ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 9:58 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tommy
PříspěvekNapsal: leden 27th, 2007, 8:38 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
presunuto ze stareho fora
tommy píše:
Ahoj, jmenuji se Tomáš je mi 13 let.

V žádné jiné guildě sem se nedostal ani k adeptovy z důvodu rozpadnutí atp. Od vaší guildy čekám chození dungů, různých výprav a kamarádských vztahů....ROD proto že tady mám kamarády a zdá se mi že sou spokojeni. Prošel sem jen pár dungů-deceit,hytl,destard 1.patro, ice,kus cove a taky všechny nb dng .Nevím co bych sem měl ještě napsat, dyžtak mě doplňte. ICQ- 325 044 545. Postavy uvedeny níže.


Rangera: -------------- Wariora: ---------- Prsk:------
Archery- max---------- Sword.- 88-------- Mgr- 55
Taktika - 80 ----------- Taktika- 60
Mgr- max ----------- -- Heal- 45
Heal- 75
Taming- 30
Hid- max

Zbytek skilů výrazně netrénováno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: leden 30th, 2007, 11:42 am 
Tommy-rang píše:
Hraju vlastně každej den jak přijdu ze školy kolem 18:00 si dělám ůkoly a hraju tak do devíti večer, vyjímku tvoří pátek a víken kdy hraju od rána do večera a od večera do rána...Kamarády tu mám 3-Cavalier, bez kterýho bych neprošel snad ani jeden dng co sem psal, pak Goremotha znám už taky dýl, a Nightkiller s ním sem dřív chodil často mapky a tak.... Taming mno eh :D 30 ale že bych ho trénoval nějak výrazně to fakt ne, v budoucnu bych ho někdy chtěl dodělat ale v nejbližší době to spíš nebude je to nuda :D. Co dungy, mno jak kdy, je jasný že dělám všechno, na příšery s velkym ar s kuší moc neudělám, tak bleskuju, pšíšery který mají velký dmg ale nemají zas takovej armor, zasamuju a pak střílim....Nevim jesli to dělám dobře, však zeptejte se cavaliera :D tem mě vždycky komandoval *doufám že dobře*. Jinak, vaše guilda se mi líbí hlavně kvůli vašemu postupu....dřív mi nk řekl že budete mít guildu a pak jak ste si kupovali ten dům a spláceli....připadáte mi jako poctivá guilda, která má svůj cíl a členstvý ve vašem kolektivu je určitě odměnou...Btw jen se ptejte, ať nekupujete zajíce v pytli :D


whiwihoo píše:
fajn. tvuj pristup se mi libi.
a postup pri boji je podle me taky v poradku ;)

tak se doufam spolu taky brzy nekam podivame.

jen ten taming.. vim ze je to nuda, ale ten pocit, kdyz se z dungu odnasi mustang :)


Cavalier píše:
whi toto sa mi neskutocne pacilo to : i pres den se sem tam neco jde.. to sem tam to je vystizne :) ale zas take hrozne to neni:)
btw: ja nikoho nekomandujem :) to su len rady overene praxov..
tiez sa tesim ked sa niekam spolu pozreme... a whi tommy pouziva TS!!! uz budeme 3 :))) (co do toho niekedy aj nieco povedia)


Tommy-rang píše:
Mno auto mapu používám jen na mapky....Yoko, použivam furt, bez toho bysme s tatou nedali max crafta (o tom sem vam zapomel rict) :D....skriptiky, mno trochu o tom vim ale že bych si sám udělal plně funkční script to ne.... to spíš jen tak prozkoumal upravil pauzy nebo tak, hotkeys je pro mě na pvp nezbytná věc, ANO používám....


Tommy-rang píše:
Chtěl bych se vám omluvit za jednu nesrovnalost s ICQ..... do registrace sem zadal špatný icq takže se omlouvám za problémy tímto spůsobené a tady je snad už to správný.... 325 044 545


Tommy-rang píše:
Ahoj, mno tak sme sli s lil a jiřím TK, každej sme to nějak nezvládl a tak sme chcipli hned v portu za Wyvernem....zachrana akce nevyšla, těla už tam nebyla a jako jediný se zachránil jiří.....nemám teďka žádnou dobrou kušu takže v nejbližší době dung jít nemůžu.....


Tommy-rang píše:
Chtěl bych se omluvit za to že sem se ani neozval, ač su teprve na základce v 8. tak se musim učit, pololetní vízo se mi píše na přihlášku na střední školu a nějak se mi to nedaří, tak snad příště.....


whiwihoo píše:
fajn...tohle mi yatim staci....sem tam se ozvi a tvou zadost necham odemknutou...ale kdyz mlcis uplne... mno pokud tedy trva tvuj zajem o vstup k nam...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 3rd, 2007, 12:24 am 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
mala otazka tohle je tvoje
13.04.2006 18:25 Tommy 630a84 - Sprostak. 14 dni volno, pak prace v base.
24.01.2003 00:00 Tommy f9285d - Nepovoleny vstup do domu gildy Greenpeace s naslednym vykradenim. Navrh na smazani accountu a blokace IP. The First.

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 5th, 2007, 7:34 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Tommy uz se pekne dlouho neozval, myslim, ze zadost zamceme.. udelam to ve ctvrtek az budu doma, pokud se do te doby neozve

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 14th, 2007, 7:10 am 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
dlouha neaktivita :lock: a pokud se vrati muze pozadat o odlock nektereho z moderu :218:

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 19th, 2007, 11:28 pm 
na vlastni prani UNLOCK prihlasky by Powered...
tak Tommy povedz nam este neco o sebe...
Trenil si uz ten taming? Ako dlho a kedy budes moct hravat?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 20th, 2007, 7:23 am 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 6:11 pm
Příspěvky: 126
Bydliště: Na dne sudu piva
nebylo by naskodu nejake odduvodneni neaktivity :)

_________________
Buker - ranger slepy jak patrona
Iza - anticraft
Saula - ostuda vsech vampu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 20th, 2007, 10:56 am 
Tak, nejdřív bych se chtěl očistit z toho vykradení domku :D To sem nebyl já po světě běhá dost takových jako já tudíž mám asi smůlu. No jednou sem byl sprosty to je pravda trochu mi to proste uklouzlo a tak nejak ( NK ví taky, škoda že už tu není.) No měl jsem problémy ze školou takže sem neměl na UO vubec čas a taky sem na ni celkem kašlal takže sem nemohl hrat, já už musim končit sem ve škole ;) pak se ozvu, cavec !!!


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 20th, 2007, 1:25 pm 
no to je celkom ok, ale nepovedal si ze ci budes vlastne aktivny a budes chodit dungy... :idea:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 20th, 2007, 4:21 pm 
No myslím Powe že mě určitě pochopíš, řekl bych že škola je přednější než hra, zábava atp. Pokud chceš v životě něco být, musíš se taky snažit, já to dělal, dělám a dělat budu ale prostě někdy je takový zásek že se na to musíš víc soustředit aby se ti všechno ůsilí najednou nezvrtlo, nechci skončit na hnojařce. Nevím jesli v životě něco budu ale chcu mít aspoň dobrej pocit že nejsu jako nějakej popelář (jesli je tu někdo popelář tak se mu upřímne omlouvam).
:uci:
:stupid:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 20th, 2007, 4:40 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 1:00 pm
Příspěvky: 164
Bydliště: Petrzalka
kurnik ves ty kolko zaraba taky popelar???? viac nez si dovedes predstavit..taka obycajna sekretarka ma oproti nemu hovno..

_________________
kler to ma tezky... samy plsaci ....pls vus pls str pls resss. proste strasneeeeeee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: GRR
PříspěvekNapsal: únor 20th, 2007, 11:17 pm 
Twe, Cavo, když už se na Forku nebo na ICQ ukažeš jednou za uherskej rok tak sem napiš aspoň něco k tématu bo takhle se nikdy od tech prohresku neocistim, mel si napsat-Tommy je svaty clovek jen mu neco nekdy uklouzne :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 21st, 2007, 7:57 am 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 1:00 pm
Příspěvky: 164
Bydliště: Petrzalka
k teme: aktivita sa casom spravy :) take dajte tommymu sancu...

to tomy : vzdy ked tu budes naklusej na mapu a nekam ich zavolej:)

_________________
kler to ma tezky... samy plsaci ....pls vus pls str pls resss. proste strasneeeeeee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 21st, 2007, 11:18 am 
:D No jistě mě dejte šancu :D Dobrá nabídka se neodmítá, psal sem už pár lidí ať mi pošlou (kdyby byli ochotni) heslo na mapu a taky bych se chtěl dotázat jesli se též mám dostaviti v pátek 23.2 v 19:00 na radu....jesli někdo nemá moje icq, nebo sem mu nepsal-325 044 545


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: únor 21st, 2007, 11:56 am 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
pokud si to prectes poradne jen pro cleny a adepty

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz