ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 3:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Smrtka
PříspěvekNapsal: červenec 2nd, 2007, 12:51 pm 
Ahojte
Volám sa Tomáš Miščík bývam v malom mestečku Sabinov okres Prešov štát Slovensko.
Mám 1 sestru,ktorá je niekedy otravná ale dobrá.Musím veľa pomáhať v domácnosti... poznáťe čo treba robiť v dome keď ste prišli o otca tak ako ja.Narodil som 17.11.1991.Menini mám 7 marca.Zbožnujem chodenie dungov proste mam v krvi adrenalín a je tam strách či padne tam ten mur správne alebo nie šak to všetci poznáťe.Počúvam hudbu H16-Kvalitný Material.
Do guildy ROD si hlásim s dôvodu aktivity, nových kamarátov, zážitkov.
Moja postava je necromancer volá sa Smrtka a jej skili su asi takéto:

Necromanci: 95.0 skilu
Magery: 100.0 skilu
Hiding: 65.0 skilu
Heal: 50.0 skilu
Fencing: 30.0 skilu

Je to moja hlavná postava za ktorú hrám stále.Ovládam s ňou Pvm dungy: Pride(riša),Cove(ne celý),Water,
Bol som v ordereri ucil som sa PVP ale odišiel som

Mám 15 rokov denne som pri počítači asi od 13:00h do 17:00h
A niekedy keď je mama v práci tak aj od 2:00h rana do 6:00h.
Teraz cez 2 mesačné prázdniny hrám pomaly 11 hodin počítač.
Otca nemám zomrel mi pred pol rokom.

Guilda by mohla odo mňa očakávať kamaráta,dobrého hráča.
Bol som v guilde (HoP) odišiel som s dôvodu málej aktivity.
Mám TS,UO mapu a funkčný mikrofón.

Rád cestujem keď je príležitosť.
Môj sen je byť členom guildy a nežiť v chudobe,zážitky s guildy ROD.
Ultimu hrám už 2 roka.

Na hudobný nástroj nehrám ale chcem sa naučiť hrať na gitare.
Moje icq : 483.543.228

Ďakujem Vám za váš čas ahojte.
PS: kludne mi píšte aj na icq.

Tomáš


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 2nd, 2007, 1:50 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
Ahoj Smrtko

Rozhodne to neni spatna prihlaska. Naopak, z tech poslednich jednoznacne nejlepsi.

Trochu mi vadi to, ze jsi odesel kvuli neaktivite. Rod mel taky krizi a prezili jsme ji jen diky tomu, ze se nasli lide, kteri nechteli odejit ani, kdyz se nechodil denne dung a na mape nikoho prakticky nepotkali. Takovi lide jsou pro guildu nejcennejsi.

Ale to prekonas doufam.

Otazka typicka pro zastupce muzske populace - kolik je sestre, ma nekoho a hraje taky UO? :P

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: odpoved
PříspěvekNapsal: červenec 2nd, 2007, 1:58 pm 
segra ma 16 rokov :) a uo nehra ona ju neznasi


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 2nd, 2007, 3:11 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
Zdravim,
tak my jsme se už bavili na icq a jsem pro, ho vyzkoušet. Vzal bych si to na starost, když je to ten nekromancer. Během zítřka ho někam vytáhnu a dám vědět co a jak. Jinak se musím přiznat, že mi tady jedna věc jenom přece chybí. Mohl jsi dát vědět ostatním, že máš ještě jednu postavu, protože oni to nevědí jako já. Tak do toho... Jinak by mě ještě zajímal tvůj názor na pk a jak se zachováš, když pk doběhnou výpravu. K přihlášce nemám dál co vytknout.


edit jakub: upravil sem ti font jak to normalne delas


Naposledy upravil Gore dne červenec 2nd, 2007, 4:07 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: odpoved
PříspěvekNapsal: červenec 2nd, 2007, 3:48 pm 
No mam jeste jednou postavu prominte nepisalo sa o nej v prihlaske ale vite neni to ma postava ja len zanu hram moc casu je to vampir co ma jen alchemy 69.0 ale neni ma vite no a moj nazor na pk je niektore pk su dobre niektore zle ja poznam Masteriosa je to super kamarat a vela krat mi zachranil zivot pri inych pk no ale ostatne pk neznasim kdyz nas dobehnu budu se snazit zlozit ich bol som rok v orderery a zlozil som par pk ako je moj kamarat UK ganza :) no a kdyz zemreme tak picujem :D mnhoo lebo nemam moc penez :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: odpoved
PříspěvekNapsal: červenec 2nd, 2007, 4:10 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
Tomáš píše:
No mam jeste jednou postavu prominte nepisalo sa o nej v prihlaske ale vite neni to ma postava ja len zanu hram moc casu je to vampir co ma jen alchemy 69.0 ale neni ma vite no a moj nazor na pk je niektore pk su dobre niektore zle ja poznam Masteriosa je to super kamarat a vela krat mi zachranil zivot pri inych pk no ale ostatne pk neznasim kdyz nas dobehnu budu se snazit zlozit ich bol som rok v orderery a zlozil som par pk ako je moj kamarat UK ganza :) no a kdyz zemreme tak picujem :D mnhoo lebo nemam moc penez :D

Takže mezi PK kamaráda(y) máš - z toho vyplívá otázka jestli budeš za každou cenu ochotný být loajální gildě. Tj. když bude žádat bonz výpravy, jestli se necháš zlákat, nebo ne... Co ty na to? Jinak už žádné další otázky nemám a mít nebudu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 2nd, 2007, 4:32 pm 
Offline
pure posthunter
pure posthunter
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:42 pm
Příspěvky: 986
Bydliště: Brno
povolani: Vampír - Mág - Klerik - to ostatní
pokud jsme spravne vyrozumel z toho jmena Masterous?
Podle me je to jedno z nejvetsich prasat na DP vubec.

_________________
Alive again!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: odpoved
PříspěvekNapsal: červenec 2nd, 2007, 4:56 pm 
Nikdy by som svoju guildu nezradil a nepraskol ju a masterios je ku mne dobry k ostatnym zly :) no nwm ja newim otom aby bol prasa no kazdy ma svoje nazory


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: odpoved
PříspěvekNapsal: červenec 2nd, 2007, 5:37 pm 
Offline
čerstvá krev
Uživatelský avatar

Registrován: únor 1st, 2007, 1:50 pm
Příspěvky: 17
Tomáš píše:
Nikdy by som svoju guildu nezradil a nepraskol ju a masterios je ku mne dobry k ostatnym zly :) no nwm ja newim otom aby bol prasa no kazdy ma svoje nazory


Myslime vsetci toho masterousa z Lawu? Lebo ako mi Gore raz spominal beha este jeden Masterios. Smrtku som par krat zazrel v Cove ako tam udatne bojuje ale stale plati ze pvp kazi charakter.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 2nd, 2007, 6:03 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 1:00 pm
Příspěvky: 164
Bydliště: Petrzalka
jestli je to ten masterous co byl isty cas v guilde MoR tak je to... no to kdyby napisu co setko mi beha po klavesnice reknee ze su vulgarny..

nevim se mi nelibi takovyx uzky vztahy s pk :) ale treba to nejak vyresime kdyz uz mas tu segru :lol:

nooo co dal:D by som este neco napisal... ale nic ma nenapada..si odlozim pro dalsi post

_________________
kler to ma tezky... samy plsaci ....pls vus pls str pls resss. proste strasneeeeeee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: odpoved
PříspěvekNapsal: červenec 2nd, 2007, 8:37 pm 
noo jo je to ten Masterious s Lawu ku mne se chova slusne raz som skapal v 200k vybave on prisiel resol a isiel dalej tomu sa zika kamarat nooo co nevim co mam pisat tak se ptejte :) vite nekdy musim odist nahle s dungu vyte mam taku sestru a mamu co nepustia ani 2 minuty prominte aj ked to vyzera ze vas idem prasknut pk nedelam to slibuju ze to nikdy neudelam tak piste :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 7th, 2007, 11:10 pm 
Já sem proti,tenhle hráč hodně prasí a dost prudí,už mi moc paměť neslouží ale rozhodně si s ním nevybavuji nic dobrého.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: odpvoed
PříspěvekNapsal: červenec 8th, 2007, 3:27 pm 
Prepáčte ale odlasujem o prijatie do guildy ROd nasiel som si moc kamaratov v amonthii a chci zacat tam prominte a tu uz mate supr nekra goremontha no niekedy si mozme spolu niekde vyrazit tak dakujem vam ahojte


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: červenec 8th, 2007, 3:28 pm 
Offline
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 1:00 pm
Příspěvky: 164
Bydliště: Petrzalka
tak tady to na vlastnu ziadost zamkneme:)

_________________
kler to ma tezky... samy plsaci ....pls vus pls str pls resss. proste strasneeeeeee


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz