ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 3:49 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: shadowsong-Viko rakve se otevrelo
PříspěvekNapsal: duben 24th, 2012, 1:37 am 
Offline
čerstvá krev
Uživatelský avatar

Registrován: srpen 18th, 2007, 2:15 pm
Příspěvky: 20
Bydliště: Bratia Slava
"Je tu strasne pusto" pomyslel si. "Zlo je stale na vzostupe. Kniznica lorda Blackthorna hovori o stale novych a novych trhlinach, dierach a jaskyniach kam sa uchyluju uctievaci Al-Hazreda a jemu podobnych no ich protivnikov stale ubuda". Pozrel na svoj stary komunikacny krystal a odfukol z neho prach. "Dlho si zahalal moj stary pomocnik. Je na case znova ta rozziarit." Hodnu chvilu nehybne sedel a neznaly clovek by mozno aj mohol povedat ze zaspal s otvorenymi ocami. Ti, co ho poznaju, vsak vedia ze prave v takychto chvilach jeho mozgova aktivita dosahuje vrchol. Mesiac uz bol uprostred svojej pute nocnou oblohou ked ticho prerusil vzdych.
"Tolko veci musim dat do poriadku, no treba niekde zacat. Je na case vyhladat starych spojencov". Zobral do ruky pierko, omocil spicku v kalamari a dal sa do pisania na pergamen pripraveny na stole. Par chvil sa chodbami hradu rozliehal skrypot pera s malymi pauzami pre doplnenie atramentu. Nasledne zapisany zvitok zroloval, zapecatil svojou osobnou pecatou a z nedalekeho lesa si privolal netopiera. Vysvetlil mu svoju situaciu, poprosil ho o dorucenie spravy, s cim on s radostou suhlasil, a pred odchodom ho este pre istotu nakrmil zo svojich vlastnych zasob aby mal dost sil na cestu. Netopierik s pergamenom v drapkoch vyletel z okna hradu a zamieril na sever, smerom ku hlavnemu mestu. Nebludil ani chvilku. Dom bol presne tam kde mal byt a dokonale splnal popis ktory dostal. Spravu od svojho pana nechal pri vchodovych dverach a ihned zmizol v temnote noci.
Takto sa do sidla RODnych dostala sprava zapecatena smaragdovozelenym voskom so znakom preskrtnuteho V v kruhu. So znakom klanu Brujah. V tej sprave stalo:

Zdravim Vas potomkovia a nasledovnici rodu.
Vratil som sa. Som tu a moje nohy opat kracaju po zemi Brittainu. Zlo sa vsak pocas mojho spanku rozsirilo a muselo ovplyvnit aj bezpecie mojej rakvy, pretoze taky slaby ako teraz som sa uz dlho necitil. Toto zlo je treba opat zahnat na ustup. V tomto stave to vsak nezvladnem sam. Potrebujem spolubojovnikov, ktory by ma prijali medzi seba, s ktorymi by som opat nacerpal svoje stare sily a casom ich snad aj viedol v boji a ukazal im stare tajomstva moci. Davam Vam k dispozicii svoju kopiju a stit, rovnako ako moju mudrost a vedomosti. Tak ako traja bratia z mojej minulosti musime v tychto zlych casoch drzat spolu, lebo potom sa nam nic nebude moct postavit do cesty. A kto bude dost hlupy na to aby to skusil, padne. Mudro zvazte moje slova. Hoc strucne su, velku moc nesu.

Krv s Vami a nech Brujah sprevadza Vase kroky
podpisany
Shadowsong

_ _ _

taakze (:
caute, ja som song. tazko ma niekto nepozna ale urcite sa rozpisem o vsetkom co by vas mohlo zaujimat.
volam sa tomas a som z bratislavy. mam 21r, nadhernu uzasnu priatelku, za sebou gympel a jeden semester na it v zline. do buducna urcite planujem urobit titul zo psychologie a policajnu akademiu, lebo mojim zivotnym cielom (co sa prace tyka) je vyjednavac v zasahovke alebo psychologicke profily. aktualna praca: momentalne som este dva dni na volnej nohe ale vo stvrtok mi zacinaju skolenia a budem robit pre jednu brokersku spolocnost. burzovy makler je celkom prudarna ale potrebujem prachy na rozbehnutie vlastneho zivota aspon na akej takej urovni. byvam v podnajme takze urcite nebudete na tsku pocut ako mi mamka o 10 vecer nadava ze mam ist spat :p inak sa mi dari obmedzovat fajcenie, hulim uz len zo zdravotnych dovodov (aj ked cas od casu si rad vykurim hlavu pred spanim a pustim si nejaky film :p ) a cas od casu sa venujem psychonautike. alkoholu uz neholdujem skoro vobec ale ludia co boli so mnou na poslednom sraze v prahe vedia ze to viem celkom rozbalit :D co sa hudby tyka, rad si vypocujem cokolvek co mi akurat padne do nalady, ale inak mam najradsej thrash metal a jazz (dobra kombinacia co? :D ). z kinematografie ma to najviac tiahne ku scifi, fantasy a horrorom aj ked musim priznat ze v poslednej dobe pozeram viac dokumentov ako filmov. holt starnem... :D rad varim, citam knihy a doma sa urcite nikdy nenudim, pretoze mam hyperaktivneho psa. nastastie je aj hyperinteligentny a sikovnejsieho havina som este nevidel (: s priatelkou aj chodime vencit havkacov do utulku a obcas pomaham mamke v jej salone krasy. citim sa pri tom sice strasne gay ale ma uz zdravotne problemy a aspon sa moze priatelka chvalit ze tie krasne vlasy jej farbil jej sikovny priatel ^^

co sa hry tyka tak som sa vratil asi pred 2 mesiacmi s tym, ze vsetok majetok mi zmazali spolu s kamaratom. v dobe kedy som ja uz uo v podstate vobec nehral sa totizto konala aukcia barakov a aj ked som sa chcel zucastnit, bol som prave vtedy v praci. vyslal som tam teda jeho nech mi kupi barak v yewe a homare. podarilo, krasne baraciky boli kupene ale museli sa napisat na jeho postavu. on robil hluposti, zmazali ho a ja som mal potom velmi pekne prekvapenie ked som pred 2 mesiacmi logol (spotrebak a hluposti ma netrapia ale prisiel som o cloak of chaos, siet asi 30 gate run po celom svete a hlavne pamatne a rare itemy). dostal som ale naspat svoju staru postavu- shadowsong a stale mam k dispozicii este par charakterov. podarilo sa mi dat dokopy nejaky ten zakladny ekvip a rozohrat sa trosku. da sa povedat ze momentalne mi ku stastiu chyba uz len blood roba. takze teraz ku tym postavam:
upir shadowsong
moj main. po incidente s amonthiou som ho dal do ruk frostovi s tym ze kym svoj dlh nesplatim, nebudem ho hrat. dlh som splatil, postava je naspat moja. mam max vsetko potrebne vratane mf, alchemky, rezistov, musicianship a aj arms lore. niesom moc velky fanusik makrovania a na tejto postave som kazde 1% bojovych skillov poctivo vymlatil z mobov. inscription priebezne trenujem tym ze si pisem co zrovna potrebujem, preto je len na urovni 12. rozrobeny je aj taming, momentalne na 20. kartografiu mam kupenu z hytlu- 40 co sa tiez casom maxne ale to uz chce nejaky ten kapital. lockpicking je 23,7 a ked bude dost lockov tak ho dotiahnem ten kusok k maxu tiez. mining je na urovni 50 ale ten ma u mna velmi nizku prioritu. inak chcem na songovi mat maxnute casom uplne vsetko.
najvacsi problem u songa je v tom, ze aj ked mam splneny quest troch bratov, nemozem mat subclass. mam ledva dost gp aby som si udrzal dunguschopnost, nieto este zlaty deed na subku. ked budu peniaze, bude aj subclass. ze aky? zbytocna otazka. som brujah z presvedcenia!
upir emoric
tohto vampika som zdedil po kamaratovi z camarilly. chyba mu este par % do taktiky, parry a magery ale wrest aj fenc max a casom z neho bude velky gangrel (:
relativne hratelny je aj klerik blackhand
mam ho skor for fun ale uz som s nim bol nejaky ten ice a wrong. heal aj magery niekde okolo 60
mam aj craftku lory
zial len mining a cooking.
do nb dungov mam nb rangera noamuth. skilly ani nebudem hovorit, nestoja za zmienku a tento char si chcem nechat len na tie nb dungy.
dalej je tu pk upir waltus
tiez som ho dostal, zakladne skilly max a casom z neho bude tremere.
mam aj pk negricu dark guard. rovnaky acc ako emoric = tiez zdedene.
chyba jej dorobit asi 10% magery a necromancy
mam aj pristup na pk vampa dominus et deus. ten ma myslim len pvp skilly- fenc, tct, parry, mgry a heal.
pk postavy ako vidite mam. mazat ich nebudem a na ich vykupenie by som si musel nasetovat nejaku tu miliardu, ale pk ako styl hry uz praktizovat nechcem. na pvm ucely s guildou ich vsak este pouzit mozem. do buducnosti chcem hrat vampa, maga a klerika. inak som zatial za celu svoju hernu dobu hral vsetky chary okrem basteta, pantera a werewolf shamana a to na velmi vysokej urovni. s vampom som si dal solo covetous po poslednu miestnost (ktoru som potom neskor dal tiez solo ale to ma kryla grupa v predoslej miestnosti), s klerikom som siel najtazsie destard3 a s negrom som chodil prajdy aj despy.

co sa byvalych guild tyka tak to boli silmarillion, camarilla, dohr, unholy, hated, vokurky, immortals, elements of life, kedysi chaos z presvedcenia, naposledy order lebo snower s bidakom smrdia a order sme mali ako guildovnu frakciu. v buducnosti by som sa rad dal na modre pvp a opat sa pridal do chaosu, kde mam v plane casom urobit rp true chaos. tiez chcem obnovit camarillu, avsak tentokrat trosku inak. camarilla ako guilda bude v podstate len guildstone pre pamatne ucely a hlavicka na webe. pod touto hlavickou chcem viest spolocenstvo upirov z roznych guild, chodit na cisto upirske akcie a rozsirovat vampire lore. a ked raz budem velky mamon tak chcem rozsirit aj cech ale to je prilis daleka buducnost.
dungeony mam prejdene skoro vsetky z tych "starych". bol som risu, peklo, stary blood aj fanatic caves este pred otvorenim verejnosti atd atd. co som nebol su tieto nove ako heroic temple, nejaka sopka atd ale nebol som nikdy fire ani desp4. a neznasam water :p mojim cielom je opat urobit songovi chaos plast, prejst impa a venovat sa upirom ako som spominal vyssie.

co sa tyka mojho titulu spravca amonthia guild pokladu:
making long story short som dosiel strasne rozbity z dvojitej narodeninovej oslavy a mal som zrovna pristup na acc jedneho clena amonthie (vtedy som bol u nich ziadatel). uz si ani nepamatam co sa vtedy dialo. viem vsak ze sa vsetko vratilo az na skladacku ktoru som urobil songovi. ziadne gm mi nechcelo skladacku rozlozit naspat aby som mohol ten drat vratit a z toho dovodu bol tento char az donedavna v rukach deacona frosta. ked som pred 2 mesiacmi logol, jedine co som mal v banke bolo par casti brnenia, dve zbrane a string. string som okamzite vratil frostovi a dlh je teda konecne cely vrateny. s frostom sme sa aj patricne na zraze spolu napili, co mi trosku ulahcilo dychanie ale svedomie to nevycistilo. tento incident ma bude mrziet a budem si ho vycitat kym ma bude bavit ultima a mozno aj dlho po tom. samozrejme po tejto aferke ma uz do guildy nikto nechcel, cim sa dostavam ku
hated:
ako vyvrhel spolocnosti som videl jedinu otvorenu naruc u vrahov. este v chaose som spoznal upira lucky fly. v pvp robil s vampom velke veci a aj charakterovo sme si skvelo sadli tak ma pritiahol do hated. vzdy ma bavilo v hrach si hrat na zleho a dlho som u kaja loboval za to aby mi v camarille povolil pk. musim podotknut ze len z cisto rp dovodov. aj tak som ale vacsinu casu chodil s titulom dread lord. z toho dovodu musim povedat ze ma hranie pk bavilo. ani nie tak koli nejakemu "lahkemu mamonu" alebo take daco, ale skor koli hernemu stylu vyvrhela, zleho, toho co si robi co sa mu zachce atd... tiez musim povedat ze pvp ani pojazdy u mna nikdy nehrali prim a nebavili ma nijako vynimocne aj ked som bol v pk guilde. prave naopak mi skoro vybehli vrasky ked som sa snazil tych pvperov dostat do nejakeho dungu, lebo pvm je moja priorita. mne nikdy nerobilo problem po dobrom boji, ked som videl ze ty ludia sa fakt snazia, im svoj loot vratit, poresovat a nechat ich dalej dojst dungeon. o tom ale hatedi ani nevedeli :p co sa tu vlastne snazim povedat? snazim sa povedat ze moje hranie za pk nebolo nic osobne. bolo to len vychodisko zo situacie kedy som nemal s kym hrat a myslel som si ze s uo koncim. preto dufam ze sa na mna za nase stretnutia nebudete hnevat a odpustite mi to. myslim ze mam na to aby som vam to casom dokonca aj vynahradil. a chcel by som tu este nechat specialny odkaz pre rainbowa ktory ma vzdy v pvp s tym jeho macom neskutocne klatil a nasieral. velmi dobra praca ! klobuk dolu :D


rod si pamatam ako slusnu, celkom aktivnu, taku milu rodinnu guildu ktora snad nebude pozerat len na statistiku aky velky dmg v dungu urobim. s whiwim sme boli spolu spravcovia charity (mne to zostalo) a boli sme aj na par zaujimavych akciach a goremotha som vzdy uznaval ako jedneho z najnadanejsich nekromantov na dp. keby ste boli zla guilda tak snad nemate takych dobrych ludi u seba. zvysok az tak dobre nepoznam, aj ked myslim ze s kazdym z vas som uz bol na nejakej tej vyprave. doteraz mam na icq grupu rod s 8 kontaktmi (: to icq je inak 215555437 a keby nahodou niekedy daco tak telefon +421 944 430 453
takze R O d, chci se pridat k tejto guilde, k vasmu rodu. moja prihlaska snad dokazuje ze som celkom inteligentni tvor . nielen postovanim chcem ukazat svoju aktivitu, aj ked si rad pokecam na akekolvek tema. aj ja som len člověk a verim ze mi date prilezitost a cas ukazat svoj charakter a casom ma vezmete za adepta. tak. a mate to vsetko CERVENE ako ste chceli :p
tak zatial live long and prosper. snad sa uvidime zeleno (:

_________________
Usstan tlun barra linath. usstan tlun senger d' oloth. usstan tlun sanguine lu' dos ph' ussta victim

spravca charity upirskej


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Viko rakve se otevrelo
PříspěvekNapsal: duben 24th, 2012, 9:42 am 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem

Registrován: srpen 12th, 2008, 9:16 am
Příspěvky: 473
Ahoj zdravím tě upíre..........Možná sis všiml, ale my jsme taková medvědoupíří společnost, tak snad se ti tu bude líbit. Jak si předeslal pamatuješ Whiva a Goreho, ale tito dva členové již nepatří do naší společnosti (já teda taky ne) nebude ti to vadit, že už tu nejsou? Jestli ne přeji hodně štěstí a úspěchu s Rodem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Viko rakve se otevrelo
PříspěvekNapsal: duben 24th, 2012, 10:03 am 
Offline
čerstvá krev
Uživatelský avatar

Registrován: srpen 18th, 2007, 2:15 pm
Příspěvky: 20
Bydliště: Bratia Slava
tak jasne ze by som si s nimi rad opat zahral, ale to ze su neaktivny viem uz davno. nedaval som si ale prihlasku koli tomu aby som hral s nimi dvoma, ale aby som mohol hrat s vami vsetkymi (:

_________________
Usstan tlun barra linath. usstan tlun senger d' oloth. usstan tlun sanguine lu' dos ph' ussta victim

spravca charity upirskej


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Viko rakve se otevrelo
PříspěvekNapsal: duben 24th, 2012, 10:05 am 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Tak jsi to vážně ty :) Upír tělem i duší, kterého znám převážně z DP fora. S přihláškou jsis dal opravdu velmi záležet.

K DP foru: To je hrozné, že vám brujahům sebrali morfy, že? Aspoň že tu nejmocnější stonu nechali :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Viko rakve se otevrelo
PříspěvekNapsal: duben 24th, 2012, 10:13 am 
Offline
čerstvá krev
Uživatelský avatar

Registrován: srpen 18th, 2007, 2:15 pm
Příspěvky: 20
Bydliště: Bratia Slava
ja som iny ako stone morf aj tak nepouzil uz ani neviem ako dlho... 95% mojho hrania bol vzdy human. viac ma trapi ta neskutocna narocnost na krv, takmer nevyuzitelne bonusy u brujaha ale hlavne strata celeho rp co ten upir vzdy mal. je to cele postavene na hlavu a evidentne aj zle nascriptene. vid stale nefungujuce bomby, bugujuca taktika a pri kazdom stone morfe mi bugnu staty... kazdy druhy den si hovorim ze za vampom zabuchnem dvere a budem hrat nieco ine. ale sam viem ze to nemyslim vazne. na to som prilis zavysli na krvi :p

_________________
Usstan tlun barra linath. usstan tlun senger d' oloth. usstan tlun sanguine lu' dos ph' ussta victim

spravca charity upirskej


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Viko rakve se otevrelo
PříspěvekNapsal: duben 24th, 2012, 11:28 am 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Ta taktika mě taky štve. Pořád psát page. Se divím, že to gm radši všem vampům po dp ručně nahazují, než aby jednou pro vždy zjistili, kde je ve scriptu chyba.

A aj ta imunka :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Viko rakve se otevrelo
PříspěvekNapsal: duben 24th, 2012, 11:35 am 
Offline
čerstvá krev
Uživatelský avatar

Registrován: srpen 18th, 2007, 2:15 pm
Příspěvky: 20
Bydliště: Bratia Slava
keby to bolo len na mne tak by som tie specky zrusil a urobil nove od zaciatku. vediet skriptovat tak to aj rovno urobim. vobec sa mi nepaci ze wizzy z dark paradise upira urobil wowko a dotu...

_________________
Usstan tlun barra linath. usstan tlun senger d' oloth. usstan tlun sanguine lu' dos ph' ussta victim

spravca charity upirskej


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Viko rakve se otevrelo
PříspěvekNapsal: duben 24th, 2012, 1:07 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: listopad 26th, 2010, 12:31 pm
Příspěvky: 392
Bydliště: Britain
povolani: Pure Shaman
Vítej, nejdřív se mi to nechtělo číst (těžkej den ve škole) ale dal sem si loka redbullu a nakonec sem byl rád že sem se donutil. Jak by řekl Whi, starý ROD už neexistuje, ale snažíme se pokračovat v tom co se tu vybudovalo a budem rádi když nám v tom pomůžeš.

_________________
Oooh We Love You Rakeem
Rak33m se narodil ve srubu, který si sám postavil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Viko rakve se otevrelo
PříspěvekNapsal: duben 24th, 2012, 4:09 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: únor 6th, 2012, 2:00 pm
Příspěvky: 13
povolani: mag/pal
12.02.2009 12:16 Waltus b5d5dc Hated Útok do domu, 500 logu. *None*
16.07.2008 22:18 Waltus b5d5dc - Napomahani pk, obihani dungu za modraka a praskani pkckum. 2k logu. Strazte se tohoto hrace jehoz jmeno je i treba Shadowsong.

:lol: Ošklivá minulost! Obhajoba?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Viko rakve se otevrelo
PříspěvekNapsal: duben 24th, 2012, 4:29 pm 
Offline
čerstvá krev
Uživatelský avatar

Registrován: srpen 18th, 2007, 2:15 pm
Příspěvky: 20
Bydliště: Bratia Slava
som aj zabudol ze tam hentie veci mam.
utok do domku: este z doby ked bhw mali v buxe gz okolo domceku, lakali tam pk a zneuzivali straze. zle som zaklikol target a miesto policka pred dom som hodil blade spirita na stenu domu a on vosiel dnu. podotykam ze domcek bol vtedy prazdny, nehovoriac o tom ze tam mali tu gz = aj keby tam niekto bol, lahko by toho spirita mohol zguardit. nikomu sa nic nestalo, ja som dostal jail, bhw za zneuzivanie strazi nic.
napomahanie pk: siel som za modry char dung s pkckami a dobehli sme vypravu. z casti moja blbost, z casti zbytocny trest od kvama. zo srandy som sice atakoval modrakov ale schvalne som vtedy nahodil pomalu spearu a preklikaval war, aby to vyzeralo ze utocim. ani jeden hit vsak nedopadol. a este pred tym dungom som sice obiehal dungy s tym charom. hladal som vtedy ale bukanierov, ktorych som vtedy este nemal rad. zrovna som na nich umrel a nikde v pvp zonach neboli tak som ich hladal po dungoch za ucelom odplaty. ziadny dung som ale nenapraskal, kedze som nikoho nikde nenasiel, takze to si kvam len domyslel\vycucal z prstu. velmi blba zhoda okolnosti, aj ked z pohladu gm to muselo vyzerat pofiderne takze dajme tomu ze trest viac menej opravneny za moju blbost, aj ked trochu prehnany.
tak ci onak 2008/2009: len skareda historia...
v trestoch je na waltovi este aj afk ale to uz som nebol ja

_________________
Usstan tlun barra linath. usstan tlun senger d' oloth. usstan tlun sanguine lu' dos ph' ussta victim

spravca charity upirskej


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Viko rakve se otevrelo
PříspěvekNapsal: duben 24th, 2012, 5:15 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: listopad 17th, 2011, 9:19 am
Příspěvky: 186
povolani: Necromancer
von to někdo četl uplně celé? :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Viko rakve se otevrelo
PříspěvekNapsal: duben 24th, 2012, 6:04 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: červenec 3rd, 2011, 1:08 pm
Příspěvky: 182
Bydliště: Mechov - A to nekecám !!!
povolani: Warrior - Pacholek
Klerik - Kamen
Negr - Deprese
Já ne ani sna prcní větu a pak ten odstavec s jeho jménem a věkem, na víc jsem se zatím nezmohl :D
Mi připomíná, když lidi píšou přihlášky, tak aby tam něco doplnily a napsali toho o sobě co nejvíc, ale tady bych to vzal naopak a zkrátil bych to :)
Jinak času Songu vítám tě tu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Viko rakve se otevrelo
PříspěvekNapsal: duben 24th, 2012, 6:31 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
proboha fakt nevim jestli tu prihlasku mam nazyvat dobrou nebo spatnou takovej referat tu sakra dlouho nebyl.
Upravil sem ti nazev topiku at v tom neni bordel rp nazev je sice hezkej ale moc nerekne

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: shadowsong-Viko rakve se otevrelo
PříspěvekNapsal: duben 24th, 2012, 7:04 pm 
Offline
čerstvá krev
Uživatelský avatar

Registrován: srpen 18th, 2007, 2:15 pm
Příspěvky: 20
Bydliště: Bratia Slava
som nb vamp a nic nemam. plz vezmite ma do guildy
tak. a mate to :p
a aj tak ma tu skoro kazdy pozna (

_________________
Usstan tlun barra linath. usstan tlun senger d' oloth. usstan tlun sanguine lu' dos ph' ussta victim

spravca charity upirskej


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: shadowsong-Viko rakve se otevrelo
PříspěvekNapsal: duben 24th, 2012, 7:19 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: listopad 26th, 2010, 12:31 pm
Příspěvky: 392
Bydliště: Britain
povolani: Pure Shaman
Buďte rádi za tak hezkou přihlášku.

_________________
Oooh We Love You Rakeem
Rak33m se narodil ve srubu, který si sám postavil.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz