ROD forum

Forum gildy Ve jmenu rodu
Právě je září 21st, 2024, 1:41 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Gore
PříspěvekNapsal: květen 25th, 2008, 1:11 am 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
S UO jsem se poprvé setkal někdy v roce 2002 v mistni herně, bylo to jiz na shardu Dark Paradise.
Tehdy jsem ale byl jeste hodne mladej a tak misto hrani me bavilo pozorovat "velký kluky" jak si dávaj
Despa. K samotnymu hraní jsem se dokopal v roce 2005, protože jsem se začal doma nudit po tom co se
kámoš odstehoval do Prahy. V NB dole jsem potkal prvniho UO kamose, Deathku, s nimz se muj osud jeste
dale zajimave provázal. Dohodli jsme se že oba budem vampové, ale když jsem viděl v nabídce postavu necromancera,
neodolal jsem a tak se zrodila moje jediná hraná postava. Ze začátku (asi po 3 mesicich hrani) jsem ze sebe udelal PK a pripadal si cool,
tenkrat jsem bydlel u HBčka v podnájmu. No ale nakonec jsem si
tech par killů vykoupil a začal se věnovat trainu a skillování.

Par tydnu po tom, jsem opet navazal kontakt s Deathkou a ten mi prozradil, že chystaji s kamosema gildu,
je jich zatim jen šest a nemají ani GH, ani prachy na stone. Tak jsem napsal historicky první přihlášku do RODu,
tenkrát ještě na krasné forum od Morpha :) Po tydnu, ani ne, jsem byl přijat. Od první chvile jsme si padli se všema
do noty a prostě parada. Casem jsem sehnal GH, na kterej jsme se složili a v době kdy se pokládal GS, jsem seděl v lochu
za sprostarny :) Po mesici hrani, nyni jiz se zkratkou ROD jsem si dal cca ctyrmesicni pauzu od UO.

Po prazdninach 2006 jsem zase zacal hrat a v prosinci zas prestal. Ke hre jsem se opet nakonec vratil a jeste jednou skoncil,
o vanocich 2007 jsem prestal byt opet aktivni a po pul roce to zase rozjel. Pri kazdy pauze jsem prisel o majetek, nejhorsi
byla asi ta posledni, pri ktery me a mym dvema spolubydlicim smazali celej barák za neplacení nájmu. Nicméně jsem se rychle vzpamatoval
a už tu jsem do teď.

Za dobu mojeho působení vystřídalo ROD spousta lidí, nekteří z nich velmi zajímavý a přijemní, jiní mi pro změnu moc do oka nepadli,
ale nikdy jsem nechtěl dělat konflikty, protože to je zrovna to, co gilda prostě nepotřebuje.
Přesto mám nejradši a nejhezčí vzpomínky na lidi z našich začátků, škoda že už z nich hraji jenom někteří - Whi, Bob, Archo a to je všechno :(

Za zmínku ještě stojí že hraju pouze za necromancera, nicméně jsem zdědil i pár accountů s jinejma charama, ale ty mě vždycky přestali za chvíli bavit.
V současnosti občas někam vytáhnu mága Patruse, kterýho mi zanechal Faust.


Když nehraju UO, tak se jmenuju Honza, bydlim v Trutnově, kde i studuju. Krom toho, že sedim u PC se taky věnuju kytaře, kamosum, ale nejvíc ze všeho
mě baví filosofování a přemejšlení :) Co se týče hudebniho smeru, ten nemam zadnej urcenej, posloucham neco z hard rocku, death metalu, ale taky freetekno, GOA, psytek. Nemám rád řazení do nějakýho stylu,
mám od všeho trochu, nejenom hudebně ale i filosoficky. Hned po tomhle všem jsou na řadě knížky, miluju fantasy, nejoblíbenější autor je Andrzej Sapkowski, nečekaně. Hmm, co se týče filmu tak se mi líbej všechny bez ohledu na žánr, musej ale mít rozvinutej složitej příběh. Nejlepší herec je pro mě bez podmínky Tom Hanks a filmy Matrix, Zelená Míle, Forrest Gump, Osudový Dotyk, apod.
Lesy, bouřky, západy slunce tohle všechno mě hrozně fascinuje a mám to fakt rád, takže mě často můžete potkat někde v pustině :)
Lidi mám rád nekonfliktní, nemusí být vzdycky upřímný, lež je prostě někdy lepší, to beru. Sám někdy lžu. Cenim si přátelství, už proto že jsem moc přátel nikdy neměl. Nesnášim konflitky a házení špíny na všechny kolem, takový to vysmívání se někomu a shazování za každou cenu ať už z jakýhokoliv důvodu. Nemam rád trendy a novy Shame :p
Toz to sem já :)

E: Soucasne hraju za Chaos maga Patruse, ale priznam se moc mi to zatim nejde 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gore
PříspěvekNapsal: květen 27th, 2008, 2:47 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
pekny akorat morphovo krasny forum copak se ti tohle nelibi :?:

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gore
PříspěvekNapsal: květen 27th, 2008, 3:09 pm 
Offline
stává se posthunterem
stává se posthunterem
Uživatelský avatar

Registrován: leden 29th, 2007, 2:13 pm
Příspěvky: 347
Images: 1
Bydliště: Trutnov
povolani: necromancer
To vis ze libi ale na tamto jsou zase skvely vzpominky :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gore
PříspěvekNapsal: květen 27th, 2008, 5:39 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
jednou tohle budes rikat i na tohle forum

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gore
PříspěvekNapsal: květen 28th, 2008, 2:11 am 
Offline
Moderator
začíná se rozjíždět
začíná se rozjíždět
Uživatelský avatar

Registrován: leden 30th, 2007, 2:44 pm
Příspěvky: 85
Bydliště: Vesper č.64, SL Guild house
Poprvé je poprvé :D

_________________
Morph, Zlomený prst
[Sanct Lor]
"A day without blood is like a day without sunshine" - Full Metal Jacket


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gore
PříspěvekNapsal: květen 28th, 2008, 2:40 pm 
Offline
Nevrlý Pražák
zaslouží si pozornost admina
zaslouží si pozornost admina

Registrován: listopad 24th, 2007, 9:31 pm
Příspěvky: 175
Jakub Bohem píše:
jednou tohle budes rikat i na tohle forum

Covece nevim nevim, ale je fakt, ze forum, ktery si plete "smazat" a "presunout" se tezko zapomina :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gore
PříspěvekNapsal: květen 28th, 2008, 5:00 pm 
Offline
Poslední mohykan - Dark Lord site admin - Guildovní uchyl-miku fan-OTAKU
fórum mu říká pane
fórum mu říká pane
Uživatelský avatar

Registrován: leden 27th, 2007, 8:51 am
Příspěvky: 1079
Images: 407
Bydliště: Svojkov 62,Svojkov
povolani: elektrikar ale jinak vampire
jaky smazat a presunout to si pokud vim neplete jen jestli se ty nepletes texty

_________________
Nejlepším strojem na světě je vagina. Dá se nastartovat jedním prstem. Má schopnost samomazání. Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst. Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech. Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....(Tohle prohlásil v roce 1912 doktor Hermann Otto Kloepneckler, význačný rakouský gynekolog)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz