th, 2009, 10:59 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Takže kvestů se ti zachtělo? Toho zneužijem :oP Jelikož jsi jediný o kom vím, že tě nemám kontakt listu, tak dostaneš bojovej úkol, napsat mi na icq. A pokud ti do jednoho dne neodpovím, reportovat tady o tom na foře. Prosím a děkuju.

(Zavádím novou antispamovou ochranu, ale nechci aby byla i proti normálním uživatelům a jsi jedinej na kom můžu zjistit, jestli to funguje jak má.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michall
PříspěvekNapsal: prosinec 11th, 2009, 1:11 am 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: listopad 25th, 2009, 8:18 pm
Příspěvky: 39
povolani: warior
takže ti tam spamujem (asi 3 správy...) ale niak si mi neodpísala (odpovedal som na otázku ohľadne spamu)


Ohľadne qvestov...
lebku som naharvil ale za wara sa to fakt blbo harvilo...
potom som spravil +20 šaty...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michall
PříspěvekNapsal: prosinec 11th, 2009, 9:51 am 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina

Registrován: prosinec 19th, 2007, 10:35 pm
Příspěvky: 120
povolani: Student
Michall píše:
takže ti tam spamujem (asi 3 správy...) ale niak si mi neodpísala (odpovedal som na otázku ohľadne spamu)


Ohľadne qvestov...
lebku som naharvil ale za wara sa to fakt blbo harvilo...
potom som spravil +20 šaty...

Gratuluju jen tak dal ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michall
PříspěvekNapsal: prosinec 11th, 2009, 5:20 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
si harvil tu lebku za wara? to teda klobouk dolu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michall
PříspěvekNapsal: prosinec 14th, 2009, 10:36 am 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: listopad 25th, 2009, 8:18 pm
Příspěvky: 39
povolani: warior
ja len rozmýšľam že tie pk postavy niekomu asi dám...
wampíra si nechám lebo ho mam na acc s mágom...
necra nech to nieje škoda zmazať tak ho niekomu podarujem...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz