ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 4:01 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Grescal
PříspěvekNapsal: červen 24th, 2010, 11:05 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červen 24th, 2010, 11:03 pm
Příspěvky: 10
povolani: Student
Ahojte

Jmeno
Michal

Vek
20

Jmena a povolani postav (VCETNE smazanych postav)
Zet - vampire (neni urcet k dungovani, mozna jen deceit)
Kangaroo - ranger
Raona - mage
Grescal - warrior

PK Novic - mage (mrazit se mi nechce, loguju ho cca jednou za mesic, ma 1 prohresek z nedorozumeni, -> vytvoreni pk z blue a ne pres stone)

Guildy ve kterych jste byl/proc jste odesel
netusim jestli si vzpomenu na vsechny
Nazareth - rozpad
TSCC - nizka aktivita
hlaseni se k Blood Angels a Avengers - jejich nizka aktvita - zruseni prihlasky

Jak casto hrajete/v jakou dobu?
uhm 10-22h? :) muzou byt vyjimky

ICQ nebo jiny kontakt
253-232-998

Vlastnite PK? Jake?
viz vyse

Mate prohresky?jake?
viz vyse

Proc chcete prave k nam?
aktivita, kooperace, dlouholetost, dobra povest...

O mne
Cca mesic mam dokoncenou stredni skolu s maturitou, obchodni akademie, hlasim se na vysokou skolu - mozna bude mene casu, zalezi jak se prizpusobim, v rl introvert, zabava - pc, poker, mozna cteni ale uz ne aktivne

Kodex precteny

- vase guilda mi muze nabidnout
aktivni dungovani, kamaradstvi, cest :)

na pc jsem zavislak a kdovi jak dlouho budu :), na dp jsem asi 5 let, ale byly problemy se spolecnou IP - 2x ban, account mam od zari, taming na rangovi nemam, v dungeonech nejsem zkuseny

- TS mam, mapu mam, mikrak mam ale nechci pouzivat

muzete se ptat a podavat navrhy :-P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grescal
PříspěvekNapsal: červen 24th, 2010, 11:14 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Ahoj. Postavy jsou max? Za jakou postavu chceš hrát? Budeš mít taming?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grescal
PříspěvekNapsal: červen 24th, 2010, 11:17 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červen 24th, 2010, 11:03 pm
Příspěvky: 10
povolani: Student
Atalia píše:
Ahoj. Postavy jsou max? Za jakou postavu chceš hrát? Budeš mít taming?


max, war rang mag, taming je na nejnizsi moznou Llamu takze ne

sry za strohou odpoved :-) ale je vecer nechce se mi neco vymyslet


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grescal
PříspěvekNapsal: červen 24th, 2010, 11:20 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Od někud tvoje jméno znám. Zdědil jsi po někom postavy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grescal
PříspěvekNapsal: červen 24th, 2010, 11:42 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červen 24th, 2010, 11:03 pm
Příspěvky: 10
povolani: Student
nezdedil, kdyz se spoji vsechny casti dohromady tak jsem na dp dlouho

edit: doufam ze nejste tací jako templari, jeden me odnekud zna, nevi odkud a automaticky zamitnuto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grescal
PříspěvekNapsal: červen 25th, 2010, 2:48 pm 
Offline
Moderator
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 6:01 pm
Příspěvky: 79
Bydliště: Tower SL
povolani: jaderny psycholog
zdravim,
puvodne jsem se chtel jen v zertu poptat jestli :
Raona píše:
zabava - ... mozna cteni ale uz ne aktivne

znamena, ze si poustis ctene knihy nebo co, ale pak jsem se zacetl dal a mam par poznamek.

1) predne to, ze si podas prihlasku k rodu hodinu pote, co te nevemou v templarich je takove zajimave. mrzi me, ze si ani neprectes tady sekci jak psat prihlasku a prdnes sem doslovnou kopii prihlasky k templarum (vcetne toho co od gildy ocekavas a proc se k ni hlasis).
nejsem nakej extra fanda templaru, ale tvuj posledni post je dost mimo nemyslis? ten clovek, kterej te od nich zna a nevi odkud, sam verejne rekl ze je pro tve vyzkouseni, tak jakepak automaticke zamitnuti? a vubec tva prihlaska k nim je totalne zmatena, nedivim se ze te nevzali. prijde mi ze pises plno veci, ktere proste nejdou dohromady.
2) strasne rad bych te pozadal o to, aby sis vzpomnel na vsechny gildy ke kterym ses hlasil, nebo ve kterych jsi byl. napr templare, ke kterym ses hlasil toto pondeli, jsi tam neuvedl proc? prosim prosim zapatrej v pameti a sepis mi je vschny, moc diky! v blood angles jsi 6.4. psal ze prihalsku k nim rusis, pze jsi si podal novou jinde, kdepak to bylo? urcite si vzpomenes na vsechny, verim ti, jsi vysokoskolak prece.
3) tu story o nepochopeni a dohady s GM jsem cetl na templars foru.. ale pojizdet s modrakem crafta aby ses stal PK? proboha proc.. rikas ze jsi na dp tolik let a pak udelas neco takoveho?
a toto stale plati?
Raona píše:
mrazit pk nedam - stvoril jsem si ho a vymakroval pro to, abych za nej nekdy hral


to ze v ruznych prihlaskach pises ruzny pocet banu sdileen IP bych normalne povazoval jako drobne prepsani se, ale ty vazen nemas uplne extra pamet ze? nebo je v tom neco jineho?

a posledni vec na zaver - nejsem clen teto gildy, cili muj post ber jako muj soukromy nazor.
hodne stesti..at uz to bude kdekoliv

_________________
Nyssa, kronikarka Sanct Lor


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grescal
PříspěvekNapsal: červen 25th, 2010, 3:19 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Ahoj,

vždycky jsme preferovali přihlášky volnějšího stylu a hlavně - originální :-).

Ta tvá je zkopírovaná z fóra templars, jak psal Nyssa, pouze s drobnými úpravami. - to moc o velké motivaci přidat se k nám nesvědčí.

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grescal
PříspěvekNapsal: červen 25th, 2010, 4:11 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: listopad 25th, 2009, 8:18 pm
Příspěvky: 39
povolani: warior
Sorry ze to sem pisem ale raona nieje ten mag co predaval doteraz ada robu na trhu...?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grescal
PříspěvekNapsal: červen 25th, 2010, 7:22 pm 
Offline
ví jak napsat příspěvek
ví jak napsat příspěvek

Registrován: září 24th, 2009, 2:29 pm
Příspěvky: 35
To byl/a Ejmi.. jsem trh camper, jiný využití už nemam :D Raonu často vidim.. Velmi často.. Ať už na trhu nebo Cove.. Umíš pvp? A to si za těch pět let na dp dělal, když nedungoval? Harvil? Pvp? To musíš mít mamon :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grescal
PříspěvekNapsal: červen 28th, 2010, 10:47 pm 
Offline
Guildmaster
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 3rd, 2008, 4:41 pm
Příspěvky: 811
Images: 128
Jak že je to s tím mágem Raonou? To jméno je mi známý na to jak říkáš, že jsi moc nehrál. Kde jsi sebral ada robu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grescal
PříspěvekNapsal: červenec 2nd, 2010, 4:10 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červen 24th, 2010, 11:03 pm
Příspěvky: 10
povolani: Student
omlouvam se, stehovani+nebyl net, mysleli jsme si ze bude do 3h ale nikdo ho nemel v dome, tak to trvalo tyden


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grescal
PříspěvekNapsal: červenec 2nd, 2010, 4:22 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červen 24th, 2010, 11:03 pm
Příspěvky: 10
povolani: Student
nyssa píše:
zdravim,
puvodne jsem se chtel jen v zertu poptat jestli :
Raona píše:
zabava - ... mozna cteni ale uz ne aktivne

znamena, ze si poustis ctene knihy nebo co, ale pak jsem se zacetl dal a mam par poznamek.

1) predne to, ze si podas prihlasku k rodu hodinu pote, co te nevemou v templarich je takove zajimave. mrzi me, ze si ani neprectes tady sekci jak psat prihlasku a prdnes sem doslovnou kopii prihlasky k templarum (vcetne toho co od gildy ocekavas a proc se k ni hlasis).
nejsem nakej extra fanda templaru, ale tvuj posledni post je dost mimo nemyslis? ten clovek, kterej te od nich zna a nevi odkud, sam verejne rekl ze je pro tve vyzkouseni, tak jakepak automaticke zamitnuti? a vubec tva prihlaska k nim je totalne zmatena, nedivim se ze te nevzali. prijde mi ze pises plno veci, ktere proste nejdou dohromady.
2) strasne rad bych te pozadal o to, aby sis vzpomnel na vsechny gildy ke kterym ses hlasil, nebo ve kterych jsi byl. napr templare, ke kterym ses hlasil toto pondeli, jsi tam neuvedl proc? prosim prosim zapatrej v pameti a sepis mi je vschny, moc diky! v blood angles jsi 6.4. psal ze prihalsku k nim rusis, pze jsi si podal novou jinde, kdepak to bylo? urcite si vzpomenes na vsechny, verim ti, jsi vysokoskolak prece.
3) tu story o nepochopeni a dohady s GM jsem cetl na templars foru.. ale pojizdet s modrakem crafta aby ses stal PK? proboha proc.. rikas ze jsi na dp tolik let a pak udelas neco takoveho?
a toto stale plati?
Raona píše:
mrazit pk nedam - stvoril jsem si ho a vymakroval pro to, abych za nej nekdy hral


to ze v ruznych prihlaskach pises ruzny pocet banu sdileen IP bych normalne povazoval jako drobne prepsani se, ale ty vazen nemas uplne extra pamet ze? nebo je v tom neco jineho?

a posledni vec na zaver - nejsem clen teto gildy, cili muj post ber jako muj soukromy nazor.
hodne stesti..at uz to bude kdekoliv


uz moc nectu
1)jak udelat prihlasku jsem cetl, nemate tam zadne osnovy,
to, co clovek ceka od jedne guildy si pravdepodobne muze cekat od jine, nevim jestli jsi tim myslel ze od jedne guildy budu ocekavat pvp a od druhe dungeony atd, kor kdyz mate napsane, ze muze byt dany uchazec jen v jedne guilde
-pisu, co me zrovna vleze na jazyk, zkousel jsem byt v nekolika guildach a nikdy nebyl stastny konec, cloveka pak otravi porad psat nove a nove prihlasky,
- ted jsem dostal jednu zpravu od adepta templare, ze jim na me vadilo neco jineho, bohuzel se nedozvim co
2) omlouvam se, zapomnel jsem, od blood angels jsem vydel aktivitu v avengers

3) nejsem typ, ktery si vybira obet, o tom, ze je kraft jsem se dozvedel az ze zalozky kdyz jsem ho ressoval,
-proc? asi 3 pokusy nekoho sjet a pokazde mi utekl, vse v ten dany den, kdy jsem chtel udelat z blue pk
- mrazit nechci

s pameti je to horsi, narves do hlavy jednu vec a druha se hned z hlavy vykouri, samozrejme ty pouzivane informace a myslenky se pamatuji lepe, dohledavat bany, ktere jsem nezavinil nemam v oblibe

- rad odpovim, i kdyz jsem si to precetl az nakonec :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grescal
PříspěvekNapsal: červenec 2nd, 2010, 4:23 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červen 24th, 2010, 11:03 pm
Příspěvky: 10
povolani: Student
whiwihoo píše:
Ahoj,

vždycky jsme preferovali přihlášky volnějšího stylu a hlavně - originální :-).

Ta tvá je zkopírovaná z fóra templars, jak psal Nyssa, pouze s drobnými úpravami. - to moc o velké motivaci přidat se k nám nesvědčí.


originalni je, byla stara necely tyden


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grescal
PříspěvekNapsal: červenec 2nd, 2010, 4:24 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červen 24th, 2010, 11:03 pm
Příspěvky: 10
povolani: Student
Michall píše:
Sorry ze to sem pisem ale raona nieje ten mag co predaval doteraz ada robu na trhu...?


ada nemam a neznam ani cenu ingu a podobneho pokladu, ktery se neda sehnat z povrchu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Grescal
PříspěvekNapsal: červenec 2nd, 2010, 4:27 pm 
Offline
čerstvá krev

Registrován: červen 24th, 2010, 11:03 pm
Příspěvky: 10
povolani: Student
Konzerva píše:
To byl/a Ejmi.. jsem trh camper, jiný využití už nemam :D Raonu často vidim.. Velmi často.. Ať už na trhu nebo Cove.. Umíš pvp? A to si za těch pět let na dp dělal, když nedungoval? Harvil? Pvp? To musíš mít mamon :roll:


j ted jsem zas zacal logovat, testovat dropovost oblud z povrchu, je to asi pul mesice co to zase pada vic, ehm, no sferovitost no, pvp umim kolem prumeru spis hur, necromancera nesundam
- pres ty bany propadli acc, naky mamon mam, od zari 2009 mam blue ucet, ale jak rikam, temer nic neni z dungu, je to povrch


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz