ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 9:52 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Gogan
PříspěvekNapsal: červen 21st, 2009, 11:18 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červen 21st, 2009, 10:43 pm
Příspěvky: 5
Ahoj vsem v RODu, jmenuju se Honza, ale ve UO vystupuji jako Gogan (clerik). Je mi 23 let. V realném životě chodím do školy a živím se výukou hry na hudební nástroje a věcí s tímto spojených. Hral jsem v minulosti Line Age 2, World of Warcraft a Anarchy online a stejne jako hodne lidi vyrostl na Diablu, Baldurech a Folloutu.
UO hraju cca 14 dni, ale dle nazoru meho kamarada, co mi UO nainstaloval a naucil hrat, prave ted prichazi chvile kdy bych se mel prihlasit do nejake Guildy, abych mohl zacit chodit dungy atd.
Co znamená clenství v guilde vím protoze jsem v kazde hre v nejake byl a jsem zvyklí na komunikaci na TS a VNT. Důvod proč jsem začal hrat UO byl ten že v WoW me prestavalo bavit dohadovani s detmi (nic proti nim) a taky to že můj spolubydlič zde má taky postavu a tvrdí že tohle j ejedina ON line hra co stojí za to...
Pro vaší guildu jsem se rozhodnul podle aktivity na vasich WWW strankach, cas mam skoro kazdy vsedni vecer od 17-18h takrka neomezene... Hraju hodne v noci. Nevím jak to bude ted o prazdninach (vylety navstevi atd...) ale budu se snazit hrat co nejvice. Kazdopádne vim ze MMORPG je beh na dlouhou trat, takze se nemusite obavat ze nebudu hrat, chtel bych se do nejakych tech dungu pro ty "draty" atd. podivat :lol: :lol:
Tak to by asi bylo o me... Jo jeste omlouvam se za diakritiku a gramatiku... mam nemeckou klavesnici :shock:
Tady jsou moje hlavni skilly : - Anatomy 100 % Evaluate Intelligent 80 %
- Healing 98 % Hiding 22,6 %
- Magery 61 % Magick Resistance 54 %
- Parryng 44,3 % Spirit Speak 60 %

Na vsech neuplnych skillech intenzive pracuji.
Tesim se na vase odpovedi a doufam ze me prijmete ... Diky :fishing:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gogan
PříspěvekNapsal: červen 21st, 2009, 11:41 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
Zdravím tě, no na skilech ete budeš muset zapracovat ještě to neni moc do dungu chce to dotahnout tu mageru a bude to v pohodě....jinak přihláška pěkná obsahuje co má obsahovat....v týdnu nebo o weekendu tě někam vytáhnem a pak dáme heslo na mapu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gogan
PříspěvekNapsal: červen 22nd, 2009, 9:01 am 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 31st, 2007, 7:37 pm
Příspěvky: 557
Images: 11
Bydliště: Ve Vilách 336
Zdravim, jak řiká Rain přihláška pěkná a zapracuj na magerce... jen se chci zeptat proč máš německou klávesnici a proč se na ní nenaučíš když už jí máš? :oP pokud vim od kámoše co jí má taky tak sou ty tlačítka na stejnejch místech...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Gogan
PříspěvekNapsal: červen 22nd, 2009, 12:20 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červen 21st, 2009, 10:43 pm
Příspěvky: 5
No na Magerce pracuji to nemejte obavu.. akorat ty regy se schanej spatne uz jsem propalil tak 250k ... No a s tou klavesnici je tak ze je to "klavitni" s "stara" klaveska Compaq a mam ji proste rad... (tlacitka ma stejny, ale ja se hacky a carky nazpamet nikdy nenaucim).
Jinak do dungu se tesim staci napsat na ICQ, dnes tu budu cely den... a jinak tak od 17h kazdy den. Vikendy zalezi kde jsem (doma, pritelkyne, skola) ale dycky se nejaky ten cas najde...
:mrgreen:

-- pon čer 22, 2009 12:20 pm --

Jo !! a taky diky za pozitivni odpovedi :arrow: :arrow:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gogan
PříspěvekNapsal: červen 22nd, 2009, 12:43 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
u nás to fuguje trochu opačně....žadatel kontaktuje na dung nás a on si nás ukládá na icq....jde o to, že musíš projevit zájem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gogan
PříspěvekNapsal: červen 22nd, 2009, 1:32 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Cau Gogane.

Na to, ze hrajes 14 dni mas skilly moc pekne - i kdyz pravda, tu magery by to jeste chtelo povytahnout.

Co se tyce aktivity, v soucasne dobe to neni nijak slavne, oproti drivejsim dnum, ale to se spravi po konci zkouskoveho a jak si ja poridim net ( bacha, uz na me tlaci i pritelkyne... asi po ni vyzaduju moc sexu)...

Otazka na tebe - jake postavy jsi hral v tech jinych onlinovkach?
Protoze klerik - to je hodne specificke povolani....

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gogan
PříspěvekNapsal: červen 22nd, 2009, 4:18 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Jupiiiiii. Máme nového žadatele :bud: A klerika! :) (kleriků je vždycky nedostatek). A úplně čerstvýho hráče. To se už jen tak nestává.

Přihláška se mi též líbí. První dojem udělala pěknej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gogan
PříspěvekNapsal: červen 22nd, 2009, 6:08 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: květen 13th, 2008, 4:25 pm
Příspěvky: 235
povolani: Kulturní referent, technolog
Čau,
budu stručnej (možná i trochu podrážděnej), protože čekám jestli mi nějaký GM donese tu slibovanou odměnu pro prvního řešitele questu Nia. Až včera sem si všim tý knížky tam, že první řešitel má psát page a dostane něco spešl.
Otázky a úkoly sesumarizovány níže.
Tak jak jsou všichni nadšený tak cítim povinnost bejt podezřívavej. Na 14 dní máš vysoký skilly, kolik času denně jsi makroval? Píšeš tak nějak všeobecně, že máš v týdnu asi hodinu, nějak mi to nevychází.
Názor, že po 14 dnech hraní UO je čas se přihlásit do guildy je ojedinělej, ale nemusí bejt nutně špatnej.

1. :?: Jaký nb dungy jsi prošel?
2. :?: Kde jsi sehnal 250k za 14 dní?
3. :?: Jak jsi udělal ty skilly za tak krátkou dobu (počítám 50 hodin při bytí online 10 hodin denně o víkendech.
4. :!: Zapomněl jsi napsat odkud jsi. Jestli to máš v profilu tak soráč, sem línej tam lízt seká se mi net.
pozn.: :arrow: Návštěvy se píšou s Y. :lol:
5. :!: Těšim se na dung. Ozvi se brzo.
pozn.: :arrow: Musim Tě upozornit, že čas 1 hodinu na dung nestačí :lol:
6. :!: Splň quest pro žadatele, sekce questy RODu, abys získal podporu k přijetí ode mě.
7. :?: Jaký hudební nástroje učíš?
8. :?: Co to je pentatonická stupnice? :P
9. :?: Jak dobře ovládáš Yoko, umíš si nastavit použití předmětu přes object types?
10. :?: Jakej folkór Ti přijde nejpůsobivější?
pozn.: :arrow: Radši už stačí, když to na mě přijde, tak prstíky nejdou zastavit. :idea:

poznámka na závěr: :hvizdal: Nejsem zlej, jen lačnej po tý po....ný odměně!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gogan
PříspěvekNapsal: červen 22nd, 2009, 6:39 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
Jestli sem to pochopil a na trhu vytušil jeho sponzorem je sarig


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gogan
PříspěvekNapsal: červen 22nd, 2009, 6:45 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
e by zajimalo kdo je ten druhej clovek co ti s uo pomaha jmeno a gilda by se hodila

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gogan
PříspěvekNapsal: červen 22nd, 2009, 6:56 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek
Uživatelský avatar

Registrován: únor 23rd, 2009, 11:43 pm
Příspěvky: 45
Bydliště: Slovensko , Piešťany
Čáu , hm , zase niekto kto je starší odomňa :( Ale clerik sa hodí :) . Prihláška je pekná , to je ai všetko .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gogan
PříspěvekNapsal: červen 22nd, 2009, 7:11 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
jo jeste mas uo mapu a odkud ses

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gogan
PříspěvekNapsal: červen 22nd, 2009, 11:45 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červen 21st, 2009, 10:43 pm
Příspěvky: 5
Tak je toho dost tak to zkusim dat nejayk dokupy...
V jinych On line hrach jsem hral prevazne DMG, ale mel jsem pujcene i healery/ressery a rikal jsem si ze kdys zacinam hrat novou hru dam si konecne nejakou dupezitou postavu, abych k necemu byl.
NB dungy jsem neprosel zadny protoze jsem veskery cas travil skillenim abych byl co nejdrive pouzitelny (alspon papirove) do nejakeho norm. dungu.
K hrani UO me privedl muj dobry kamarad a clovek, se kterym v soucasne dobe bydlim ve skole na private, ktery zde hraje z prestavkami cca 8 let. Jeho hlavni postava je Sarig (necro) a penize (respektive nasetrene regy) midava on, stejne jako me rika jake skilly trenit a na co vsechno je Yoko.
Skilly jsem delal tak, ze 100 % casu co jsem byl doma, popripade na private, mi bezela UO a scripty. Chapu ze to neni tak zabavny jako expeni na mobech, ale posledni 3 roky jsem expil az az... Tak jsem si rikal ze to urychlim co nejvic to pujde.
Jsem z Vysociny, konkretne Havlickuv Brod. V profilu to nemam. :hvizdal:
No jasny ja vim, bohuzel jsem nenasel odkaz na opraveni jiz poslane zpravy. Omlouvam se vsem kterym tato hrubka vyrazila dech...
Ozvu se. Nic o casu 1h na dung jsem nikde nepsal. Prosel jsem "X" nekolikahodinovych dungu v jinych On line hrach a vim co znamena jit na 4,5,6 atd. hodin do podzemi... Uz se tesim.
Hmm tuto sekci jsem projel, je mi jasne ze to asi bude moje chyba, ale nic jako vstupni Q jsem tam nenasel.
Ucim na klarinet, saxofon, fletnu a taky hudebni nauky.
Zalezi jak odborne by jsi to chtel :shock: snad bude stacit ze je to durova stupnice s vynechanym 3. a 7. stupnem. tzn. ma jen 5 tonu a jine vzdalennosti mezi tony nez durr a moll. Ale prakticky, kdys zahrajes jen cerne klavesy na klaviru, je to jedna z pentatonickych stupnic.
No Yoko zatim ovladam jen na zakladni bazi asi... Scripty a hotkey. Ale myslim ze nebude problem cokoliv vysvetlit po TS nebo se zeptam Sariga.
To se neda takhle rict... Ale nas mi nevadi, mam ho rad. vcelku...
UO mapu mam.
Tak snad jsem odpovedel nejakym zpusobem na vsechny dotazy. Zitra zkusimnekomu napsat jen so prijdu z "prace" :fishing:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gogan
PříspěvekNapsal: červen 23rd, 2009, 2:26 am 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
je mi trochu líto že nemam nb postavu že bych tě vytáh do nějakého nb dungu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gogan
PříspěvekNapsal: červen 23rd, 2009, 10:07 am 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: květen 13th, 2008, 4:25 pm
Příspěvky: 235
povolani: Kulturní referent, technolog
Gogan píše:
NB dungy jsem neprosel zadny protoze jsem veskery cas travil skillenim abych byl co nejdrive pouzitelny (alspon papirove) do nejakeho norm. dungu.

Velika škoda človíčku, NB dungy Tě naučí "základní základy" navíc v NB dungách se člověk seznámí s někým. A jsou fajn a taková příjemná nostalgie, když si děláš třeba už třetí postavu a dáváš je jak prd. Ke všemu navíc, občas tam je v pokladu něco skvělýho, například já mám z nb dungu byt a magic log.
Pokud si v brzký době uděláš wara (vhodné pro momentální stav postav v gildě) tak s Tebou rád proběhnu orc hideout kam mě to s mágem ještě pustí (zatimco mám 80 inscript, 95 alchemy, takže si prakticky vyčárám pár elmů ze svitků a mastim to).

Gogan píše:
Skilly jsem delal tak, ze 100 % casu co jsem byl doma, popripade na private, mi bezela UO a scripty. Chapu ze to neni tak zabavny jako expeni na mobech, ale posledni 3 roky jsem expil az az... Tak jsem si rikal ze to urychlim co nejvic to pujde.

Moje praktický zjištění je, že ideální postup znamená namakrovat tak abych proběhnul nb dung, pak něco posbírat ve světě abych věděl kde co je a poznal různý situace po lesích a posledních 30% se bez problémů udělá v real dungu když jdu jako doprovod. Totiž ono to v boji leze jaksi mnohem rychleji. Minimálně pocitově.

Gogan píše:
Ozvu se. Nic o casu 1h na dung jsem nikde nepsal.
cas mam skoro kazdy vsedni vecer od 17-18h takrka neomezene... Prosel jsem "X" nekolikahodinovych dungu v jinych On line hrach a vim co znamena jit na 4,5,6 atd. hodin do podzemi...

Moje chyba přepínal jsem okna UO/fórum takže jsem krásný příklad automatického vnímání textu místo obsahu. Oko vidí radši 17-18 než to za tim. Je to bohužel přirozený jev, tak mě napadlo, není lenost taky vlastně pud? Prozatím to uzavírám s "ano, v principu je" a strašně složitou filozofii která mi teď vznikla v hlavě si tam taky zatím nechám, zrovna píšu z práce...

Gogan píše:
Hmm tuto sekci jsem projel, je mi jasne ze to asi bude moje chyba, ale nic jako vstupni Q jsem tam nenasel.

Zapomněl jsem editovat mojí zprávu po velký anabázi s rozjíděním questů na dp fóru, takže jsem trochu upravil obsah questů a název tohoto z "quest pro všechny uchazeče" na "Být fešák..." tady je odkaz a je fidlikšmidlik: viewtopic.php?f=28&t=747

Gogan píše:
Ucim na klarinet, saxofon, fletnu a taky hudebni nauky.

Výtečně! Jako kulturní referent oceňuji. Jestli někdy pojedeš na sraz či podobnou schůzi, tak si s sebou vem třeba tu flétnu, která je skladná, rád si s někym zahraju, sem sice amatér a samouk, ale myslim, že vnímám co dělaj ostatní a to je důležitý na "hraní si".

Gogan píše:
Zalezi jak odborne by jsi to chtel :shock: snad bude stacit ze je to durova stupnice s vynechanym 3. a 7. stupnem. tzn. ma jen 5 tonu a jine vzdalennosti mezi tony nez durr a moll. Ale prakticky, kdys zahrajes jen cerne klavesy na klaviru, je to jedna z pentatonickych stupnic.

K tomu se vyjádřim až se kouknu do papírů, nazpaměť to neznám, jen si občas nahodim stránky se stupnicema a zkoušim to vyposlouchat. Ale zatim to vypadá důvěryhodně.

Gogan píše:
To se neda takhle rict... Ale nas mi nevadi, mam ho rad. vcelku...

Folklór nemusíš mít rád, ale i tak Ti může některý imponovat víc než jiný. Myslel jsem konkrétní, například mě impunuje slovenský a arabský folklór.

Pohoda, konečně někdo kdo trochu píše hehe. :potlesk:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz